J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 11111 20. 10. 2020 03:11

Ne.
11111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chosta 20. 10. 2020 11:00

Díky za radu už to mám založený termínovaný vklad i spořici účet.
chosta
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miropiro 20. 10. 2020 21:15

PULPANM píše:Čus, má tenhle účet smysl ?

Jestli máte volných 100 tisíc jakožto splnění podmínky pro termínovaný vklad, tak možná. Jinak myslím, že ne. Před nějakou dobou jsem byl na jejich pobočce, trochu mne lákala jejich platební karta, že by vypadala dobře v peněžence (v té době jsem měl i zlatou kartu RB, tak jsem měl takovej zvláštní pocit). Ale pochopil jsem, že bych musel investovat, tehdy aspoň 20 tisíc, ale teď to nenacházím.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 13. 11. 2020 20:21

Dnes mně došlo e-mailem oznámení o změně sazebníku poplatků, kde je mimo jiné uvedeno:

Do Sazebníku poplatků jsme zapracovali následující změny:

V rámci Vkladů jsme doplnili poplatek za Žádost o refundaci srážkové daně z vyplacených úrokových výnosů.

Žádost o refundaci srážkové daně z vyplacených úrokových výnosů uplatněnou nejpozději do 15. 1. následujícího roku po kalendářním roce, ve kterém došlo k výplatě příslušných úrokových výnosů 1 000 CZK

Žádost o refundaci srážkové daně z vyplacených úrokových výnosů za jedno zdaňovací období uplatněnou po 15. 1. následujícího roku po kalendářním roce, ve kterém došlo k výplatě příslušných úrokových výnosů 5 000 CZK

Netušíte někdo vo co go?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 13. 11. 2020 20:49

Jo, víme. Pokud nedaníš příjmy (rozuměj, nemáš daňový domicil) mimo ČR, tak tě to vůbec nemusí zajímat, nic ti nevrátí, ani za poplatek.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 24. 11. 2020 12:32

Tak asi do toho skočím, něco na termíňák na rok a něco na spořák za 0,90 %
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dezod20 24. 11. 2020 13:11

Noxik píše:berta21: Podle me to nepujde, prvni vec musi byt za 500 000Kc, jinak to nezalozi. Alespon to tak byvalo, ze prvni vec byla za tuto castku, dalsi uz klidne za mensi.


1. Platí tato podmínka stále? první produkt nebo jen terminák?
2. Je nutné při založení vybrat definitivně - vklad, vklad a investice, investice nebo je možné ubrat nebo přidat možnost v budoucnu?

Děkuji
dezod20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 24. 11. 2020 18:19

Vstup do této banky je podmíněn púlmilionem korun.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 24. 11. 2020 19:20

a když založím spořící účet s 500T, můžu pak z něj vybírat? Nebo musí stále být zůstatek 500T+?
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hhh 24. 11. 2020 20:00

Půjde, já mám asitak rok zůstatek 0 Kč.
hhh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 11. 2020 20:18

BÚ s přístupem do IB není podmíněn tím 1/2 mil ne? To až při kliknutí o spořící účet, aspoň tak mi to tvrdil maník na infolince. A jak je to s tím výběrem, zadám platbu a druhý den odejde? Můžu s tím nakládat jako s každým druhým spořením v jiné bance ne? Mimo to, že to dojde až za dva dny a ne okamžitě.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 11. 2020 23:25

0,5 milionu už tak úplně neplatí, stačí rámcová smlouva a do fondu třeba tisíc korun a BÚ fungovat bude
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 25. 11. 2020 08:46

S výběrem je to tak, že v IB zadáš výpověď že spoř. účtu, na druhý den se to přístaví na běžný účet a pak si to odešleš.

-- 25. 11. 2020 08:50 --

Odeslat se dá takto i celý zůstatek spoření.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dezod20 25. 11. 2020 13:43

tomasvlasak píše:0,5 milionu už tak úplně neplatí, stačí rámcová smlouva a do fondu třeba tisíc korun a BÚ fungovat bude


Při založení účtu clear deal - rámcová - výběr varianty: vklad a investice (musím vybrat toto?), poté BÚ a 1tis. do fondu? Nebo když bú nezaložím - spořák nelze?
dezod20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 11. 2020 15:19

Já myslel, že zde https://onboarding.jtbank.cz/web/ založím online rámcovou smlouvu, kdy se založí běžný účet a poté si bez jakýchkoliv investic založím např. spořící účet.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků