Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Peťo6 14. 8. 2013 16:36

Ja som teda mesiac nečakal, hneď jak som mal pár dní po splatnosti a príkaz nebol prevedený tak som sa obrátil na arbitra. Proste príkaz je omeškaný, tak neni čo riešiť.
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Končiny 14. 8. 2013 16:52

Peťo6 píše:Ja som teda mesiac nečakal, hneď jak som mal pár dní po splatnosti a príkaz nebol prevedený tak som sa obrátil na arbitra. Proste príkaz je omeškaný, tak neni čo riešiť.

Ahoj přesně tak uz jsem mu to psal do SZ ať na nic neceka
Končiny
Diskutér

Odeslat příspěvekod Diskutující 14. 8. 2013 17:14

Zdravím všechny, mám splatnost v říjnu, takže musím také až po lhůtě, ale udělám to samé. Jinak bych se rád připojil k žalobě na ČNB.

-- 14. 8. 2013 17:14 --

Diskutující
Diskutér

Odeslat příspěvekod Končiny 14. 8. 2013 17:23

Jinak to dnešní oznámení MSD svědčí o jediném. Došly peníze a upínají se na uvolnění peněz jako poslední moznosti. Myslím že to Smetanova zamazne. Bohužel rad bych se mylil ale byrokratický zkostnately aparát není schopen jednat pružné a selskou logikou.
Končiny
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 14. 8. 2013 19:20

Končiny píše:Je to tak jak píšeš. Ze strany ČNB jde o čirý alibismus. Jenže to se jim nevyplatí, protože jakmile dostanu nález od Finančního arbitra tak na jeho podkladě dám na ČNB žalobu ke Správnímu soudu pro nečinnost. Samozřejmě budu požadovat náhradu škody. Oni s i myslí, že když zplodí nějaký nesmyslný text, tak všichni jim to sežerou i z navijákem bez toho, aby se domáhali svých práv. Navíc ani nejsou schopni ten text podepsat jménem a zaštiťují se institucí. Oni si ani neuvědomují, že jsou státní orgán a pro ně rovněž platí pravidla spisového pořádku.

Zaloba na CNB je predem prohrana vec, CNB rozhoduje podle zakona a ne podle toho jak si preji klienti jedne zalozny. Jste ve smluvnim vztahu se zaloznou, tak zalujte zaloznu, to ona neplni smlouvu a ne CNB.
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Končiny 14. 8. 2013 19:33

joachym1 píše:
Končiny píše:Je to tak jak píšeš. Ze strany ČNB jde o čirý alibismus. Jenže to se jim nevyplatí, protože jakmile dostanu nález od Finančního arbitra tak na jeho podkladě dám na ČNB žalobu ke Správnímu soudu pro nečinnost. Samozřejmě budu požadovat náhradu škody. Oni s i myslí, že když zplodí nějaký nesmyslný text, tak všichni jim to sežerou i z navijákem bez toho, aby se domáhali svých práv. Navíc ani nejsou schopni ten text podepsat jménem a zaštiťují se institucí. Oni si ani neuvědomují, že jsou státní orgán a pro ně rovněž platí pravidla spisového pořádku.

Zaloba na CNB je predem prohrana vec, CNB rozhoduje podle zakona a ne podle toho jak si preji klienti jedne zalozny. Jste ve smluvnim vztahu se zaloznou, tak zalujte zaloznu, to ona neplni smlouvu a ne CNB.

Á mistni Jára ma čas na prášeček. Tak sup prostacku ať je ti zase dobre. Chocholoušek uz čeká .
Končiny
Diskutér

Odeslat příspěvekod ondrula 15. 8. 2013 08:28

joachym1 píše:

Ty vole, ty musíš bejt fakt úplně vyhrabanej.
ondrula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalh 15. 8. 2013 15:41

Nevim jestli uz to sem nekdo daval, nicmene tady je vyjadreni JUDr. Smetanove z 12/8: http://portal.justice.cz/justice2/soud/ ... 8&d=331030
michalh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motylekm 15. 8. 2013 18:32

Tak hlasim prijeti platby na ucet! Prikaz odeslan 27.6., splatnost zadana 1.7., 12.8. pripsano na ucet.
motylekm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Končiny 16. 8. 2013 13:24

Podle všeho poslední peníze co ti podvodníci z MSD odeslali byl pátek minuly týden . Tento týden co vím neposílali ani korunu nikomu a nahradili to tím seznamem plateb co zaslali se žádosti o odblokování VSZ. Ti na rozhodnuti mají 30 dni pokud zamítnout bude rozhodovat Vrchní soud ten ma také 30 dni. Reálný termín kdy se neco konkretne dozvíme je mozna konec října . A ČNB v cele s tlustochem Singerem nebude dělat nic .
Končiny
Diskutér

Odeslat příspěvekod lopousek 16. 8. 2013 13:35

Ten někdo, jak tu furt opakoval, že 10. s MSD zamává finanční arbitr... Nevšiml jsem si žádného rozřešení. Jak to dopadlo?
lopousek
Diskutér

Odeslat příspěvekod kocoour 16. 8. 2013 13:44

Je tu někdo komu přišla platba s datem splatnosti 2.7.???????????????
kocoour
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Končiny 16. 8. 2013 14:18

lopousek píše:Ten někdo, jak tu furt opakoval, že 10. s MSD zamává finanční arbitr... Nevšiml jsem si žádného rozřešení. Jak to dopadlo?

Arbitr ma bohužel tento týden dovolenou a chtěl dodat výpis z úctu. Navic MSD odpovedelo na dotaz arbitra se zpozdenim takze tim se to zdrzelo.To je moje dobra vule ze ti to sděluji balvane protože jak se snažím dostat svoje peníze je moje soukroma věc. A co si udělal ty tak se pochlub.

-- 16. 8. 2013 14:25 --

Končiny píše:
lopousek píše:Ten někdo, jak tu furt opakoval, že 10. s MSD zamává finanční arbitr... Nevšiml jsem si žádného rozřešení. Jak to dopadlo?

Arbitr ma bohužel tento týden dovolenou a chtěl dodat výpis z úctu. Navic MSD odpovedelo na dotaz arbitra se zpozdenim takze tim se to zdrzelo.To je moje dobra vule ze ti to sděluji balvane protože jak se snažím dostat svoje peníze je moje soukroma věc. A co si udělal ty tak se pochlub.

Ještě dodatek podal jsem to uz 10.7 v pondělí jdu osobně za arbitrem tak můžeš jít se mnou ty jelito at to mas z první ruky.
Končiny
Diskutér

Odeslat příspěvekod lopousek 16. 8. 2013 14:32

Uklidni se. Jen jsem se ptal, jak to pokročilo. Nic víc, nic míň.
lopousek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Končiny 16. 8. 2013 14:40

lopousek píše:Uklidni se. Jen jsem se ptal, jak to pokročilo. Nic víc, nic míň.

Hele ja nemůžu nijak ovlivnit datum vydáni rozhodnuti. Pisu to sem z dobre vule aby měli informace ostatní. Podle zakona ma arbitr na rozhodnuti 30 dni v jednoduchých pripadech max do 60 dni. Doba která je vyhrazena pro odpověd protistrany je 15 dni a pry se nezapočítávají do lhůty k rozhodnuti. MSD odpovědělo po 17 dnech ze nemá peníze a nemůže zaplatit. Po me chte ještě dodat výpis z úctu za červenec a v pondělí mi to dorucim a pak rozhodne.
Končiny
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka