Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 29. 5. 2014 14:50

A co teprve ti saskove, co demonstrovali pred statnim zastupitelstvim? 8-D
Naposledy upravil malejarda dne 29. 5. 2014 19:08, celkově upraveno 1
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 5. 2014 16:47

malejarda: Zase novej nick? :mrgreen:
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 29. 5. 2014 19:08

Byls tam take? :-))
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod khonsun 29. 5. 2014 19:21

fobosan píše:Já jsem to tvrdil od začátku a je vidět, že se to potvrdilo. Ty z nás, kteří znají p. Turečka to vůbec nepřekvapuje

-- 29. 5. 2014 10:33 --

malejarda píše:Kde jsou ti kecalkove, co nam tu tvrdili, ze MSD nic neprovedlo a CNB si na ne neopravnene zasedla? ;-]

třeba Lumídek a jemu podobní

MSD je mi osobne "lhostejne", ale vzhledem k obecnemu pravnimu vedomi, bych rad vedel cim se to, prosim, potvrdilo. Muzete informovat?
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 29. 5. 2014 19:33

Take jeden obhajce MSD a kritik CNB a OCTR?
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 5. 2014 07:49

malejarda píše:Byls tam take? :-))

Já ne, já měl celkem od začátku jasno. Ale ty jsi pod jiným nickem na jiném fóru MSD obhajoval. :-)) Jinak jsem nereagoval na podstatu příspěvku, ale na to, s jakou četností ty měníš nicky, a stejně je ti to naprd, protože tě každej pozná.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 30. 5. 2014 09:48

To tezko, ja na jinem foru nejsem. ;-)
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod KAB01 30. 5. 2014 20:47

malejarda píše:A co teprve ti saskove, co demonstrovali pred statnim zastupitelstvim? 8-D

Sice jsem nedemonstroval, protože do Prahy nejezdím ze zásady, je to tam samý magor - ale tam přece nešlo o to, jestli někdo něco udělal, to je mi nakonec u p*d*le (a že SZ někoho obžalovalo nic neznamená, nevinných jsou plné kriminály stejně jako spousta šmejdů je na svobodě a třeba i řídí zemi) - ale šlo přece o to, že VSZ zablokovalo peníze klientů a ti neměli nic, ani peníze, ani pojistku a mohlo to tak být bez možnosti se kdekoliv dovolat i roky a peníze mohly být třeba změnou zákona o pojištění klidně mezitím znárodněny. A nikdo nehodlal jakkoliv informovat.
KAB01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 5. 2014 21:23

protože do Prahy nejezdím ze zásady, je to tam samý magor
Tak to jsi právě měl přijet, mám dojem, že bys tam dokonale zapadl.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 5. 2014 07:49

KAB01 píše:..., protože do Prahy nejezdím ze zásady, je to tam samý magor

Njn, co na to říct? Že by tzv. "buranský komplex"? Ale jinak máš vlastně pravdu, každej magor ze vsi se naplaví do Prahy a už se tu pomalu nedá normálně žít, takže Vltavou křtění Pražáci z Prahy utíkají. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 31. 5. 2014 08:16

KAB01 píše:
malejarda píše:A co teprve ti saskove, co demonstrovali pred statnim zastupitelstvim? 8-D

Sice jsem nedemonstroval, protože do Prahy nejezdím ze zásady, je to tam samý magor - ale tam přece nešlo o to, jestli někdo něco udělal, to je mi nakonec u p*d*le (a že SZ někoho obžalovalo nic neznamená, nevinných jsou plné kriminály stejně jako spousta šmejdů je na svobodě a třeba i řídí zemi) - ale šlo přece o to, že VSZ zablokovalo peníze klientů a ti neměli nic, ani peníze, ani pojistku a mohlo to tak být bez možnosti se kdekoliv dovolat i roky a peníze mohly být třeba změnou zákona o pojištění klidně mezitím znárodněny. A nikdo nehodlal jakkoliv informovat.

Meji jste jako klienti a clenove MSD sami tlacit na MSD, aby vyplacela penize, statni zastupce zajistil jen cast vyvadenych penez. Proc jste nedemonstrovali pred MSD, sasci?
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 2. 7. 2014 13:51

malejarda píše:To tezko, ja na jinem foru nejsem. ;-)

Běž se bodnout,kašpare(hongmi).Ty musíš být sakra zakomplexovaný hňup :tleskani
ostatní:nevěřte mu,píše všude a ještě k tomu neumí česky :-D
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 7. 5. 2015 11:05

Tak v MSD nakonec zbyly cca 4 mld Kč, každý z věřitelů dostane zhruba 1/3 přihlášené pohledávky.

Vtipné je, že více jak polovinu této částky tvoří peníze, které tenkrát zablokovalo VSZ.

http://byznys.ihned.cz/c1-63975610-veri ... cit-v-zari
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 5. 2015 11:20

Tak nakonec z uroku z prodleni neco kapne, kdo by tomu uveril ;-)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 28. 5. 2015 16:39

Tak súd schválil částečný rozvrh, každý by mal dostať 33,7924098%.
Vyplatené by to malo byť do 2 mesiacov od nadobudnutia právnej moci.

https://isir.justice.cz/isir/doc/dokume ... d=18300512
Peťo6
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka