Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SocPredator 19. 11. 2013 19:33

A tady máte dalšího, co se snaží přizpůsobit. Paroubek.
Dnes blbnul s megafonem na Senovážném náměstí...

Foto později
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 19. 11. 2013 19:38

Ten nárůst úvěrů v selhání může být způsoben taky tím, že si prostě dlužníci řekli, že se jim hodí odložit splácení, když je MSD paralyzované a nemá kloudné páky.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 19. 11. 2013 19:46

Thom:

Myslíš si, že normální klient bude riskovat spekulací s odložením splátky:

1. Ztrátu nemovitosti, kterou je úvěr zajištěn
2. Likvidaci věřitele vedoucí k okamžitému zesplatnění jeho úvěru
3. Zapsání do úvěrových registrů s důsledkem nemožnosti získat další úvěr, či za daleko horších podmínek.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 19. 11. 2013 20:01

1. myslíš, že to riziko je natolik velké?
2. většinou se spíš řeší splátkovým kalendářem, ne? Pokud ne, tak to se divím, pokud by tam nějaký normální klient byl ;-)
3. je otázka, jestli už tam není (proto třeba šel do kampeličky.

Oni třeba nemusí přestat splácet, prostě jen zvětší zpoždění...
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matrix33 19. 11. 2013 20:07

SocPredator píše:A tady máte dalšího, co se snaží přizpůsobit. Paroubek.
Dnes blbnul s megafonem na Senovážném náměstí...

No, ten proti tomu ale brojí, na rozdíl ode mě. ;-) Já na tom vydělávám. Pro spekulativní obchody je nejhorší, když jsou kurzy všeho rovnovážné a málo volatilní.

Já se přizpůsobil situaci vyvolané ČNB a svezl se na "jejich vlně". Nasadil jsem proti koruně a udělal móóc dobře. ČNB prohlašuje, že ji bude srážet min. rok a půl, takže pro mě čím víc ji srazí, tím více vydělávám. ;-) :tleskani Tahle situace je prostě super!

PS. Nevymyslel jsem žádnou Ameriku ... jen jsem se svezl s mocnými, kteří tenhle nový byznys vymysleli a vydělávají na něm tisícinásobky a více toho co já. ;-)
Matrix33
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 19. 11. 2013 20:25

Matrix: To jsi opravdu Ameriku neobjevil, kdo může tak se přizpůsobil. A Paroubek? Ten proti tomu sice brojí, ale chce vydělávat a přizpůsobuje se taky. Politicky :-)

Víš, že ho na žádné univerzitě nechtějí, tak ukazuje svoji odbornost širým davům. Možná tam mluvil i o MSD, ale o té koruně mluvil určitě, byl jsem tam jen chvilku, omluvte sníženou kvalitu :-)

Obrázek
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 19. 11. 2013 20:36

A kolik tam bylo lidí? Podle této zprávy to měla být akce LEV21
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/poli ... ouvbdI2Zv8
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 19. 11. 2013 20:51

asi 30
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matrix33 19. 11. 2013 21:22

SocPredator píše:Matrix: To jsi opravdu Ameriku neobjevil, kdo může tak se přizpůsobil. A Paroubek? Ten proti tomu sice brojí, ale chce vydělávat a přizpůsobuje se taky. Politicky :-)

Co je nám do něj, to jsou politické věci. Jsme na finančním fóru a jde nám hlavně o zisk. Mě se ta "měna" od ČNB docela líbí, protože jsem zjistil jak na tom stavu vydělávat.

Proč lámat hlavy? Stačí nasadit proti koruně a zisk je přece daný. ;-) :tleskani ČNB hlásí, že korunu bude oslabovat dlouhodobě a bez limitů, takže proč by měli vydělávat jen strůjci tohoto stavu, když svézt se můžeme i my ... a stačí k tomu např. 2 -3 miliony korun a zisky se z toho hrnou. :-D
Matrix33
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jamie Oliver 19. 11. 2013 22:38

Matrix33 píše:
Jamie Oliver píše:
Matrix33 píše:Dnes jsem se v TV díval na pana Singera a musím konstatovat, že mě beze zbytku přesvědčil a má moji absolutní důvěru! Je to odborník na svém místě a jsem rád, že osud národa je pod kontrolou opravdu kvalifikovaných a špičkových ekonomů z ČNB. :tleskani Jsou to ochránci stability a vysoké životní úrovně nás všech a tím pádem i demokracie!

To je doufám ironie

Jaká ironie?? :-)) Přizpůsobil jsem strategii té z ČNB a spekuluji na pokles koruny. Díky panu Lízalovi, jsem jen za dnešek vydělal asi 80tisíc. ;-)

http://www.novinky.cz/ekonomika/319718-koruna-zazila-dalsi-strmy-pad-a-stacilo-par-vet-clena-rady-cnb.html

Bravo Mr. Singer, bravo Mr. Lízal! :tleskani Velký dík za moje zisky a dalšímu oslabování koruny zdar! :tleskani

Také jsem na tom něco vydělal, ale radost z toho nemám. Ty peníze stejně ztrácí hodnotu.
Jamie Oliver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tramin 20. 11. 2013 12:45

Tak jsem před chvílí obdržel nález FA,samozřejmě ve svůj prospěch.Na to,že jsem celé řízení zahájil 25.9. tak to zase tak dlouho netrvalo.Je zde samozřejmě klauzule o možnsti odvolání(což MSD učiní).Má s tím někdo už zkušenost,co se děje po odvolání MSD?A mimochodem,jestli tady ještě někdo bude obhajovat konání MSD,tak je buď jeho zaměstnanec,nebo úplný trotl.Protože co jsem z nálezu vyčetl,tak situace je naprosto jasná a jednostranná!
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 20. 11. 2013 12:48

MSD sa odvolá (podá námitky) posledný možný deň. Tebe potom príde kópia námietok, k nim sa budeš mať vyjadriť a potom sa zase čaká, kým FA rozhodne..
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod sipura 20. 11. 2013 12:54

Ono ted ty rozhodnuti muze FA bouchat jak Bata cvicky.
Ja s FA komunikuju vic jak ctvrt roku a rozhodnuti pravomocne (aby sla spustit exekuce) stale nemam. Koncem tydne bych podle vseho mel obdrzet od nej dopis, ze se odvolali/podali namitku.

Jednou tady na foru to nekdo popisoval, co s tim delat. A v podstate NIC a jen dal cekat ani se k te jejich namitce nemusite nejak vyjadrovat. FA vam to je povinen sdelit. Namitky FA posoudi zrejme zamitne a potvrdi ten puvodni Nalez a ten se pak s nejakym odkladem (protoze ty namitky maji odkladny ucinek) uz stane pravomocnym. Mimo jine se to dovi i ostatni na jeho webu neb ty pravomocne Nalezy se zverejnuji.
Tech navrhu podanych u FA jsou stovky, probihajicich rizeni desitky, ale pravomocnych rozhodnutich je velmi velmi poskrovnu - jen DVE.

Proste to MSD protahuje jak se da.
sipura
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 20. 11. 2013 13:24

A na tos prisel jak, ze se VSECHNY zverejnuji :lol:
K dalším radkum se radsi nebudu vyjadřovat :tleskani
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 20. 11. 2013 13:33

Které další řádky jsi měl na mysli...
tramin
Diskutér