Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 6. 2015 15:47

Platí ještě stále, že pro získání toho bonusového úroku na spořícím HITu stačí mít 3 zaúčtované platby kartou za měsíc a nebo to musí být už pouze těch 10000 Kč příjmu na běžném účtu?
Naposledy upravil vlazy dne 17. 6. 2015 22:05, celkově upraveno 1
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 6. 2015 21:07

martiina.m píše:Pokud tomu dobře rozumím, tak se ale jedná o účty u JEDNÉ banky (v tomto případě Equa). Tedy neplatí poslat si 10 000 ze spořáku na běžný a zase zpět. Ale platí, když do Equi přijde částka 10 000 z jiné banky, byť z účtu stejného klienta (tedy se stejným jménem). Chápu to dobře?

Vždyť se tam jasně píše "platby mezi vlastními účty Klienta". To znamená, že abyste mohla provést platbu "mezi vlastními účty Klienta" musí oba účty patřit Klientovi, tzn. klientovi Equa bank. :roll:
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 6. 2015 11:42

Mohl by mi prosím někdo napsat, v kolik hodin Equa připisuje běžnou platbu na účet? Čekám na páteční platbu z ČS a pořád nic...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 6. 2015 15:45

kolem 7.15-7.30
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 22. 6. 2015 19:46

Připisování plateb se děje podle Equa bank ihned po převzetí platby z ČNB. Platby prý nijak neblokují. Děje se údajně průběžně celý den. Co mám vypozorované tak platby chodí i do 16-17 hodin. Raní dávka je někdy okolo 7.30.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 22. 6. 2015 22:54

@ wit.cz
Napiš prosím až ti peníze dorazí na účet. Taky jsem v pátek čekal platbu a stále nic. Jestli nepřijde zítra ráno, budu muset kontaktovat odesílatele.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 6. 2015 07:50

__Pavel: stále čekám; je možné, že odesílatel, který dával pokyn osobně na pobočce ČS v pátek vpodvečer měl nejbližší odeslání až v pondělí.. zatím platba stále nikde a chyba equa nebude (pokud to teda každou chvílí nepřipíšou).
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 23. 6. 2015 13:16

Tak už vím, EQUA je v tom nevinně, chyba na straně odesílatele.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 24. 6. 2015 01:05

.. a takhle vzniká nedobré jméno EQUA banky
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 24. 6. 2015 07:58

barnyss píše:.. a takhle vzniká nedobré jméno EQUA banky

Nedobré jméno Equa vzniká jinak, je zde více než dost příkladů, jací jsou tam amatéři, klidně přihodím další. Už druhý měsíc čekám na bonus při založení účtu, po opakované urgenci jsem byl operátorem ujištěn, že v červnu již určitě přijde, no mají ještě týden, ale jsem již značně skeptický.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 24. 6. 2015 08:37

Tak jestli je pravda, že do Equi přešel personál z mBank, nelze se divit.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 6. 2015 10:57

chrudimi píše:Už druhý měsíc čekám na bonus při založení účtu, po opakované urgenci jsem byl operátorem ujištěn, že v červnu již určitě přijde,
A splnil jsi stanovené podmínky této akce? Mne bonus za založení účtu v rámci akce ONA DNES vyplatili bez problémů. I když mi u Equa bank trochu vadí některé věci tak s touto bankou jsem prozatím spokojený a vše prozatím funguje bez problémů tak jak má.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod chrudimi 24. 6. 2015 11:07

A splnil jsi stanovené podmínky této akce?

Zadal jsem promo kód a následující měsíc 3x zaplatil, vše jsem referoval na jejich infolinku, předpokládám, že jsou schopni si splnění podmínek ověřit, následně mi bylo sděleno, že bonus přijde v červnu, ačkoli měl správně přijít v květnu, když jsem se ptal na důvod, operátor nevěděl, nebyl mu žádný sdělen.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 24. 6. 2015 14:37

Já před měsícem zrušil jejich účet po vyčerpání jejich 300 Kč bonusu za založení na ONADNES a zklamání za jejich cizoměnové kurzy. Ale protože naše nová pobočka pořád má na dvěřích napsáno 300,- Kč za založení účtu, tak tam příští týden naběhnu a založím znovu. :-) Pak dám vědět, jestli mi bonus připíšou, ale měli by, v podmínkách nic není.
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 6. 2015 15:25

refedr píše:Ale protože naše nová pobočka pořád má na dvěřích napsáno 300,- Kč za založení účtu, tak tam příští týden naběhnu a založím znovu. :-) Pak dám vědět, jestli mi bonus připíšou, ale měli by, v podmínkách nic není.
V podmínkách mj. je, že "Účastníkem Akce se stává nový Klient,". Pokud jsi už jednou byl jejích klientem tak asi bude záležet koho všechno považují za nového klienta. Nemají to tam nějak blíže upřesněné. Pokud ti to s tím bonusem nevyjde tak alespoň budeš mít docela dobrý účet. Já s Equa bank jsem prozatím docela spokojený a na jejích účty se nemohu ztěžovat i když je pravda, že nejsem nijak náročným klientem.
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka