Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 6. 2014 07:21

myšpulín píše:Tak budu muset jednou v měsíci v Tescu koupit 3 x 1 rohlík, na automatických pokladnách to není až takový opruz. :D
Lepší varianta než posílat peníze tam a zpět.

Jsem docela pohodlny clovek, a tohle vybocuje z meho pohodli :-)...kartu normalne sebou nenosim, jenom kdyz chci vytahnout jednou za 2 mesicice nejakou hotovost.
Pretoceni penez je otazka minuty...ale kdyby neslo jinak, platil bych na netu nejake drobne...
Ale jak pise kolega, je to bezpredmetne, obrat tam zustal jako moznost.
Pridanim podminky platby kartou je ale krok vpred, kdo nema 10k prijem, muze mit ucet zdarma
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 18. 6. 2014 07:50

slavo963 píše:aspon ze zde mame mSporeni, Airbank a ZUNO...kdo by to rekl, ze se situace otoci a v eque nenecham ani kacku :-* ...aspon ze € sporak nechali na 1,5%

Je naivní se domnívat že to jinde bude lepší dostatečně dlouhou dobu.

-- 18. 6. 2014 07:50 --

Včera mi převod v rámci účtů v equa trval poctivých osm hodin, opravdu by to mohli vylepšit.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 18. 6. 2014 07:59

ski1961 píše:...
Ty nové sazebníky od 1.7. jsou zde : http://www.equabank.cz/files/doc/533-sa ... 072014.pdf, ale bud v klidu ostatní podmínky pro vedení účtu samozřejmě zůstávají, jen přibyla ta nová s platbou kartou.

Kde jsi tu informaci vyšťoural, kdo tě na ní upozornil? Jen zvědavost, nikde jsem na to totiž nenarazil...
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod ski1961 18. 6. 2014 08:07

nnnokiaE52 píše:Kde jsi tu informaci vyšťoural, kdo tě na ní upozornil? Jen zvědavost, nikde jsem na to totiž nenarazil...

Přihlaš se do IB a tam na tebe bude čekat nová email zpráva :-)
ski1961
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 6. 2014 08:19

Upravené podmínky už to mají i na webu: http://www.equabank.cz/produkty/bezny-ucet/bezny-ucet/

Zdarma vedení účtu

Účtem zdarma odměňujeme všechny nově příchozí klienty po dobu 3 měsíců.
Líbí se vám za účet nic neplatit? Stačí měsíčně využít alespoň jednu z možností

- Alespoň 3 zaúčtované platby bezkontaktní kartou Equa bank
- Součet příchozích transakcí na účtu alespoň 10 000 Kč
- Celkový zůstatek na účtech alespoň 100 000 Kč
- Splácení hypotečního nebo spotřebitelského úvěru

Ono beztak budou zachvíli ten účet cpát horem pádem každému zdarma i bez podmínek, stačí se podívat do některých zveřejněných podmínek v sekci dokumentů, už nyní nabízí účty bez podmínek jako zaměstnanecký program pro některé firmy, odborářům, zákazníkům firem prodávající vodní filtry a podobné elitě... http://www.equabank.cz/dulezite-dokumenty/

"Podmínky Akce pro řídící pracovníky a zaměstnance vybraných společností"
"Podmínky akce pro zaměstnance vybraných společností"
"Podmínky akce pro členy programu - Aquel Club"
"Podmínky akce pro členy programu - TÝM"

atd...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 18. 6. 2014 08:44

Mě tedy přijde lepší točit prachy trvalákem, což je automatický úkon, než dělat tři platby kartou, což je manuální úkon.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 18. 6. 2014 09:51

Souhlas. Taky zustanu u obratu.
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 6. 2014 11:51

copy that
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 18. 6. 2014 12:30

Já to navíc používám tak, že mi výplata chodí do Air, do Equa pošlu vždy 10tis, odkud zaplatím SIPO a vybírám peníze z bankomatu, takže ani zpáteční převod nepotřebuju, většinou to zhruba vyjde na těch 10... Takže pro mě generovat obrat není žádný problém, přestože to používám v podstatě jen na ty výběry z bankomatu.. Kdežto pamatovat na 3 platby (a nezískat za ně 2%) je pruda...
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarkyM. 18. 6. 2014 19:58

Tak to je super. To mi pripada jako dobrej napad. Treba pro zensky na rodicovsky je ten obrat problem...
MarkyM.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 6. 2014 21:12

Kdepak, dle logiky "librab" ženská nemá co mít svůj účet, ale "používat" rodinný, samozřejmě takový, kderý neumí disponenta... :D
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 19. 6. 2014 11:27

Už po třetí se mi stalo, že jsem měla na kartě peníze, nešlo platit, ani vybrat. Včera jsem volala do banky, prý se mi dnes ozvou a zatím stále nic. Dělá to taky někomu, nebo jenom mně?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 19. 6. 2014 12:14

jo jednou už mi měnili kartu, prej špatný chip...
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod karlos-2009 19. 6. 2014 12:15

Drejkaa píše:Už po třetí se mi stalo, že jsem měla na kartě peníze, nešlo platit, ani vybrat. Včera jsem volala do banky, prý se mi dnes ozvou a zatím stále nic. Dělá to taky někomu, nebo jenom mně?

Radši mít ještě jeden účet s platební kartou v jiné bance jako zálohu..
karlos-2009
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 19. 6. 2014 12:21

No právě jsem všechno ostatní zrušila a nechala si jen tohle a teď se bojím platit, aby se to zas nezopakovalo. Jdu tam zavolat, ať mi pošlou novou kartu, nebo nevím.
Drejkaa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka