Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod portable30 30. 1. 2014 11:55

Otazka sice za milion ale pojisteny.
To stavebko proste neojebes a pokud budou urokove sazby v bankach zacinat 0 a par desetin ( coz je u vetsiny uz ted, neni vyjimkou i 0,00) tak vezmem za vdek i tim stavebkem.. jo kde jsou ty casy kdy se stestim dalo sehnat s 3% urocenim + 4500 podpora ,co bych za to ted dal a tohle se mi zdalo jeste malo :-D
portable30
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 30. 1. 2014 14:06

Odpovědi na mé otázky:

Informace (o MSD) je pouze informativní. Jedná se o statistiku, kterou si banka chce vést.

Pokud banka mění úrokové sazby, dává to vědět měsíc předem na naše webové stránky, u vkladů s tříměsíční výpovědní lhůtou tři měsíce předem. Takže v nejbližší době zatím žádná změna hlášená není.

:tleskani ;-) :tleskani
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod ski1961 30. 1. 2014 20:08

Tak tohle je fičák !!
http://www.mesec.cz/aktuality/evropsko- ... -vkladech/

No myslím, že u JaT to bude brzy následovat. :-) že by za tím vším byly ty miliardy vyplácené z MSD ?
ski1961
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 1. 2014 21:00

za ty prachy snad nikdo bankám půjčovat hotovost nebude :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 30. 1. 2014 22:14

Koukám, že spořák s 1% bude brzy fajn záležitost. Skoro tolik co na 5letém TV a přitom penize druhý den k dispozici :-D
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod portable30 30. 1. 2014 23:27

Jsem zvedav kam az sleti sazby , jejich rust muzem cekat mozna az dalsi petiletce ,vyhledove do nazimy:-D
A ty sporaky pujdu dolu jaky prvni, klidne se vsadim ze i slavne Ing konto nebo Air bank budou davat prinejlepsim 0,7% .
U te evropsko- ruske banky by mohli upravit popisky k terminakum,slova jako zhodnoceni uspor a nejlepsi urok pusobi spis jako vysmech..
I kdyz se mozna v blizke budoucnosti budem bavit jake uzasne uroky nabizeli a jakou jsem propasli sanci ulozit za nadhernych 1,1% :-D
portable30
Návštěvník

Odeslat příspěvekod upbraider 30. 1. 2014 23:37

OFF TOPIC: jako přeběhlíkovi z MSD->J&T mi kurýr přivezl k podpisu smlouvu, jeden výtisk rámcové smlouvy si odvezl a jeden mi nechal. Údaje sedí, ale chybí podpis z J&T. Když jsem to kurýrovi říkal, pokrčil rameny..banka to prý doplní...

Přijela někomu také kurýrem smlouva z J&T bez podpisu? Zítra volám na linku. :roll:
upbraider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2014 01:15

Toto mě poslala mBanka pár dní před ukončením ročního TV za 3% :-) V druhém odstavci marně tápám, jedná-li se o polský humor :-D

"Vážený zákazníku,
Zhodnocujte Vaše volné finanční prostředky chytře. Využijte nabídky 2 % úrokové sazby na spořicím účtu eMAX plus. Stačí, když budete používat platební kartu vydanou k mKontu či eMAXu, případně mKreditku a měsíčně utratíte alespoň 4 000 Kč. Sazba 2 % je platná pro zůstatky do 100 000 kč.

Limit 100 000 Kč Vám nestačí? na mVkladu 12 měsíců můžete mít jakýkoliv zůstatek úročený jednou z nejvyšších sazeb na trhu pro tento typ vkladového produktu. Zafixujte si sazbu 1,25% na 12 měsíců.

Váš Tým mBank"

-- 31. 1. 2014 00:24 --

portable30 píše:Jsem zvedav kam az sleti sazby , jejich rust muzem cekat mozna az dalsi petiletce ,vyhledove do nazimy:-D
A ty sporaky pujdu dolu jaky prvni, klidne se vsadim ze i slavne Ing konto nebo Air bank budou davat prinejlepsim 0,7% .

Ono je problém v případě takto vtipných sazeb přestat zahraničním matkám působicích v ČR půjčovat? :nenapadne
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 1. 2014 08:34

vsechno do valut a na sporak s 1.5%
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod nod32 31. 1. 2014 11:28

slavo963:
A co treba USD nebude to lepsi nez EURO??
nod32
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 31. 1. 2014 12:00

slavo963 píše:vsechno do valut a na sporak s 1.5%

mam nakoupit EURa? :shock:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 31. 1. 2014 12:18

Já bych se nepouštěl do žádných větších akcí. Je potřeba vzít v potaz, že se prostě objevilo 12 mld, z nichž většina hledala úkryt v malých, úrokově agresivních ústavech. Až se to absorbuje, zase se to srovná na úroveň někde mezi původní a současnou.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 1. 2014 12:31

ja jsem diverzifikoval. Vetsi cast sla do GBP a mensi do EUR. V CZK krome vyplaty mam jenom 100k
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod meldaa 31. 1. 2014 22:36

Měl bych zájem o koupi 5000 bodů Magnus klubu JT banky, chybí mi na vyzvednutí odměny pokud by měl někdo (nejlépe z Prahy) zájem napište mi na melman@seznam.cz
meldaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 1. 2. 2014 02:17

nod32 píše:slavo963:
A co treba USD nebude to lepsi nez EURO??

ono asi není otázka, zda krachne usd nebo eur, ale co krachne jako první :-)

USA byly kdysi největším věřitelem a dnes to je prý největší dlužník?
vpe
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka