Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod luboal 27. 10. 2014 14:33

Prevadel jsem penize v patek.V nedeli a dnes jsem platil a vybiral kartou.Vse bez problemu.

Pred mesicem me prekvapila FIO,zauctovali platbu kartou az po 4 dnech!
luboal
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 10. 2014 16:57

zaúčtování platby je věc obchodníka, ne banky. Jsou i případy, kdy je platba zaúčtována i po několika týdnech
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod tx999 27. 10. 2014 19:17

luboal píše:Pred mesicem me prekvapila FIO,zauctovali platbu kartou az po 4 dnech!

A? Tohle je problem nastaveni u obchodnika. Ja treba objednaval predplatne casopisu z US a zauctovalo se to asi po 3 tydnech.
tx999
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 2. 11. 2014 14:36

Upozornění

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že aktuálně evidujeme pomalé zpracování plateb. Z tohoto důvodu se některé zadané platby zobrazí se zpožděním.
Toto zpoždění nemá dopad na karetní operace.

Na odstranění omezení intenzivně pracujeme.
Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme
za pochopení.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 2. 11. 2014 14:38

Od 1.11. k RePůjčce tablet Lenovo A7–50L.
Podmínky.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 11. 2014 16:30

PatrikChrz píše:zaúčtování platby je věc obchodníka, ne banky. Jsou i případy, kdy je platba zaúčtována i po několika týdnech

zřídkakdy nezaúčtují vůbec...
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 11. 2014 20:18

nnnokiaE52 píše:Od 1.11. k RePůjčce tablet Lenovo A7–50L.
Podmínky.

Takze kdyz tomu spravne rozumim, tablet mne vyjde na 500kc, coz neni spatne(min. repujcka je 50 000.- a predcasen splaceni 1%...). Kde mi daji pujcku bez dokladani prijmu, kterou muzu refinacovat? Tablet prave schanim a stacil by i ten 7" Lenovo 8-)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 2. 11. 2014 21:10

Obávám se, že by to bylo dražší. Někde to chce mít totiž půjčku alespoň jeden měsíc a tam také zaplatíš úroky. A RePůjčku také musíš mít ještě minimálně 14 dní. Takže ty úroky je třeba připočítat..

Škoda, že RePůjčka nefunguje na kreditky ;-]
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 11. 2014 09:53

Tech par dnu uroku hodi desitky korun, takze by se to stale vyplatilo.
Myslim, ze nekdo tocil pujcky mezi Airbank a Equa, takze by to slo, v Airbank mam 60k predschvalenou pujcku. BTW, nevite, zda pri zadosti v Airbank nejak overuji zamestnavatele?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 3. 11. 2014 16:06

Kdyby radeji zvladali prevody mezi vlastnimi ucty - treba do hodiny. Aktualne uz cekam skoro 2h a fakt bych k tomu bankomatu uz rad vyrazil ... :(
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 3. 11. 2014 17:03

Tohle přeposílání nechápu. Navíc když vím, že to nefunguje..
O kolik přijdete pěnez, kdybyste si nějakou častku nechali rovnou na běžném účtě? :hm
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 3. 11. 2014 17:09

Třeba je to z důvodu ochrany před zneužitím debetky. Nedržet na účtu peníze a přeposlat si je tam před výběrem - dělám to tak i v některých jiných bankách, že mám dva účty a jen k jednomu debetku, a na něm nemám peníze.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 3. 11. 2014 17:12

Ja vybiram z equa pomerne malokdy a tentokrat to neplanovane ma byt trochu vice.
Nicmene spise nechapu vas argument - je prece jedno, proc ty penize nemam na beznem ucte, clovek by cekal, ze prevod mezi ucty uvnitr banky mel probehnout velmi rychle, na nikom jinem nez te bance prece nezalezi ... a nakonec to tak umi vsechny jine banky. Cili argument "kdyz to neumi, tak to prece nepotrebujete" je lehce podivny :)
(btw: porad nic. to ty penize snad rychleji vydelam! :)
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 3. 11. 2014 17:43

Každý, kdo tady přispívá do tohoto vlákna ví, že Equa má problémy s převody mezi vlastními účty. Divit se, že to nejde.. Já se divím :D
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 3. 11. 2014 18:08

My si naivně myslíme, že to tady z Equi někdo čte a konečně tu chybu opraví.
astrapa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka