Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PetrAsch 18. 3. 2015 18:46

I raifka dává terminály
PetrAsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 3. 2015 19:03

JannV píše:Ohledně bonusu 0,5 % a plateb kontaktní / bezkontaktní kartou mi z Equy odepsali:

Podmínky platí pouze pro platby provedené bezkontaktní kartou. V případě zájmu, je možné si kartu nechat zdarma převydat ve Vašem internetovém bankovnictví v sekci Karty. Stávající platební karta bude zablokována až po aktivaci nově doručené karty.
Taky jsem jim ohledně toho zaslal dotaz a odepsali mi toto:
Zároveň nám dovolte se upřímně omluvit za nekorektní informace podané na tomto kiosku o možnosti vydání kontaktní karty. Equa bank v současné době vydává pouze bezkontaktní karty ke svým účtům. Není možné vlastnit kartu kontaktní.
Nyní je otázkou komu z nás dvou odepsali správnou informaci a čemu se dá věřit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod chrudimi 19. 3. 2015 08:53

Equa oficiálně potvrdila pobočku v Pardubicích na Náměstí Republiky vedle Vodafone.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 19. 3. 2015 11:52

To jsem v Tescu udělal taky několikrát, ......Mezi hypermarkety je to nejhorší obchod s nejhorším sortimentem masa, salámů a sýrů..Pečivo v pozdním odpoledni běžně nedostupné..A konkrétně v Opavě maximálně funkční 3 pokladny z dvaceti :-D

Já tam přestal chodit úplně po osobním zjištění, že hodně sortimentu prodávají po datu spotřeby a dokonce beze slev. Pro mne je to nejhorší řetězec co znám :-(
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 3. 2015 16:49

powery píše:vlazy: Zakládal jsem online, dojede kurýr, fotí občanku
Pokud se focení občanky odmítne tak si kurýr může udělat opis občanky a nefotí ji. Právě dnes asi před hodinou u mne byl kurýr z Mediaservisu a když jsem mu odmítnul focení občanky tak bez jakýchkoliv námitek a problému si udělal opis a to i přes to, že kvůli tomu musel jít do auta pro papír na ten opis občanky. Ofotil si pouze podepsanou smlouvu a ten opis občanky. Sice nevím k čemu to ofocení toho může být dobré, ale to mi už až tolik nevadí.
Kvůli tomu opisu občanky údajně budu mít účty aktivní až někdy příští týden, protože se to musí odeslat do banky a tento týden se už to nestihne. S ofocením občanky by to asi bylo rychlejší. Zakládání účtu týden je v současné době kdy by šlo většinu záležitosti vyřídit asi přes internet trochu nepochopitelné, ale bohužel taková je realita a nic s tím nenaděláme.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 19. 3. 2015 17:55

Platí se 9 Kč za převod ze spořáku i pokud si to převedu na svůj běžný účet u equa? Jestli jo, tak to je na nominaci za nejabsurdnější poplatek.

A věc druhá, HIT bonus 0,5% za březen dostanu zpětně za celý měsíc, pokud podmínky splním k libovolnému dni v měsíci?
STSCHvojkoviceBrod
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 19. 3. 2015 18:33

tak dneska upsesne zalozeno v OD kotva s akci ona300.nechal sem si ofotit obcanku.opis prej nebyl mozny protoze sem uz ucty u nich mel.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 3. 2015 18:38

STSCHvojkoviceBro: Převod v rámci banky ze SÚ u Equa bank zpoplatněn není, viz sazebník.

Tak absurdní.... banky si můžou účtovat co chtějí a pokud si do sazebníku dají poplatek za účty v rámci banky (což zpravidla i mají u cizoměnových účtů - a některé až absurdně moc - třeba 30 Kč u UCB), tak s tím klient nedadělá nic.

Podmínky musíš splnit v daném měsíci, který den je jedno, ale účetně musí proběhnout ta transakce v aktuálním měsíci, takže pokud jde o 3 platby kartou, musí být reálně i daný měsíc zaúčtované, nikoliv jen třeba provedené poslední den v měsíci (zaúčtovat by se nestihly)... Z toho hlediska asi nejvhodnější bude mít prostě nastaven trvalák na těch 10 tisíc na BÚ...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 19. 3. 2015 18:47

luboal1 píše:P.S.: Inteligenti používají pro jednotku času sekundu, protože ví, že vteřina je úhlová míra :-P .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marny

---------------------------------------------------------------
....a co pouzivas za casovou jednotku misto minuty,inteligente? :oboze

Dovolil bych si malé okénko do soustavy jednotek SI http://www.fjfi.cvut.cz/reaktorova_fyzika1/D3.htm
A úplně dole je věta:
Kromě jednotek SI jsou ještě i nadále přístupné tzv. vedlejší jednotky, ke kterým patří minuta (min), hodina (h), den (d) pro čas, stupeň (°), minuta (') a vteřina ('') pro rovinný úhel,

A abych nebyl jenom offtopic. Všimnul jsem si u nás v Dejvicích, že Equa už má připravenou pobočku, myslím, že tam budou od května.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 19. 3. 2015 18:50

fremantle: Díky, to o zaúčtování transakcí vím, jen mi šlo o to, že mám účet první měsíc a abych dostal bonus i za ten.

Ještě poslední věc, jsou nějak zpoplatněny maily s pohyby na účtu? To jsem nějak nenašel, píše se o zpoplatněných SMS, ale zase jsem nenašel, za kolik.
STSCHvojkoviceBrod
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 19. 3. 2015 19:11

Info e-maily jsou zdarma. Jinak vše je v sazebníku, který je velmi jednoduchý...

:arrow: http://www.equabank.cz/files/doc/629-cz ... 0201-1.pdf

-- 19. 3. 2015 19:16 --

fremantle píše:STSCHvojkoviceBro: Převod v rámci banky ze SÚ u Equa bank zpoplatněn není, viz sazebník.

Jenom drobné upřesnění:
Domácí platba na jiný vlastní účet v Equa bank je zdarma.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 3. 2015 19:22

STSCHvojkoviceBrod píše:Ještě poslední věc, jsou nějak zpoplatněny maily s pohyby na účtu? To jsem nějak nenašel, píše se o zpoplatněných SMS, ale zase jsem nenašel, za kolik.
Já v sazebníku vidím, že informační e-mail je zdarma a informační SMS na tuzemské tel. číslo za 1,50 Kč a na zahraniční tel. číslo za 3,50 Kč.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 3. 2015 20:34

Panove, jak to teda udelat, aby pri refinancovani pujcky do equa clovek co nejmene prodelal?

Protoze prodlouzili akci v mbank , kky na pockani rozdavaji kupony na 2000kc. Ze bych je shrabnul a obratem bych zasel do equa pro tablet.

Ze strany mbank se neplati zadne poplatky za predcasen splaceni....
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 19. 3. 2015 21:30

slavo963 píše:...Protoze prodlouzili akci v mbank , kdy na pockani rozdavaji kupony na 2000kc. ...

Cože? Uniklo mi něco?
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 19. 3. 2015 21:54

Equa nenápadne znížila úrok na EUR spořícím účtu (od 9.3.2015). Pôvodne bolo 1% + 0,5% bonus, aktuálne je to 0,5%+0,5%, takže úrok 1%. Rovnaký úrok má Airbank bez podmienok.
http://www.equabank.cz/dulezite-dokumen ... ove-sazby/
Peťo6
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka