Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 9. 1. 2014 12:33

ski1961: Pletete hrušky s jablky, úročilo se normálně do skoro konce prosince. Ty informace na IR jsou z podání na insolvenci, akorát to mělo přes 700 stran či kolik, tak jim skenování trvalo...
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 9. 1. 2014 13:00

V IR jsou zveřejněny další seznamy věřitelů, tentokrát bez nějakého abecedního pořadí.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jitka1980 9. 1. 2014 13:02

Dobrý den, chci se zeptat musím někde přihlásit můj TV na výplatu a nebo to automaticky vyplácí FPV? A ještě můžete sem někdo prosím dát odkaz, kde se najdu v seznamu na výplatu? Nemůžu to najít. Děkuji
Jitka1980
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 9. 1. 2014 13:11

filip893: Pokud jsem na to správně (zběžně) koukl, tak to jsou ti jedinci, kteří si žádali o výplatu prostředků. Tedy ta fronta, která se naskládala zasíláním příkazů... i proto to není podle abecedy.

Jitka1980: Termiňáky se vyplácí automaticky. Akorát pokud tam máte nad 2,77 milionu, tak si pak podáte přihlášku pro nadlimit. Odkaz na Insolvenční rejstřík je tu asi stokrát - jen si přepněte na odddíl A a hledejte v souborech z 8. a 9. 1.
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2014 13:11

Pokud v MSD nemáš víc, než 2,7 milionu, nedělej nic.

Seznam bank (resp. Konkrétních poboček) bude zveřejněn někdy v druhé půlce ledna.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod bufalobil 9. 1. 2014 14:49

V těch nových seznam už jsou i lidi kteří jsou hodně nad limit. 5 mega i 10 :(

-- 9. 1. 2014 14:02 --

Jsem překvapen že MarekVach člověk který tady na forech řešil jak rozložit svoje miliony má MSD pouze 1 kč. Náhodička nebo včasné informace?
bufalobil
Diskutér

Odeslat příspěvekod slos 9. 1. 2014 15:35

K tomu stačilo číst toto forum, mít peníze na spořícím účtu nebo termínovaný vklad končící v červnu a včas podat ověřené příkazy k převodu.
slos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 9. 1. 2014 15:48

bufalobil:

v té části seznamu je trochu zmatek, zajeď o stránku dále a zjistíš že Marek i jeho bratr tam mají na TV dost uloženo.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod jmh43 9. 1. 2014 16:43

Plmx píše:
jmh43 píše:Na těchto stránkách je možné si prohlédnout seznam věřitelů:

http://insolvencni-rejstrik.cz/metropol ... 6628-2013/

Kde? Myslíte tím těch pár věřitelů (ostatní závazky) na jednu stránku?

V návrhu příloh. Stránek Je tam hodně. Částka IR nesouhlasí s částkou na účtu (alespoň to tak je u mě). Pravděpodobně to je bez úroků za prosinec. Do kterého data se to bude vlastně úročit, nevíte někdo?
jmh43
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lumídek 9. 1. 2014 22:13

LOL. Státní zástupci se včera odvolali proti ohlášení insolvence samotným MSD:
https://isir.justice.cz/isir/doc/dokume ... d=10135590

a to proto, že jim není sympatický insolvenční správce Ivo Hala:
http://hn.ihned.cz/c1-61535460-zalobci- ... kampelicky

Samosoudce Bartoš dnes rozhodl jednou relevantní větou: odvolání není přípustné:
https://isir.justice.cz/isir/doc/dokume ... d=10135733

Jsem rád, že alespoň jeden soudce potvrdil, že někteří státní zástupci jsou zaujatí nekompetentní kreténi.
lumídek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 1. 2014 22:18

takže nastrčený správce který zamete zbytek stop je lepší, protože zapadá dokonale do konspirační teorie jak VSZ s ČNB chce nebohé MSD zničit?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod sipura 9. 1. 2014 22:52

lumídek píše:Samosoudce Bartoš dnes rozhodl jednou relevantní větou: odvolání není přípustné:
https://isir.justice.cz/isir/doc/dokume ... d=10135733

Jsem rád, že alespoň jeden soudce potvrdil, že někteří státní zástupci jsou zaujatí nekompetentní kreténi.

Ale ten Bartos je ten, kdo tu insolvenci toho 23.12.2013 schvalil. To by byl asi sam proti sobe, kdyby ted priznal, ze to udelal blbe.
A nic nerozhodl, to asi bude muset resit nekdo jiny, prece sam nebude rozhodovat o svych rozhodnutich.
sipura
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xtc_ 10. 1. 2014 06:50

V IR jsem se našel, což mě potěšilo. Co mě však potěšilo méně je, že je tam uvedena částka bez úroku za listopad:(
xtc_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod klap 10. 1. 2014 07:24

xtc_ píše:V IR jsem se našel, což mě potěšilo. Co mě však potěšilo méně je, že je tam uvedena částka bez úroku za listopad:(

Úroky za listopad tam nejsou, protože MSD insolvenční návrh připravovala dlouho dopředu, aby jej podala hned po odebrání licence. To je podle mě více než jasné. A ČNB přece mohla rozhodnout o rozkladu už na konci listopadu.
klap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 1. 2014 08:17

Nekjdo pravne zvdelany, bylo mozne vyhlasit konkurz pred vyhlasenim insolvence? Kdyz ano, muzou jsi sypat na VSZ popel na hlavu, ze maji blbce uradniky, tak nech se nedivi, ze jich MSD predbehlo....Dobre jim tak...ale to svedci o kompetentnich lidech v nasich uradech...
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka