Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 6. 2015 09:39

Musím potvrdit, že Equa je naprostá banda amatérů. 12.6. jsem zadával příkaz na převod z SÚ na BÚ se splatností 13.6. Dnes mně přišla SMSka o tom, že na BÚ není dostatek prostředků pro splátku půjčky... Ty peníze se nepřevedly a o neprovedeném příkazu nikde ani písmeno!!!

Před pár minutami jsem to zopakoval s naprosto stejným výsledkem...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod refedr 15. 6. 2015 12:10

Equa je jen na čerpání 300,- Kč za založení účtu v akci ONADNES nebo při otevření nové pobočky, anebo obojí. :-)
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 6. 2015 12:24

Proto jsem ani neuvazoval o spor.uctu s 0,02% vetsi sazbou nez mam v Airbank...
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 6. 2015 12:57

Mne prozatím Equa bank funguje bez větších problémů a nemohu si na tuto banku prozatím ztěžovat. Equa bank ale nevyužívám na 100% a nejsem nijak náročným klientem.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 15. 6. 2015 13:11

U mě to relativně taky funguje. Když už bych ale chtěl, aby se operace provedla, tak bych to asi nedával na víkend.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 6. 2015 14:57

Nechci se hádat, ale dneska už víkend není a přesto není proveden ani ten dnešní převod...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 15. 6. 2015 18:34

Takže vlazy je jediný, kdo si na Equ nestěžuje :-)
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Denny-04 15. 6. 2015 19:15

Jediný zcela určitě není, já jsem také spokojen se základníma službama a víc v tuhle chvíli od banky nečekám.
Spíš by mě zajímalo, jestli zde neustále popisované problémy s převody u konkrétních osob jsou jen dílo náhody nebo nějaký systémový problém, protože já s převody problém prostě nemám a znám v okolí několik osob, co jsou na tom stejně ...
Denny-04
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 6. 2015 21:23

Tak po zavolání z Equa odpoledne na 3. pokus převod proběhl... Prý nic neměnili ani nenastavovali... Ale docela mne dostali, když se mne snažili přesvědčit, že chyba je na mém přijímači, protože jsem převod nepotvrdil SMSkou...
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 15. 6. 2015 22:28, celkově upraveno 1
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod librab 15. 6. 2015 21:28

astrapa píše:Takže vlazy je jediný, kdo si na Equ nestěžuje :-)

Ne, ne, Vlazy není jediným kdo si na Equa nestěžuje, je nás zcela jistě více ... ;-)
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 6. 2015 23:54

Ono by se na Equa bank určitě našly nějaké nedostatky na které by se dalo ztěžovat, ale není to nic takového co by mi bránilo v normálním běžném používání této banky. Ono asi žádná banka není naprosto ideální, tak aby v úplně všem vyhovovala každému.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 6. 2015 07:28

Tak já si taky v zásadě nestěžuji. Převody ven mi vždy všechny odešly, jak měly. Jen jednou mě Equa vypekla, když jsem si převáděl z SU na BU kvůli výběru z bankomatu a díky nepřevedení během hodin jsem si nevybral. Ale to bylo již před dlouhou dobou a od nějaké jejich aktualizaci mi běhají převody mezi mými účty v podstatě on-line (cca 0,5-1 minutu). Pak jsem taky nezjistil (ani jsem se moc nesnažil), kdy přesně se láme týdenní období pro limit na kartě. Měl jsem za to, že v neděli, ale to asi ne, protože jsem taky takhle jednou nevybral.

Ale nepoužívám Equu jako hlavní banku. Ani ne tak kvůli její (ne)funkčnosti, ale proto, že má hlavní banka funguje, umí toho více a dostupněji a je zdarma za zhruba stejných podmínek.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Cmmm 16. 6. 2015 08:55

Je to tak, používám Equu už půl roku jako hlavní účet (zdravím mBank a jejich karty) a na žádné problémy jsem nenarazil. Prostě jsem akceptoval jistá omezení (odchody plateb a asi ne-online převody mezi vlastními účty) a zařídil se dle toho. Navíc se mi dost líbí filozofie odchozích plateb - co se zadá do půlnoci, to jde zítra ven. Prostě jsem kompatibilní 8-)
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 16. 6. 2015 09:54

Výběry z bakomatu v zahraničí za 9,- Kč by byly OK, kdyby fungovaly všude. Mně zklamalo, že neříkali pravdu, že mají nejlepší kurzy. :-(
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 16. 6. 2015 10:02

Nejzazší termín není půlnoc, ale 23:00.
astrapa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka