Vyber financi z kreditky zdarma :)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fikyyy 28. 2. 2010 23:16

Tak sem dneska uspesne vyzkousel a usetril min kilo :) vzal sem v lidlu 10 prazdnejch bas na pivo kreditkou a o 100 metru dla v kauflandu vrazil do automatu a litr vyzvedl na pokladne :) sice je to divocina,ale v nouzi..... :D :D

mate vy nejaky figle? :D 8-)
fikyyy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 1. 3. 2010 09:20

fikyyy: LOL :mrgreen: No je videt, ze ceske tvorivosti se nic nevyrovna
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod zadirr 1. 3. 2010 09:29

Nechápu - to sis normálně na prodejně naskládal na vozejk 10 bas od piva, ty lahváče co v nich byly jsi tam nechal někde na zemi, jels s tím na pokladnu a tam jsi za ně zaplatil zálohu, nikdo se na nic neptal? Nebo tam ty basy vydávají někde v zadu na nakládací rampě?

Mimochodem kde je Lidl a Kaufland 100 metrů od sebe? Vzhledem k tomu že to je jedna firma (Schwarz), tak mi to připadá jako dost špatné strategické rozmístění.
zadirr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fikyyy 1. 3. 2010 10:30

zadirr: Meli tam prazdny basy a jeste sem neco malo vyndal vedle :) jo a je to Benesov, no tak neni to primo sto metru ale je to kousicek od sebe :)
nebo jeste se da, ze si v lidlu koupite treba ja nevim, svarecku a druhej den jim ji vratite, e vam nevyhovuje a oni vam vratej cash :)
fikyyy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bernhard 1. 3. 2010 10:31

Např. v Kopřivnici jsou oba markety téměř nalepeny na sebe , to může možná být i míň než těch 100 metrů
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 1. 3. 2010 10:34

No ty basy mi prijdou lepsi reseni, nez se drbat se svareckou. Navic kdyz potrebujes cash, tak obvykle hned a ne cekat do druheho dne.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod fikyyy 1. 3. 2010 10:35

a jeste lepsi sou ty dreveny za 300 :)

jinak kamos to takle udelal v intersparu a sam sem u toho byl, meli sme na vozikach 26 bas:) :) vzali sme jim je rovnou ze skladu :) no pani na informacich byla trosku prekvapena, ale kdyz sme ji vysvetlili vyhody, tak mi prislo ze by do toho sla taky :)
fikyyy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 3. 2010 10:48

zadirr píše:Mimochodem kde je Lidl a Kaufland 100 metrů od sebe?

Kladno, Slaný... Taky jsem se nad tím podivoval, ale podle počtu aut před prodejnami je zcela jasné, že zákazníci dávají přednost Kauflandu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod SocPredator 1. 3. 2010 11:27

fikyyy píše:jinak kamos to takle udelal v intersparu a sam sem u toho byl, meli sme na vozikach 26 bas:) :) vzali sme jim je rovnou ze skladu :) no pani na informacich byla trosku prekvapena, ale kdyz sme ji vysvetlili vyhody, tak mi prislo ze by do toho sla taky :)

Nechápu, že jste jí něco vysvětlovali, taky se může stát, že to zatrhnou, protože na tom pochopitelně prodělává prodejce. Tuto "fintu" dělám taky, ale s plnejma basama, takže ne tak ve velkém. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by byli tak blbí a prodali mi prázdný obal a ještě na kartu. Takže se zbývá než pozastavit nad tím, že to vůbec projde jejich pokladním softwarem, pokud vím, tak na obaly není žádná DPH.
No zdá se, že je co vylepšovat
:D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyy 1. 3. 2010 13:01

SocPredator: to vis, cesi vyjebou se vsim :)
fikyyy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 3. 2010 17:32

Socpredator: mám pocit, že na obaly (nově) DPH je.
Jsem docela zvědav, jak dlouho tohle vydrží :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod SocPredator 1. 3. 2010 19:28

No mně to připomíná vyjebání s paysecem, kde bylo dobíjení kartou zdarma. Takže se dal vybrat celý rámec na účet. To vydrželo asi 14dní, pak tam dali standardní poplatek.

Tohle je sice míň průhledný, ale zase pracnější. Peníze z kreditky nepotřebuju, ale zajímavé je to v kombinaci s věrnostní odměnou 1%, že? :-)

Může to vydržet dlouho, je to věc těch jednotlivých provozoven.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyy 1. 3. 2010 20:08

no vidis, vernostni odmena me nenapadla :)
fikyyy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 2. 3. 2010 00:54

Jsou i lepší finty, ale protože chci vyhrát tu Toyotu od mBank, řeknu vám o nich v květnu :mrgreen:
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S474N 2. 3. 2010 09:49

dalich: celej den stat u cerpaci stanice a za lidi platici cash platit svou kartou? :mrgreen:

S474N
Inventář

Další stránka