J&T banka, CLEAR DEAL, ano nebo ne

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 10. 4. 2020 08:55

Pokles cen realit? Já nevím, ale to nebude žádný kvapík. Ceny realit vždycky dobíhají s velkým zpožděním. A doba dobrých nákupů v dražbách je dávno pryč a vzhledem k zákonům chránícím dlužníky na úkor věřitelů se jen tak nevrátí.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fox21 10. 4. 2020 09:49

redhaven
Něco si tam dej, ať tě to pak nemrzí :-)
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 4. 2020 19:53

Mnohem lepší budou protiinflační dluhopisy republiky
redhaven
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 11. 4. 2020 10:37

No, az behem kvetna uvidime skutecnou urokovou sazbu loni zakoupenych dluhopisu...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 4. 2020 23:46

Ty BÚ u JT máte předpokládám z minulosti ne? Pochybuji, že v úterý vyplním žádost a je hned funkční, abych na něj mohl vysypat peníze a ty následně přesypat na TV, který v IB založím. Max. bych viděl možnost založit vše na pobočce.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 12. 4. 2020 10:44

Ano, přesně jak píšeš. Zakládal jsem v minulosti jen BÚ. Pak z jeho zůstatku už jednoduše dle potřeby TV nebo investici.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jurabike 12. 4. 2020 15:32

čulibrk píše:Minimální Vklad je 100 000 CZK, podmínkou je, že ke dni založení Vkladu máte na všech produktech Clear Deal minimálně ekvivalent 500 000 CZK. V ostatních případech je minimální Vklad 500 000 CZK.

Platí ještě v JT Bank,že musíš mít 3 000 000 CZK na účtě,abys přes ně mohl nakupovat akcie? Vám,že cca rok zpátky bez toho zůstatku to nešlo.
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 12. 4. 2020 16:33

ano, clear deal nestačí, je třeba prémiové bankovnictví, kde je požadavek 3 miliony, aby se neplatil poplatek za vedení
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 12. 4. 2020 19:52

To se mi nezdá, mám možnost investovat přímo v IB clear deal. Nebo jde o něco jiného?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jurabike 13. 4. 2020 07:18

suram píše:To se mi nezdá, mám možnost investovat přímo v IB clear deal. Nebo jde o něco jiného?

Investovat (nakoupit fondy) ano.Ale realizovat pokyny přímo na BCCPP/NYSE/NASDAQ pokud nemáš zůstatek 3 000 000 ti to nedovolí.
V okamžiku,kdy zůstatek spadne pod tuto částku už nejde podepsat (zadat) pokyn.
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 13. 4. 2020 07:27

Aha. A jde tedy i ten zůstatek 3000000 Kč použít k nákupu akcií?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jurabike 13. 4. 2020 07:36

suram píše:Aha. A jde tedy i ten zůstatek 3000000 Kč použít k nákupu akcií?

Předpokládám,že máš vyplněný ten investiční dotazník,který si dělá banka rating klienta,tak i na základě toho by to mělo být již možné.
Ovšem je otázka jak moc se ten rating promítá do investic,jestli i konzervativnímu klientovi to dovolí např. nakoupit americké TQQQ /SQQQ ETF fondy :)

Jinak k těm pravidlum JT...Dříve měla JT Banka i limit,že pokud neměls na účtě (nebo respektive pokud zustatek klesnul) pod 1 000 000 .-kč,tak nedovolili vystavit platební kartu (respektive posílali friendly reminder,že zůstatek nesplňuje podmínky).Ale jelikož už platební karta není hogo fogo a všichni platěj mobilem,tak už i z tohoto upustili :)
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 13. 4. 2020 07:39

Dotazník se mnou vyplnil operátor po telefonu hned po založení BÚ.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jurabike 13. 4. 2020 07:43

suram píše:Dotazník se mnou vyplnil operátor po telefonu hned po založení BÚ.

záložka obchodování,vybrat CP.zvolit CP..máš vpravo dole možnost podat pokyn?/provést nákup nebo jen přidat do oblíbených
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 13. 4. 2020 08:18

Jo tak záložku obchodování aktivní nemám, aktivní je jen záložka investice a tam teď koukám mezi CP žádné akcie nejsou. Mám účty a TV v JT už dlouho vynulované, i mi už před dvěma měsíci poslali výpověď.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12497281#p12497281
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka