J&T banka, CLEAR DEAL, ano nebo ne

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 2. 2019 16:36

tom brava: Ano, kdežto to, co předvádíš ve vláknu ING bank je úplně normální projev zdravého člověka. :) Je to jednoduché, existuje tady možnost zablokovat si určitého člověka. Tak si mě zablokuj a budeš mít klid. Jsi línej jak veš a ještě k tomu ne úplně chytrej, ale já jsem hejtař. :D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 8. 2. 2019 18:28

Ja zalozil rocni terminovany vklad v JT bance nekdy v srpnu a uz od zari toho lituji.
:grr:

V lednu jsem zrusil dve ING konta a od unora toho lituji.
>:-(
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 2. 2019 20:16

Nezoufej, nejsi sám, kdo se se zrušením ING kont v lednu unáhlil. :-)
Buď nenahrabou dostatek peněz a za nějaký pátek nás budou kontaktovat a škrábat prstíkem, abychom si ING konta znovu založili nebo konkurence v dohledné době bude mít na SÚ také 2 %.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 8. 2. 2019 20:48

No treti ING konto jsem si prozretelne nechal. 8-)
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 22. 2. 2019 13:29

tomaslany píše:Take vam JT Banka posila postou ty jejich noviny? To bodou posilat kazdy mesic?
:shock:

Uz me s tema novinama serou, nevejde se to ani do postovni schranky. Jak to co nejjednoduseji zrusit?
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas3 22. 2. 2019 23:12

Nemá někdo předběžné info o příp. zvyšování úr. sazeb na 2.Q 2019. Váhám mezi termínem tady a případným využitím kumulativního spořícího produktu u ING.
Tomas3
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 22. 2. 2019 23:19

No rozhodne bych se nevazal, z ING muzes prevest kdykoliv.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas3 22. 2. 2019 23:23

Taky teď vidím, že magnus body jsou už jen za investiční produkty. Tak to jsem trochu zaspal. Kdysi jsem to využil a bylo to zajímavé na lyžařské pobyty v Tatrách. Tak asi to bude ING spoření.
Tomas3
Diskutér

Odeslat příspěvekod pavelza 3. 3. 2019 17:03

Ty magnus body mě mrzí, dříve byly za kdeco, využíval jsem je, teď je to v háji...
pavelza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bancroft 8. 4. 2019 21:09

Nevite nekdo jestli/kdy planuje J&T banka mobilni aplikaci?
Bancroft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 11. 4. 2019 01:42

J&T od 15. 4. snižuje 9m TV z 1,4% na 0,9%, zvyšuje 15m TV z 1,65% na 1,8%.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 25. 5. 2019 08:23

protektor1 píše:Při ukončení termínovaného vkladu jsou obecně dvě možnosti jeho vyplacení:

1) na účet v jiné bance, t.j. na účet ze kterého se TV zakládal zasláním na jejich sběrný účet
2) na vlastní běžný účet u JT banky - poté zřejmě platí transakční limit 500.000,- Kč / den - dle jejich VOP, což je opruz

Patrně je tedy lepší nastavit vypořádání TV na účet v jiné bance...

V IB vidim u meho terminovaneho vkladu moznost zmenit navazany ucet pro vyplatu jistiny. Je tam prednastaveny muj bezny ucet JT Banky, zkusim tam tedy prednastavit svuj SU Vyhoda+ u Trinity Banky.
Jakym zpusobem probiha u JT banky ukonceni rocniho TV bez obnovy? Automaticky ho po roce ukonci a vyplati jistinu vcetne uroku na ten provazany ucet, nebo mi daji nejaky termin, abych si prevod provedl sam manualne? Jde mi o to, aby se to prevedlo pokud mozno najednou a nebyl jsem pak omezen tim transakcnim limitem pul milionu denne.
Naposledy upravil mo.tor dne 25. 5. 2019 08:26, celkově upraveno 1
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prologer 25. 5. 2019 08:25

Normálně ukončí a pošlou.
Jen stejně pro jistotu pár týdnů předem obvykle zavolají, aby se ujistili, že to takhle chceš.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 25. 5. 2019 08:27

Diky.
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod protektor1 25. 5. 2019 09:05

JT Banka upravuje od 1.8.2019 platební limity pro běžný účet, půjde převádět 2,5 mil. denně.

65.Platební limity
65.1 Platební limit je 2 500 000 CZK/den. Po dohodě s J&T Bankou Platební limit můžete změnit. Platební limit může J&T Banka jednostranně omezit. Platební limit se uplatňuje pouze u Platebních příkazů z Běžného účtu.

https://www.jtbank.cz/file/36372/RS_CD2 ... _08_01.pdf
protektor1
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka