J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 11. 2021 08:16

Jamesi, jak jsem na infolince v minulosti před několika lety koupil, tak jsem zde prodal ... Za dezinformace na infolince nezodpovídám. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 11. 2021 08:36

MirekM. píše:
MirekM. píše:Dotaz na úročení ve výpovědi. VÚ s 1 denní výpovědní dobou. V pátek jsem vypověděl menší částku se splatností až v pondělí. Částka se již v pátek odečetla ze zůstatku na VÚ, akceptace výpovědi v pátek e-mailem došla. V sobotu se již objevila vypovězená částka v historii, ale až s pondělním datem, v probíhajících výpovědích nebylo v pátek ani v sobotu nic zobrazeno.

Úročí se tato vypovězená částka v pátek až neděli?

Jelikož jsem se zde žádné informace nedočkal, zeptal jsem se 15. 11. po ránu na infolince. Informace mně měla být sdělena tel. hovorem nebo e-mailem. Jsem zvědav, kdy se požadované informace z banky dočkám.

Doposud žádná slíbená informace z banky mobilem ani e-mailem. Buď na mě pracovník infolinky zapomněl a nebo jsem díky zveřejňování informací zde na informačním blacklistu.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 11. 2021 14:10

Dnes jsem zavolal na infolinku znovu, po krátkém odmlčení pracovníka na lince jsem informaci obržel - úročí.

Že to takto obratem nešlo zjistit pracovníkem infolinky v pondělí?! :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 18. 11. 2021 14:20

Asi záleží,jaký tupec tam sedí.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Disident 18. 11. 2021 19:14

Potvrzuji přijmutí Vkladu s výp. dobou i pod 1milion, ale v minulosti jsem v tomto Ústavu měl milion-y, nyní stačilo statisíce vložit jen.
Disident
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Menton 21. 11. 2021 16:06

Neví někdo jestli chtějí na založení účtu v JT stále půl mega minimum nebo se to dá ohrát třeba investicí v řádů x set tisíc. Třeba ten TV. Uplně se mi nechce na startu tam dávat 500K
ale po čase když zjistím že by tam něco mělo smysl bych je asi vytěžil.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod satinst 24. 11. 2021 10:49

Víte někdo, za jakých podmínek (sankcí) se dá zrušit účet s výpovědní lhůtou např. 33 dní dříve než po těch 33 dnech?
Je to možné? Přijde se jen o úroky nebo je tam nějaká další sankce?
Díky
satinst
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mimous 24. 11. 2021 14:26

@Menton - aktuálně by to měly být minimálně investice 100k Kč a pak můžeš jít i do těch jejich termínovaných účt
"Minimální vklad je 1.000.000 CZK. Stávající klienti, kteří mají nebo měli v J&T Bance investice alespoň ve výši 100 000 CZK nebo vklady alespoň ve výši 1 000 000 CZK, si mohou Termínovaný vklad v CZK založit s minimálním vkladem 100 000 CZK. Periodicita připisování úroků je při splatnosti (doba trvání Vkladu do 1 roku) nebo ročně (doba trvání Vkladu delší než 1 rok)."
mimous
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 2. 12. 2021 14:47

zdravím, kdy probíhá výplata úroků u 3M vkladu? myslel jsem, že každý kalendářní měsíc, ale mě nic nepřibylo.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ski1961 2. 12. 2021 15:04

úroky se vyplácejí vždy až na konci vkladu za celé období..
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rad68 4. 12. 2021 15:29

Bohy píše:1.11.2021 jsem založil TV 5 let a dnes jsem kontroloval výši úročení a žádná změna.
Tak doufám ,že svůj slib splní a že to nebyl jen takový reklamní trik. :hm

Já jim asi o týden pozdějc psal, jak to bude, a odepsali, že to předělávaj ručně a že toho je hodně, tak ať čekám. Několik dňů potym furt nic, před pár dňama jsem to kontroloval a už to mám navýšený, takže to trik nejni.
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bohy 5. 12. 2021 09:49

Rad68 píše:
Bohy píše:1.11.2021 jsem založil TV 5 let a dnes jsem kontroloval výši úročení a žádná změna.
Tak doufám ,že svůj slib splní a že to nebyl jen takový reklamní trik. :hm

Já jim asi o týden pozdějc psal, jak to bude, a odepsali, že to předělávaj ručně a že toho je hodně, tak ať čekám. Několik dňů potym furt nic, před pár dňama jsem to kontroloval a už to mám navýšený, takže to trik nejni.

Jo musím se omluvit jsou to BORCI :D taky mě to navýšili :tleskani
Bohy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 12. 2021 22:20

Zkusil někdo předčasně ukončit u J&T Bank termínovaný vklad? Jak se banka k tomu stavěla, nebo dělala problémy?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 9. 12. 2021 06:56

viz 16. 11. 2021 07:41
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod servpack 24. 12. 2021 16:10

Fungují vám převody? Trvá dlouho, než mi přijde autorizační SMS a po zadání se pořád točí diamant, pak to hodí Neočekávanou chybu. Znovu podepsat transakce nejde, napíše Transakce odmítnuta Centrálním bankovním systémem. Zrušit taky nejde...
servpack
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků