Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 3. 2015 10:31

Zdravím,

jenom rychlý dotaz: Počítají se do splnění podmínky získání 300Kč bonusu u založení běžného účtu na pobočce(Arkády Pankrác) i 3 platby kartou na internetu? Nebo se berou pouze platby fyzicky někde v obchodě?

Díky

edit:
Účastníkovi Akce, který do dvou kalendářních měsíců od podpisu Rámcové smlouvy o poskytnutí
bankovních a platebních služeb Equa bank a.s. běžného účtu v Kč aktivuje platební kartu vydanou k
účtu zřízenému dle bodu 1. Podmínek a provede s ní alespoň tři zaúčtované Platby bezkontaktní
kartou u obchodníka, bude připsán Bonus v hodnotě 300 Kč. Období dvou kalendářních měsíců pro
provedení Plateb kartou začíná plynout následujícím měsícem po měsíci, ve kterém byla podepsána
Rámcová smlouva o poskytnutí bankovních a platebních služeb Equa bank a.s.

Chápu to správně, že pokud jsem smlouvu podepsal v březnu, tak uskutečnění 3 plateb pro zisk bonusu musím provést až v dubnu?
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod vocapmen 10. 3. 2015 12:29

Tak dnes mně byl připsán na SÚ bonusový úrok...
vocapmen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rafael58 10. 3. 2015 14:03

Mně taky. Dvakrát. 8-D
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 3. 2015 14:48

Bonusy za zalozeni uctu a za doporuceni klienta (z unora) zatim stale pripsany nebyly.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 10. 3. 2015 15:00

haha - mi premiovy urok pripsali taky 2x. To by me zajimalo, co by udelali, kdybych vsechny prachy prevedl na jiny ucet.
(bonus za doporuceni klienta mi prisel snad az po pul roce)
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 10. 3. 2015 16:04

taky 2x :)
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 10. 3. 2015 16:08

Připsaný EXTRA úrok a Bonusovy HIT urok/HIT Bonus je jedno a to samý, nebo se autoři spletli a skutečně to poslali 2x ? :-) předpokládám, že to vymáznou, protože Srazkova dan HIT/Witholding Tax HIT je jen za jedno.

EDIT : tak už to smázli 8-P
Naposledy upravil dala67 dne 10. 3. 2015 18:51, celkově upraveno 1
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 3. 2015 16:31

Zedna1 píše:Bonusy za zalozeni uctu a za doporuceni klienta (z unora) zatim stale pripsany nebyly.

Píšu to o kus výše. Zřejmě se bonus za založení bere takto:
Podepíšeš smlouvu a 3 platby je potřeba uskutečnit až v následujícím měsíci a v tom dalším připíšou bonus. Takto mi to vychází z těch jejich podmínek. Takže pokud jsi podepsal smlouvu v únoru a březnu uskutečníš 3 platby, tak bonus bude připsán v dubnu.
Pokud je to jinak - tak mi opravte.
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafael58 10. 3. 2015 17:15

Tak uz se jedna z HIT-urokovych transakci vystornovala.
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 3. 2015 17:22

msimcard píše:
Zedna1 píše:Bonusy za zalozeni uctu a za doporuceni klienta (z unora) zatim stale pripsany nebyly.

Podepíšeš smlouvu a 3 platby je potřeba uskutečnit až v následujícím měsíci a v tom dalším připíšou bonus. Takto mi to vychází z těch jejich podmínek. Takže pokud jsi podepsal smlouvu v únoru a březnu uskutečníš 3 platby, tak bonus bude připsán v dubnu.

Asi mas pravdu, diky za upozorneni. Ja jsem to pochopil spatne a ty 3 platby jsem udelal hned v tom samem mesici, v nemz jsem ucet zakladal. Budu tedy muset udelat jeste dalsi 3 platby i v nasledujicim mesici.

Zde jsou ty podminky:
http://www.equabank.cz/dulezite-dokumen ... minky-akci
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 10. 3. 2015 17:22

Tak dnes telefonát z Equa bank a řekli mi, že to přehodnotili a tablet pošlou, samozřejmě s tím, že mi naúčtují to 1% z za předčasné splacení.
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 3. 2015 18:55

Zedna1 píše:
msimcard píše:

Asi mas pravdu, diky za upozorneni. Ja jsem to pochopil spatne a ty 3 platby jsem udelal hned v tom samem mesici, v nemz jsem ucet zakladal. Budu tedy muset udelat jeste dalsi 3 platby i v nasledujicim mesici.

Zde jsou ty podminky:
http://www.equabank.cz/dulezite-dokumen ... minky-akci

No, já to taky nejprve chápal tak, že pro bonus můžu ty 3 platby uskutečnit v podstatě hned, co tu kartu dostanu a zaktivuju. Ještě jsem se na to ujišťoval u toho, s kým jsem účet zakládal a ten mi to potvrdil. Ale právě teď když na to koukám, tak to mají šikovně napsané ty podmínky, že spousta lidí to pochopí špatně! Já podepsal smlouvu začátkem března a tak by to vycházelo, že zaplatím 3x až v dubnu, ale zase akce končí 31.3., takže zřejmě jsem v pasti a bez bonusu!

-- 10. 3. 2015 18:57 --

iguka píše:Tak dnes telefonát z Equa bank a řekli mi, že to přehodnotili a tablet pošlou, samozřejmě s tím, že mi naúčtují to 1% z za předčasné splacení.

že by sem chodili pracovníci Equabank na výzvědy? :-)
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 3. 2015 21:02

iguka: Takže aspoň něco, Equa nakonec připustila, že udělala chybu. Ale tak by se měl solidní obchodní partner chovat automaticky a nehledat okliky, když nechá volné konce.

Takhle už jen umocňují svojí neprofesionalitu, nedokážou se ani postavit za svůj názor (měli se vyjádřit, že tu informaci prověří a ne, že tablet nedáme)... Nebo si to zase nějaký chytrolín spočítal, že lépe bude vypadat zisk pětikilo z předčasné splátky než jeden přebývající tablet z nevyčerpaného kontigentu...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 10. 3. 2015 21:38

To je otázka, proč změnili názor. Hlavně že ten tablet pošlou, chtěl jsem ho pro děcka. :tleskani

Ale teď zase pro změnu reklamuju u RB nezaslání přeplatku. Poslali mi totiž jen část zpět, i když Equa při refinancování poslala na splacení úvěru do RB více peněz. Tak teď nevím, jestli si RB naúčtovala neoprávněné úroky, i když úvěr u ní měl být do 3 měsíců bezúročný nebo je za tím zase něco jiného. Holt si člověk u bank musí všechno hlídat, jinka by člověka oškubali. :-D
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 3. 2015 22:11

msimcard píše:že by sem chodili pracovníci Equabank na výzvědy? :-)

Se obávám, že nejenom pracovníci Equabank... Před pár dny jsem psal, jak jsem požádal EON o snížení záloh, odpovědí bylo, že můj požadavek zaevidovali a od té doby nic... 2 hodiny poté jsem měl mail, že mám zálohu sníženou. Prostě taková náhodička...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka