J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 30. 7. 2018 11:31

Tak to se na mne jako noveho klienta vykaslou. Ale i tak je to na sporeni lepsi nez kampelicky, je to bez clenskych vkladu a urokove sazby obdobne.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarekVach 30. 7. 2018 21:11

Tak tohle mi teda hlava nebere...

"Od 2. 7. se snižují sazby TV, nejdrastičtěji těch na 6m."

"J&T od 1. 8. zvyšuje sazby"

To nevědí, co chtějí? Za mě to je jenom kalkul s předpokladem, že ČNB ve čtvrtek zvýší úrokové sazby... A to dost možná i drastičtěji, než pouze o 0,25 % nahoru. Jinak je to pořád v podstatě "nehratelné". Ten, kdo chce uložit řekněme do 1 mil, tak to 1 % p.a. dostane v podstatě i na několika spořicích účtech zcela bez jakékoliv výpovědní lhůty a ten, kdo chce vyšší výnos, třeba v podstatě těch max. 2,50 % p.a. (už s bonusem +0,1 % p.a.) na 10 let, tak tomu se zcela určitě vyplatí počkat, protože vyšší sazby přijdou, přijdou určitě dost rychle na to, aby se to s vyšší úrokovou sazbou v budoucnosti dospořilo i přes dočasné válení na běžných/spořicích účtech. Navíc inflace 2,6 % je tu už teď, takže než i tento byť nejlépe úročený termínovaný vklad na trhu, je lepší držet něco fyzického, předpoklad výnosu je vyšší. Kampeličky nestojí ani za to zmiňovat, tam fakt nechápu, kdo ty peníze nosí...?!
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 30. 7. 2018 21:30

Loutkáři- Kolonizátoři vlastníci "našich" bank nedovolí zvednout sazby spořících produktů, klesl by jim zisk z lichvářských hypo zlodějen, "náš" stát je celému "demokratickému" Západu tak akorát pro srandu králíkům, jako celá jejich Kolonie "východní" Evropa. Naši otroci občané už 30 let financují bájný hospodářský a humanitní "zázrak" Západu vč. bohatých soc dávek atd. pro "uprchlíky, však tam má familia Muhamad Slimák větší příjem na soc dávce než náš průměrný otrokzaměstnanec v Rajch koncentráku...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarekVach 30. 7. 2018 21:37

Hm, tak když nedovolí, tak jim tam ty peníze prostě nenosme a je to vyřešený. A ony je dost možná nezvednou, Česká Spořitelna bude mít na termínovaném vkladu 0,5 % p.a. i v době, kdy J&T třeba 4-5 % p.a. J&T a Creditas dříve nebo později určitě něco zajímavého nabídnou. Teď bych s tím však ještě nespěchal. A až budou úrokové sazby v J&T třeba zase 4 % p.a., tak ... tak za ně koupím byt, protože v tu chvíli bude o -30 % levnější kvůli nedostupnosti hypoték :D
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 5. 8. 2018 14:59

Zalozil jsem terminak na rok u JT Banky, urok 1,35 % nikdo jiny nedava. Snad se do roka urokove sazby trochu zvednou a bude pak lepsi vyber. Predtim jsem mel u Artesy urok 4℅ p.a. na petiletem terminaku a defakto mi to za tech 5 let vydelalo urokama na nove auto.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paulmartin 14. 9. 2018 13:32

Koupím magnus body. Jakékoliv množství. Děkuji. paulmartin@email.cz
paulmartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 25. 9. 2018 23:15

Další zvýšení sazeb na vklady, od 1.10: Většina TV zhruba o 0,3% vyšší (kromě 6m, který zůstává nesmyslný), vklady s výpovědní lhůtou: 1d nově 1,1%, 3m 1,3%.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod pivinecek 26. 9. 2018 04:22

Ahoj, kdyz mi clear deal na 3 mesice vypoved konci 2.11.2018 a byl zrizen nekdy v srpnu 2018 za urok 1% p.a. a jtbank od 1.10. zvysuje na tomto produktu urok na 1,3 p.a. a je to vyhlasovana sazba, chapu to tak ze automaticky od 1.10.2018 mi budou moje depozita urocit jiz vyssi sazbou 1,3 % p.a., je to tak?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 26. 9. 2018 05:51

To je dobrá poznámka, myslel jsem, že se to chová jako TV, ale VOP odstavec 19.2 je myslím docela jasný, nová sazba platí pro všechny:
Vklady s výpovědní lhůtou J&T Banka úročí aktuálně platnou úrokovou sazbou pro příslušný typ Vkladu s výpovědní lhůtou, jejíž výši naleznete v Nabídce produktů a služeb Clear Deal. Úrokovou sazbu může J&T Banka měnit i v průběhu trvání Vkladu s výpovědní lhůtou.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 9. 2018 07:14

Díky to jsi potěšil, že 3-měsíční vklad bude 1,3 % p.a., ale zase nejsem potěšený, když jsem dal v červnu 2018 vklad na 2 roky s 1,7 % a teď bude 2,0 %.
https://www.jtbank.cz/file/34769/Urokov ... _01_CZ.pdf

Termínovaný vklad tady asi nejde předčasně ukončit, že jo?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 26. 9. 2018 08:45

Dávají se k těmto nových sazbách ještě ty bonusy 0,2 % nebo tohle už není ?
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gekkon 26. 9. 2018 09:08

Stavajici zakaznik dostane +0,1%
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomason87 26. 9. 2018 14:52

*****, nemáte někdo zkušenost s výpovědí vkladu u JT?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarekVach 26. 9. 2018 17:14

Chlapi, neblázněte s tím. Ty sazby budou muset chtě nechtě jít stejně ještě nahoru. Pokud termínované vklady teď, tak jedině ty krátkodobé a jenom v případě, že by ten dotyčný jinak po celou dobu termínovaného vkladu ty peníze válel někde na spořáku. Ty delší termíňáky dle mě teď naprosto postrádají jakýkoliv smysl.
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 26. 9. 2018 17:41

Tomason87 píše:*****, nemáte někdo zkušenost s výpovědí vkladu u JT?


Ano, mam...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků