Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zb233 7. 7. 2013 08:56

o Artese zrovna taky uvažuju,pač nechat hladovět za 0,7% u Ge se mně nechce...
zb233
Návštěvník

Odeslat příspěvekod melolontha 7. 7. 2013 09:58

MSD by mohlo na svých stránkách pravidelně informovat o stavu kontroly ČNB. ČNB jim asi sděluje stejné houby, jako široké veřejnosti, ale aspoň si ta veřejnost udělá o naší centrální bance a legislativě, podle které funguje, konkrétní představu...
melolontha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Diskutující 7. 7. 2013 10:10

AKSUDIL píše:Opravuji: bylo to na ČT 24 (nedoklepla se mi "4").
Napište,prosím také někdo,jak jste to v těch TV zprávách postřehli.

-- 6. 7. 2013 20:17 --

zb233 píše:to je furt dokola,jak jhsou záložny nebezpečné a rizikové..a banky jsou zdravé a bezpečnější..už se těším až se 1 velká banka zavře..Jsem zvědavý co budou kvákat potom..

Souhlasím s Vámi,musí to nějak "zdůvodnit" (okvákat) Kampeličky jsou jim trnem v oku.

Odeslat příspěvekod joachym1 28. 6. 2013 15:37

Diskutující píše:Kdo jste viděl polovyšinutý výraz jednoho pana státního zástupce, který žaluje D. Ratha a sám doufá, že svědci teď neztratí paměť, protože jinak by léta špiclování a nahrávání bylo asi k ničemu a D.R. by musel být odškodněn, tak si můžete udělat obrázek o efektivitě PČR a SZ. Dokonce to už chudák i medializuje, jakoby se sichroval před blamáží. No a naše paní státní zástupkyně také nebude chtít přiznat, že byla kr..., kvůli které musí stát platit náhradu škody. Jenomže čím déle, tím bude škoda větší. Takže mnoho pracovních úspěchů a klidný spánek, paní doktorko. My si počkáme.

Meles nesmyly, hosanku, akce Rath byla naopak perfektne odvedena prace policejniho organu, to dosvedcuje i to, ze vsechny Rathovi stiznosti byly soudy i ustavnim soudem ZAMITNUTY.

Tak ono už se na tu kampeličku něco najde, docela bych si na to chtěl počkat a počkám, viz mé příspěvky dříve.

"Příslušníci VB vyšetřují krádež, ztratilo se ABC, pro děti a mládež"...perfektne odvedena prace policejniho organu...
Diskutující
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod joachym1 7. 7. 2013 10:15

Uz byste se vy vseznalkove mohli naucit pouzivat citace, nebo se te nalepky tupych ovecek nikdy nezbavite. 8-P
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dr. Galen 7. 7. 2013 14:27

Ty jsi fakt kojot. (j > k)
Dr. Galen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karadala 7. 7. 2013 15:44

Tak to je jasný, o tom tady už snad nikdo nepochybuje
karadala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 7. 7. 2013 16:01

Tak nechápu,proč na něho pořád reagujete.Vždyť mu o nic jiného nejde,než u těch vašich reakcí onanovat!
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KAB01 7. 7. 2013 18:19

AKSUDIL píše:Jste už fakt protivný svými reakcemi,kvůli Vám odcházím z tohoto fóra,chtěl jsem pomoci,když se někdo ptal,co bylo 6.července na ČT 24.

Není třeba odcházet :) Jelikož je dost pravděpodobné, že nějaký zlom v problému MSD se dozvím poprvé právě zde na tomto fóru, tak jsem se rozhodl zůstat (i když jsem ze stejného důvodu jako Vy chtěl odejít).

Vlevo nahoře si klikněte na Uživatelský panel - záložku Přátelé a nepřátelé - vlevo Nepřátelé a tam si naházejte přezdívky všech, u kterých je jasné, že zde pouze onanují nad svými rádoby duchaplnými příspěvky, případně to jsou zjevní provokatéři a od kterých nelze čekat, že by někdy napsali něco, co by Vás mohlo zajímat. Funguje to skvěle, fórum je poloviční a většinou k věci :)
KAB01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod digiking 7. 7. 2013 18:57

Tak jsem kliknul na Uživatelský panel -> vlevo na nepřátelé a šup tam s joachymem.
digiking
Návštěvník

Odeslat příspěvekod joachym1 7. 7. 2013 19:19

Dr. Galen píše:Ty jsi fakt kojot. (j > k)

Nekdo je kokot a nekdo tupa ovecka. Ted jde o to, co je horsi? :-P
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ondrula 8. 7. 2013 08:26

digiking píše:Tak jsem kliknul na Uživatelský panel -> vlevo na nepřátelé a šup tam s joachymem.

Zbytečná námaha.
ondrula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Diskutující 8. 7. 2013 09:04

Přátelé jestli je tady kolega J..od sboru a všechno naznačuje, že je, tak si udělejte představu o té elitě, která vyšetřuje např. i MSD. Pán ji tady pěkně prezentuje.
Diskutující
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lopousek 8. 7. 2013 09:28

Jaké je poslední datum odeslání příkazu, na které už vyplatili? Já bohužel posílal až 26.6. a začínám se bát, zda jim ještě zbyly-zbudou prachy...

-- 8. 7. 2013 09:31 --

Mimochodem, když jsem psal do MSD, jaké je poslední datum přijetí, ze kterého aktuálně vyplácejí, napsali mi, že mi to neřeknou... Jen že to dělají postupně.

Nač takové tajnosti? Hlavně že si hrají, jak chtějí byt otevření a napomáhat klientům.
lopousek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ppogo 8. 7. 2013 10:08

Vkládám příspěvek k dokumentaci rychlosti vyplácení. 25.6. odeslán ověřený přev. příkaz + e-mail odkazující na tento příkaz (přil. kopie do e-mailu). 1.7. zpráva z MSD s bianco formulářem a pokyny jak zadat příkaz. 2.7. moje odpověď s dotazem, zda předešlý příkaz je v nepořádku a že v tom případě pošlu nový. 3.7. ujištění z MSD že příkaz mají a provedou, nicméně - cituji: "Bohužel zatím vyřizujeme ještě spoustu příkazů ze starší splatností."
K dnešnímu dni NENÍ příkaz zpracován, ani NENÍ vidět v e-výpisu v nezpracovaných a NEPŘIŠLA dodejka potvrzující doručení poštou.
Domnívám se, že tento stav (záplava příkazů a zahlcení pražské pobočky MSD) je důsledkem rozhovoru s p. Jánským 24.6., z jehož odpovědí jasně vyplynulo, že prostředky na výplatu MSD dříve či později dojdou.
ppogo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rejzko 8. 7. 2013 11:03

Pro vaši informaci, já jsem posílala ověřený příkaz 21.6 a zatím taky nic.
Rejzko
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka