Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Peťo6 28. 3. 2014 17:02

To je teda pekne divné, hlavne keď ten príkaz v MSD musia mať.
Skús napísať do kancelárie insolvenčního správce a zistiť detaily.
Peťo6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matrix33 28. 3. 2014 21:06

vit.spinka píše:Převodem na EUR podstoupíte kurzové riziko, které je mnohem vyšší než pár desetin procenta úroků, které tím získáte.
A ještě zaplatíte spread při konverzi na EURa, a tam se ani s devizovkou nedostanete pod 0.3% (za oba směry).

Kolik že je ten Equa úrok? 1.5% p.a.?

V současné době je daleko vhodnější mít úspory v EUR než v Korunách. Od Koruny můžeme po proběhlých i plánovaných atakách od ČNB čekat v příštích měsících spíše propad. ;-)

-- 28. 3. 2014 20:12 --

kocoour píše:POZOR POZOR pro případné potenciální klienty MPU ZLIN upozorňuji na asi blížící se problémy v Moravském peněžním ústavu kde za minulý rok byli neustále ve ztrátě každý měsíc a vypadá to na nedostatek financí v družstvu,protože vydali jejich spořící účet plus s velmi vysokou sazbou na nynější situaci,která je na trhu financí. Mají velké množství klientů ,kteří jim nesplácí úvěry. Doporučuji velkou obezřetnost při využívání služeb tohoto družstva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pozor :pozor :pozor !

Děkujeme za upozornění :-D ale roční úrok 1,7% není nic tak závratného. Naopak je to prodělek tak jako tak ... díky ekonomům jedné slavné státní instituce, které si platíme z daní a kteří se o nás za to tak hezky a profesionálně starají. :-\

Každopádně je ideální trh sledovat a peníze dávat jen tam, kde je úrok momentálně nejvyšší. Vklady jsou do 100tis. EUR pojištěny, takže houby zle, a zbytečné plané poplachy. ;-)
Matrix33
Diskutér

Odeslat příspěvekod KAB01 29. 3. 2014 19:37

rebi píše:to jste rucne prolistoval vsech nekolik stovek stranek??vzhledem k tomu,ze se to PDF neda prohledavat,tak me jiny zpusob nenapada,hmm..

EDIT:heh,tak me to neuznali..ani sem to necekala,ale docela me prekvapila poznamka,ze z duvodu,ze jsem nepredlozil prikaz k prevodu...Muzu se zeptat,jak bych ho mohl predlozit,kdyz byl zaslany postou MSD???Docela by me to zajimalo... :-l
Je vubec moznost se odvolat?

Já to prolistoval, nebylo to až tak těžké - na začátku jsem se podíval, na jakém jsem místě, pak odhadl, kde asi tak bude moje příloha a sekl jsem se jen o 3 stránky a to už jsem našel podle jmen okolo mě :)

Jinak mi neuznal členský vklad, což jsem čekal, nejdříve by musely být uspokojeny všechny nároky a to je samozřejmě blbost. Naopak úrok z prodlení ano a to jsem se s tím moc nepočítal a už vůbec to nedokládal ničím - jen počet dnů od do a výsledný požadavek. Takže teď to dávám k ledu a kobcem roku 2018 se podívám, co je nového a zda se to už neblíží :)
KAB01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 10. 4. 2014 11:26

V kauze zkrachovalé záložny obvinila policie sedmnáct osob:

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/v-kauz ... 5900fea04/

A už to jede.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 4. 2014 12:59

kdepak, pořád je to konspirace ČNB vůži DZ...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod hongmi 10. 4. 2014 17:05

Dobra prace policejniho organu. :tleskani
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 4. 2014 17:16

mikicz píše:kdepak, pořád je to konspirace ČNB vůži DZ...

Přesně. Těší mne, že i Ty jsi se zařadil mezi osvícené. :D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 10. 4. 2014 17:51

Hádejte, kdo od dubna sídlí v bývalých prostorách MSD v Praze na Florenci?

ANO SD! :D

Na rozdíl od MSD byly na pobočce pouze dvě dámy s nepřítomným výrazem, a jinak nikde nikdo.
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 19. 5. 2014 16:33

"Žalobci zablokovali pozemky, které sloužily k tunelování Metropolitního spořitelního družstva
Státní zastupitelství obstavilo pole a louky v Drásově u Příbrami patřící firmě Moladen, kterou vlastnil několikrát trestaný jedenašedesátiletý bezdomovec. Pozemky sloužily k zajištění úvěru za 186 milionů korun na neurčité obchody s nemovitostmi."

http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-6220436 ... o-druzstva
gogospk
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 24. 5. 2014 17:55

V MSD větší bordel, než se původně čekalo.

http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-ce ... satych-let
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 24. 5. 2014 19:05

Retroaktivně zrušit pojištění vkladů pro kampeličky. To budou Patrikové prskat :mrgreen:
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 29. 5. 2014 08:13

Manažeři i bílí koně. Jména 17 obviněných za miliardový tunel v padlé kampeličce MSD:

http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-6225653 ... n=mediafed
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 29. 5. 2014 10:39

Kde jsou ti kecalkove, co nam tu tvrdili, ze MSD nic neprovedlo a CNB si na ne neopravnene zasedla? ;-]
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod fobosan 29. 5. 2014 11:10

Já jsem to tvrdil od začátku a je vidět, že se to potvrdilo. Ty z nás, kteří znají p. Turečka to vůbec nepřekvapuje

-- 29. 5. 2014 10:33 --

malejarda píše:Kde jsou ti kecalkove, co nam tu tvrdili, ze MSD nic neprovedlo a CNB si na ne neopravnene zasedla? ;-]

třeba Lumídek a jemu podobní
fobosan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 5. 2014 14:07

fobosan píše:
malejarda píše:Kde jsou ti kecalkove, co nam tu tvrdili, ze MSD nic neprovedlo a CNB si na ne neopravnene zasedla? ;-]

třeba Lumídek a jemu podobní

Jeden zatvrzelej je třeba na měšci. :-)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka