mBank SK: Ako zadarmo vlozit hotovost?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Netro 27. 12. 2009 19:04

Ahoj.
Neviem kto ma skusenost so slovenskou mBankou, ale rad by som sa usitil, ci je stale mozne zdarma dostat na ucet do mBank hotovost prostrednictvom Tiposu, tak ako sa o tom hovori na fore mBanku (http://j.mp/8iXxPe). Cela diskusia o tom, ako bezplatne vlozit hotovost na ucty mBank totiz vznikla uz davno a uz dlhsie sa k nej nikto nevyjadril, ani na moj prispevok zatial nikto nezareagoval, tak sa obraciam na vas. Totiz, trochu sa obavam odstavcu z vseobecnych podmienok (citujem): 8. V prípade, že hráč využíva opakovane hráčske konto na posielanie finančných prostriedkov medzi dvoma poskytovateľmi on-line finančných služieb bez toho, aby použil finančné prostriedky v plne prevádzanej výške na uzatvorenie stávok, je TIPOS oprávnený zablokovať hráčske konto a stiahnuť si z neho všetky náklady spojené s takto uskutočnenými transakciami. Prostriedky z hráčskeho účtu budú odblokované a zaslané na účet hráča až po vyčíslení všetkých nákladov spojených s týmito transakciami a ich uplatnené si z prostriedkov na hráčskom konte.

Rad by som vedel, ci mate osobne skusenosti s vkladanim hotovosti na TIPOS konto, v akych sumach a ako casto. A ci ste s tym mali problem. Ja totiz neplanujem stavkovat ani kupovat e-zreby. Dakujem
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 12. 2009 21:22

Prosimte, zarid si konto v nejakym slusnym ustavu a nemusis se obavat o aplikaci VOP na sobe.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Netro 27. 12. 2009 22:38

answer fail

ma niekto nieco relevantne, nepytal som sa na ine bezne ucty v inych bankach
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 27. 12. 2009 23:50

Poštovní poukázka? http://www.posta.sk/sluzby/postovy-poukaz-na-ucet Není to problém. Sice ne zadarmo, ale jde to.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 12. 2009 10:04

V české Fortuně jde učinit pravidlům za dost, pokud se při vkladu vsadí minimální částka, stačí i 5 Kč. Pořád je to levnější, než poštovní poukázka a navíc je tu i šance vyhrát.

Odkud jsi? V Bratislavě, Žilině a Košicích bych doporučil založit si účet u FIO. Je zdarma, včetně převodů. Špatná nebude ani Privatbanka.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Netro 28. 12. 2009 10:04

@dalich: dolezite je to zadarmo :)

za 33 centov (od 1.2.2010 za 45 centov) to viem spravit aj vkladom na moj iny ucet a nasledne previest do mBank

@Partik: to FIO vyzera fajn, ale chyba tam ta podstatna cast... hotovostny vklad na ucet, tak jedine cez tu Fortunu alebo inu stavkovu kancelariu, ale to je podstata mojej otazky
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 12. 2009 10:23

V ČR je vklad na účet ve FIO zdarma, v SR ne?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josh.viklef 28. 12. 2009 10:46

V sazebniku se o hotovostnim platebnim styku nic nepise.
josh.viklef
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 28. 12. 2009 11:24

No jo, já přehlédl to "zadarmo". Jak se říká, čas jsou peníze. Hodinovým hledáním, co mám zadarmo, mě přijde levněji zaplatit 0,5 eura za službu a zbytek času třeba prosouložit :)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Netro 28. 12. 2009 12:02

@Patrik & josh: no z toho sadzobniku som mal dojem, ze ta moznost ani neexistuje, ale ked vravis (Patrik), ze v CR je to zdarma, tak asi aj u nas, ale neviem kde. Ma FIO v CR nejake kamenne pobocky? Ci ako to funguje?

@dalich: thumbs up za ten komentar nakonci :)
pokial vsak vkladas povedzme 500 eur, tak to uz stoji 1,6 eura, co mi pride doooost
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 28. 12. 2009 12:07

Netro protože píšeš na české fórum, tak pochybuju, že někdo v ČR bude mít zkušenost se slovenskou Mbank. Co takhle se zeptat na slovenském fóru? Pochybuju, že někdo v ČR ví co je to TIPOS...to je něco jako FORTUNA? :-)
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Netro 28. 12. 2009 12:14

No, doteraz som to povazoval za cesko-slovensko forum, ale mas pravdu, ze finexpert je skoro uplne cesky... narozdiel od zive, ci mobilmanie, kde je to znacne zmiesane... I tak, sa tu z casu na cas objavia aj Slovaci, tak som myslel, ze by mi mohli helfnut, musim asi pockat, kym sa niekto naloguje.

ano, tipos je ako fortuna, sazka a pod.

doplnene: uz som FIO poslal mail, ako je to s vkladmi hotovosti :)
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 28. 12. 2009 13:30

Netro: FIO nebere poplatek za vklad hotovosti, pokud... tam ty peníze aspoň několik hodin zůstanou, myslím, že tam je 1 nebo 3 hodiny.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 28. 12. 2009 18:16

Netro píše:No, doteraz som to povazoval za cesko-slovensko forum, ale mas pravdu, ze finexpert je skoro uplne cesky... narozdiel od zive, ci mobilmanie, kde je to znacne zmiesane... I tak, sa tu z casu na cas objavia aj Slovaci, tak som myslel, ze by mi mohli helfnut, musim asi pockat, kym sa niekto naloguje.

Blbost, FinExpert je československý 8-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mikicz 28. 12. 2009 19:12

dalich: no, není. slovenských diskutujících je tu méně než šafránu a mimo MLM a letadla snad žádný....
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků