Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 12. 2013 21:43

:oboze :oboze :oboze
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod luboal 1. 12. 2013 23:52

Teda to jsou starosti.....!
luboal
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Plmx 2. 12. 2013 14:52

Děkuji za informaci. Jak se dá tedy dostat z msd úrok z prodlení? Msd nárok uznalo, FA zřejmě uzná brzy také. Čekat na likvidaci msd je hloupost. Je například reálná možnost exekuce msd?
Plmx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Diskutující 2. 12. 2013 15:18

Ano, popohnat ČNB k tomu, aby už konečně škrtla MSD je hloupost, zato exekuce, která může v našem systému trvat klidně 3 roky, to je terno.

-- 2. 12. 2013 14:18 --

Diskutující
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 12. 2013 15:22

Zdravím, jsem stejný případ.Z Metropolitního spořitelního družstva mám uznaný úrok z prodlení, ale peníze nikde.

Co by bylo nejlepší udělat?
anonymni

Odeslat příspěvekod hongmi 2. 12. 2013 16:55

Jestli mas v ruce vykonatelne rozhodnuti, tak bud podat soudu navrh na vykon rozhodnuti nebo vec predat exekutorovi. Rozdil je v tom, ze exekutor vse udela za tebe, ale je to drazsi a pomale, kdezto kdyz budes podavat navrh na vykon rozhodnuti, musis v nem primo uvest, kde ma soudni vykonavatel vymahane penize ziskat a jak, je to ale znacne levnejsi a hlavne rychlejsi a uspesnejsi.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2013 18:02

Diskutující píše:Ano, popohnat ČNB k tomu, aby už konečně škrtla MSD je hloupost, zato exekuce, která může v našem systému trvat klidně 3 roky, to je terno.

-- 2. 12. 2013 14:18 --

No, ono je hlavně boží, jakým způsobem je demonstrace svolávána. "Pořádám demonstraci ... tedy vlastně spíš hledám pořadatele ... Přijďte všichni v hojném počtu!!! ... Já nepřijdu." :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 2. 12. 2013 18:07

To neni demonstrace, to je trapna saskarna. 8-P
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2013 18:10

Hele, hongmi, ty seš asi joachym, že? A proč ty nevydržíš chvíli s jedním nickem? On tě stejně každý pozná. :-)) Ale v podstatě s tebou souhlasím.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod nešťastník 1 3. 12. 2013 10:30

zdravím účastníky, v lednu 14´mi končí term. vklad a nevím, kde začít. Kontakty z vizitky MSD nefungují, peníze bych pochopitelně chtěl převést na jiný účet v bance a v MSD zkončit
nešťastník 1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hongmi 3. 12. 2013 10:31

Tak joachym je snad zabanovan ne? :mrgreen:
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolemjdoucí Tonda 3. 12. 2013 10:57

Dobré dopoledne, mám obdobné dilema.. v únoru konec terminu a co dál ? Co prosím radíte ?
kolemjdoucí Tonda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Plmx 3. 12. 2013 11:43

hongmi píše:Jestli mas v ruce vykonatelne rozhodnuti, tak bud podat soudu navrh na vykon rozhodnuti nebo vec predat exekutorovi. Rozdil je v tom, ze exekutor vse udela za tebe, ale je to drazsi a pomale, kdezto kdyz budes podavat navrh na vykon rozhodnuti, musis v nem primo uvest, kde ma soudni vykonavatel vymahane penize ziskat a jak, je to ale znacne levnejsi a hlavne rychlejsi a uspesnejsi.

Je rozhodnutí finančního arbitra společně s uznáním dluhu od msd vykonatelné rozhodnutí, nebo musím pro něj na soud?
Plmx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brexx 3. 12. 2013 11:45

Dobrý den, včera mi skončil jednorázový termínovaný vklad a na elektronickém výpisu žádný pohyb, je vidět pouze vložená částka. Má někdo zkušenost jak dostat peníze i s úrokem na běžný účet, aby bylo možné poslat příkaz a čekat. Veškeré kontakty jsou bez odezvy. Dík za radu
brexx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hongmi 3. 12. 2013 13:16

Plmx píše:
hongmi píše:Jestli mas v ruce vykonatelne rozhodnuti, tak bud podat soudu navrh na vykon rozhodnuti nebo vec predat exekutorovi. Rozdil je v tom, ze exekutor vse udela za tebe, ale je to drazsi a pomale, kdezto kdyz budes podavat navrh na vykon rozhodnuti, musis v nem primo uvest, kde ma soudni vykonavatel vymahane penize ziskat a jak, je to ale znacne levnejsi a hlavne rychlejsi a uspesnejsi.

Je rozhodnutí finančního arbitra společně s uznáním dluhu od msd vykonatelné rozhodnutí, nebo musím pro něj na soud?

Jestli to rozhodnuti financniho arbitra ma dolozku o nabyti pravni moci, tak je vykonatelne. Uznani dluhu neni vykonatelne rozhodnuti.
hongmi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka