Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 1. 2015 20:01

Ale sranda je, ze zde brojil proti Equa kuli preferovani odboraru a zrazu takova zmena ;-)
(nehci tim nic rict, nebo to odsuzovat, prave naopak, kdyz se lidi budou chovat pragmaticky, banky si budou na klienty mene dovolovat...)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 30. 1. 2015 20:05

[quote="filip893"]Ono je nutné vzít v potaz jeden fakt. EquaBank má 0 náklady na provoz bankomatů.

Přesně na toto odpovídala banka již několikrát. Pokud by měla vlastní bankomaty. Vyšlo by ji to mnohem dráž než ty neomezené výběry, které 99% klientů nevyužije. Údajně si dělali detailní průzkum.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 1. 2015 20:10

luboal1 píše:V cem spociva ta silena ztrata casu pri vyberu z bankomatu???? :?: :?: :?:
Ano,jsem slaboduchy a vyuzivam sluzeb Equa jiz nejaky patek,proc ne i ty?,Takovy Patrik si kvuli 3 stovkam pujde zalozit ucet u Equa az nevim kam :lol:

Jinak na me dela spousta lidi tady dojem,ze za kazdou cenu chteji popirat vyhody EquaBank aniz by tomu sami verili.Kolikrat si odporuji. :lol:

Výběr z bankomatu (obecně) zdržuje, musíš kvůli tom třeba zaparkovat, vystoupit z auta, atd., takže takové úkony je vhodné omezit na co nejkratší dobu - tedy vybrat co nejvíce hotovosti najednou a mít půl roku klid.

Já služeb Equa banky klidně využiji, třeba hned příští týden jdu refinancovat úvěr, který jsem si bral od RB před vánoci a je na 3 měsíce bez úroku, dostanu za to tablet a hned poté úvěr splatím (nebudu přece platit úroky) - když mi nyní zůstane účet bez podmínek, tak ho nemám důvod rušit (možná dokonce využiji spořicí účet), ale nebudu si k němu s největší pravděpodobností ani žádat o kartu, nepotřebuji ji.

Ale jinak mně osobně nepřináší Equa výhody žádné, to co nabízí mám jinde ve srovnatelné nebo lepší kvalitě...

-- 30. 1. 2015 20:11 --

davsopl píše:Přesně na toto odpovídala banka již několikrát. Pokud by měla vlastní bankomaty. Vyšlo by ji to mnohem dráž než ty neomezené výběry, které 99% klientů nevyužije. Údajně si dělali detailní průzkum.

Myslím, že nyní by měli všechny banky provozovat vlastní bankomaty a začít dotovat výběry z cizích, klienti by byli určitě rádi... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ski1961 30. 1. 2015 20:23

Nový spořící účet HIT..zde jsou podmínky : http://www.equabank.cz/files/doc/613-po ... -hit-1.pdf

takže garance úroku jen do konce roku 2015 a pak zase přijde prudký pád...
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 31. 1. 2015 08:54

3. Je-li Klient stávajícím Klientem Banky, může o Účet zažádat pouze na Obchodním místě.
Tak jestli to nepůjde založit online z IB bude to vopruz. Zítra uvidíme.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamča26 31. 1. 2015 08:59

Je to přesně tak. V podmínkách to jasně píšou. Asi už ty současné klienty na nic nepotřebují a jde jen o nalákání nových.
Kamča26
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 1. 2015 09:17

to nastve...nastesti to mam kousek. Kdo to ma daleko, ucet zrusit a zalozit novy a mozna dostane i ty 3 stovky, kdyz zalozi na nove pobocce.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM007 31. 1. 2015 09:29

Nenecháváte si někdo posílat Equa Informační e-mail o platbách, transakcích a zůstatcích na mail Vodafone (přeposílaný pak jako 2 SMS)?

Vejdou se v takovémto případě podstatné informace do zmíněných 2 SMS?
PS: nedělám ze sebe agenta 007, jen čekám na uvolnění aliasu MirekM ...
MirekM007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod librab 31. 1. 2015 09:50

No problem. Přes xyz@vodafonemail.cz si nechávám do MT posílat různé info (vč. výběru z bankomatu či platby v obchodě) vejde se to do 2 SMS a je to jedna z dalších výhod Equa.
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 31. 1. 2015 10:02

franko_cz píše:3. Je-li Klient stávajícím Klientem Banky, může o Účet zažádat pouze na Obchodním místě.
Tak jestli to nepůjde založit online z IB bude to vopruz. Zítra uvidíme.

Ano, nepůjde to přes IB. To je jisté již ted. Equa to sama píše na jejich FB, kde se na to jeden uživatel konkrétně ptá.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 1. 2015 10:13

Půjde to založit na kiosku na Zličíně? Nic blíž nemám a měli by tam být i o víkendu. Jezdit do centra do Kotvy se mi nechce.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 31. 1. 2015 10:29

Hm, ta podmínka návštěvy pobočky stávajícími klienty zní jakoby chtěli osobně vyřídit ještě něco jiného, např. mě napadá nutnost zrušení extra účtu... jinak to nedává moc smysl...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Aleš P. 31. 1. 2015 10:47

Zdravím zdejší místní diskutéry. Mám prostý dotaz: mohu jako nový zákazník za založení účtu u Equa získat nějaký bonus za založení?

Pokud ano, tak jak?

Díky.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod librab 31. 1. 2015 11:03

Aleš: Poslal jsem Ti soukromou zprávu jak získáš bonus :-)
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 31. 1. 2015 13:00

lze kombinovat bonusy? myslím tím 300 kč za otevření účtu na nové pobočce (zajel bych na arkády) a klasický bonus za doporučení nového klienta, tj. 150 pro obě strany.

Edit:
citace z pravidel akce 300 kč na nové pobočce
V případě, že se Klient účastní již jiné Akce, kterou Equa bank pořádá, nemůže se stát Účastníkem
této Akce. Výhody z akcí se nesčítají.
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka