Která Platební/Kreditní Karta má nyní nejlepší devizový kurz

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 1. 2013 00:43

Kromě toho, na terminálu v kasinu půjde s největší pravděpodobností o quasi cash transakci, nikoliv o POS platbu. V takovém případě ji pak přesně banka definuje jako výběr hotovosti...

EDIT: LuiS_666 byl rychlejší - anebo taky quasi cash transakce můžou být blokovány úplně...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 1. 2013 01:10

ok..diky za info.. :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 1. 2013 10:14

U toho placení ve směnárně kartou je možné, že to banka bude účtovat jako cash advance, což je u většiny bank dost drahá sranda, dražší, než výběr z bankomatu v zahraničí.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod quino 22. 1. 2013 10:50

Zatím to mám v přehledu transakcí vedené stejně jako nákup pohonných hmot a ani pracovnice na infolince to nevidí jinak. Otázkou prý je, jestli to ještě nějak nezmění sama směnárna (může se to stát). Uvidím, jak dopadne výpis.
quino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petr.r1 28. 5. 2013 08:37

petr.r1 píše:Tak jsem odevzdal debetni mastercard kartu od HSBC , kterou jsem měl kvuli nejlepším devizovým kurzum pro zahraniční platby , a at hledam jak hledam nemužu najít nic rozumného,Cetelem kreditka pro mě není nejde propojit s paypalem a pro každou internetovou platbu se generuje nové číslo karty (pro mě nepoužitelné) .

Takže pokud prosím víte hledám kartu nejlépe učtovanou CZK/USD pro příme platby po internetu a po telefonu propojitelnou s Paypalem s nejlepším možným devizovým kurzem . klidně muže být i nějaký poplatek za vedení, hlavně ty kurzy aby byli dobré

Předem děkuji za fundováne odpovědi

AXA BANK Skončila používal jsem jejich kartu , ted mám tedy stejný dotaz jako dříve

hledám kartu nejlépe učtovanou CZK/USD/EUR pro příme platby po internetu a po telefonu propojitelnou s Paypalem s nejlepším možným devizovým kurzem

u airbank my řekli že davájí mastercard a kurzy používají od mastercard , jiné nápady ?
petr.r1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 28. 5. 2013 08:44

Uz asi po ste, nejlepsi kurz + nejvyssi vratka ma KK od RB.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 28. 5. 2013 09:05

S474N píše:Uz asi po ste, nejlepsi kurz + nejvyssi vratka ma KK od RB.

Má to asi jedinou nevýhodu ... nedá se to v IB nikde nastavit, limity, internet,... vše se musí volat.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 28. 5. 2013 11:59

Heh, v zivote jsem takovy blbosti nedelal a ani nepotreboval. Proc taky?

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 28. 5. 2013 12:21

SATAN : no já třeba k tomu abych povolil platby na netu.
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 28. 5. 2013 12:35

Vsak to se resi pri prvnim aktivovani karty, ne?

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 28. 5. 2013 12:47

Při aktivaci (na pobočce při výdeji karty) jsem byl rád, že jsem dostal tu kartu.
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr.r1 2. 6. 2013 14:36

Já bych radši debetní kartu , propojenou s nějakým učtem kde je nejvyšší možné uročení , zatím mi vychází jen ta air bank
petr.r1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 6. 2013 14:43

Air Bank nic moc kurzy nemá.
S Adamem Zbiejczukem jsme provedli takový rychlo-minitest 4 platebních karet. Šlo o nákup 4 položek za 1,05 USD na Dealextreme.com ve čtvrtek 23. 5. 2013 s následujícím výsledkem (je uváděna celkem stržená částka za 1,05 USD):
Axa - 21,10
Equa - 21,44
AIR Bank - 21,68
MBank - 22,16
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 2. 6. 2013 15:39

Takhle to vypadá skoro jako zanedbatelná záležitost pro skrblíky, ale v procentech oproti AXA je to už něco jinýho:
Equa + 1,61 %
AiB + 2,75 %
mB + 5,02 %

A to je už docela pěkný nářez! Přijít při placení 10 tisíc o pětikilo ve prospěch polských soudruhů by už teda mrzelo.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr.r1 2. 6. 2013 15:52

U mě je problém že projde přes tu kartu třeba 300 000 kč měsíčně nákupy v usd a eur takže rozdíl 30 halířu na 1 USD je opravdu znát , nemá někdo informaci jaký přesně je kurz na Kreditní kartě RB ?
petr.r1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka