Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lopousek 6. 8. 2013 08:43

Na měšci myslím psali 28.6.
lopousek
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 6. 8. 2013 08:50

Co se jim musí nechat je, že docela zrychlili IB. Takhle rychlé jsem jej nikdy nezaznamenal.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 6. 8. 2013 08:52

Končiny píše:Jaky soud ty játro ? K žádnému soudu nikdy nedojde protože mají ***** kapisto ? Ale uvidíš sam jenom mam obavu ze s tou kedlubnou to asi těžko pochopíš.

Neboj, ti maji hodne dobre nabito, jednou se toho odsuzujiciho rozsudku dockame. 8-)
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 6. 8. 2013 11:18

Kam jste psali reklamaci ohledně neuskutečněné platby?
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jmh43 6. 8. 2013 11:45

Informace: Korespondence s MSD ohledně zasílání plateb.

Můj dotaz:
"Já jsem příkaz provedl dne 14/5/13, to je skoro už před 3 měsíci. Podle Vašeho vyjádření provádíte platby podle pořadí došlých příkazů a né podle jejich splatnosti. Naskenovaný příkaz mohu Vám i zaslat."

Odpověď MSD:
"Dobrý den,
Platby se odesílají právě podle data splatnosti."
jmh43
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ppogo 6. 8. 2013 13:41

pro jmh43: ANO, SPLATNOST je rozhodující. Kdo má podaný příkaz se splatností v červenci, je úplně jedno, odkdy, nikdo nic nedostal. Možná, až začnou proplácet příkazy splatné 1.7., začne hrát nějakou roli, kdy kdo podal příkaz.
ppogo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 6. 8. 2013 13:44

Takze cerven uz vyplatili cely? :_D

Končiny píše:
Končiny píše:
vpe píše:Koukam vse pri starem.

Pokud se nepletu tak ty tady pises drsne o zalobach pres 2 mesice.

Mam sem pastnout ty "kultivovane vety" cos mi poslal do SZ?

Žaloba k Finančnímu arbitrovi poslána a zahájeno řízení dne 10.7. Dne 10.8. vydá nález v můj prospěch a to platební rozkaz.
Co se týče té SZ tak jsem ti pouze odepsal , aby si mě neotravoval, že na tebe nejsem zvědavý, takže to sen klidně můžeš "pastnout". Ty tvoje žvásty si mimo mě poslal dalším lidem zde jako SZ, takže viditelně máš nějakou sociální úchylku.

-- 4. 8. 2013 12:55 --

V sobotu 10.8. si arbitr přivstane a půjde ti to vydat :-)

A ještě nam rekni komu jsem psal "ZVASTY", at se i ostatní dozvi tve další nicky - JA UZ JE VIM :-)

Proč to píšu: aby si se uklidnil a přestal tady psát takové KONINY.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 6. 8. 2013 16:35

ppogo píše:pro jmh43: ANO, SPLATNOST je rozhodující. Kdo má podaný příkaz se splatností v červenci, je úplně jedno, odkdy, nikdo nic nedostal. Možná, až začnou proplácet příkazy splatné 1.7., začne hrát nějakou roli, kdy kdo podal příkaz.

Mozna maji v MSD prazdniny. Pockejte do zari.
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vlczech 6. 8. 2013 17:48

Nové vyjádření MSD :) Nejdůležitějším je asi následující fakt:
Ačkoliv JUDr. Lenka Bradáčová v jednom ze tří bodů, které MSD v podnětu zmiňovalo, důvod pro výkon dohledu neshledala, ve své odpovědi naznačila možnost uvolnění finančních prostředků pro členy MSD. Další činnost a kroky MSD se proto nyní orientují tímto směrem.
Vlczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KAB01 6. 8. 2013 18:57

MSD mi stále připadá poměrně pasivní. Mě to netrápí, úspory mám úročené celkem dobře a kam vidím (cca 5 let), tam nevídím potřebu s penězi disponovat. Ale pokud jsme v EU a orgány ČR se chovají velmi nestandardně (ČNB udělá podivný krok a měsíce nic, VSZ udělá skutečně hodně obskurní krok a zase měsíce nic), je zde možnost obrátit se na mezinárodní instituce, minimálně na úrovni EU, třeba EK. A pochybuji, že by právníci MSD byli absolventi od Kindla z Plzně, co si titul koupili a přitom jsou negramotní jako jejich kolegyně modelky.
KAB01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Peťo6 6. 8. 2013 22:09

V novom vyhlásení je informácia, že 15.7. dostali odpoveď od vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. V predošlom vyhlásení, ktoré vydali 17.7. tvrdili, že žiadnu odpoveď od nej nedostali.. Zaujímavé :hm
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod ondrula 7. 8. 2013 07:55

Tak Bradáčová prý "ve své odpovědi naznačila možnost uvolnění finančních prostředků pro členy MSD". Hloupěji už to napsat nešlo? Proč MSD přímo necituje, co tam Bradáčová napsala? Teď se bude akorát donekonečna spekulovat o tom, co to asi mohlo znamenat.
ondrula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ppogo 7. 8. 2013 09:58

To aktuální prohlášení - jenom nezbytná kouřová clona. Cítili potřebu vydat nějaké prohlášení, když od toho předešlého uplynuly tři týdny.
"V současné době dále pokračujeme ve zpracovávání Vašich požadavků na platební příkazy" - co znamená "pokračujeme ve zpracovávání"? Že je zadávají do počítače?? Lepší než zpracovávání příkazů by bylo provádění příkazů.
ppogo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jamie Oliver 7. 8. 2013 13:10

Peťo6 píše:V novom vyhlásení je informácia, že 15.7. dostali odpoveď od vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. V predošlom vyhlásení, ktoré vydali 17.7. tvrdili, že žiadnu odpoveď od nej nedostali.. Zaujímavé :hm

Zajímavý postřeh.
Jamie Oliver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 8. 2013 14:11

Jamie Oliver píše:
Peťo6 píše:V novom vyhlásení je informácia, že 15.7. dostali odpoveď od vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. V predošlom vyhlásení, ktoré vydali 17.7. tvrdili, že žiadnu odpoveď od nej nedostali.. Zaujímavé :hm

Zajímavý postřeh.

Myslím, že to se dá vysvětlit jednoduše, rozdíl je pár dní: V řízení s Bradáčovou je zastupují advokáti, a proto odpověď dostali advokáti a v době tvorby prohlášení nebylo představenstvo MSD o tomto ještě informováno.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka