Equa bank (včetně převzetí Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 12. 2015 17:06

Moucha: u mě funguje bez problémů (iOS6, iP4S).
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 20. 12. 2015 17:14

Moucha : funguje /6s, iOS 9.2/. Ale je to nouzovka.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 20. 12. 2015 19:51

obsah záložek hypotéka, půjčky, pojištění se mi v IB vůbec nenačtou
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 12. 2015 10:14

Já si nemůžu pomoci, ale mě to bankovnictví nejde, teď se už ani nepřihlásím, nebo jestli to je chyba teď nějak, ale to je banka napíču úplně

iP 6S 9.2

EDIT: po 2 min se to přihlásilo, ale zase dál se nic nenačte, zkoušeno jak na wifi (100/100) tak na 4G

-- 22. 12. 2015 09:16 --

EDIT2: a koukám, že jejich internetové bankovnictví taky nejde
Moucha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 22. 12. 2015 10:57

Asi máš smůlu.

Co jsem to IB v posledních měsících používal, tak v podstatě bez problémů, dokonce to v pohodě zvládalo operace, které v jiných bankách ztroskotají (např. zadat na stejný den přesun ze spořáku na bú a z bú odchozí platba).

Dle mého názoru je to momentálně asi nejpoužitelnější low-cost banka.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod librab 22. 12. 2015 11:31

Konkrétně dnes u mě také žádný problém s IB či funkčností (vlastně ani několik let zpětně, co mám Equa jako hlavní BÚ). Dnes od brzkého rána již několik odchozích plateb, přišly platby vč. oznámení na mail, přihlašování ... vše OK. Těžká předvánoční pohoda :-D
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 12. 2015 11:38

teď mi to taky jede, ale teď už tam nic nepotřebuju
Moucha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 12. 2015 12:49

Moucha:
Chápu, že jsi mohl mít s IB nějaké problémy, ale nadávat na tuto banku rozhodně není namístě. Podle mne i přes ty některé nedostatky je to jedna z těch lepších bank v Česku i když některým nabízené služby nemusí vyhovovat. IB jsem před chvíli zkoušel a jde mi bez problémů a navíc se mi dnes asi výjimečně zdálo být docela rychlé.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod martiina.m 22. 12. 2015 18:16

Mimochodem, připsali vám už bonusový úrok na spořicí účet EXTRA v Kč??
martiina.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 22. 12. 2015 20:06

jo připsali, asi před tejdnem...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elfin 22. 12. 2015 20:38

Taky tak cca pred tydnem :)
Mate nekdo v IB na horni liste u kolonky pujcky nejake cislo , i kdyz pujcku nemate? Objevilo se mi tam cislo 1, ale nevim proc, pujcku nemam !
V historii nic není, tak me to prekvapilo. Např u policka zpravy znamena cislo pocet zprav, než se přečtou..., tak bych predpokladal podobne ciselne info ... ?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 22. 12. 2015 21:23

Já tam mívám jedničku a nabídku předschválené půjčky; chápal jsem to tak, že tam mám jednu zprávu = tu nabídku, kterou banka chce, abych si přečetl víc než cokoli jiného v IB.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 22. 12. 2015 22:14

Fc70 - a tu nabidku mas ve zpravach nebo v primo v pujckach ? Ja totiz nemam nikde nic, jen reklamu na rychlou pujcku 300000 na jedno kliknuti hned pod listou, kterou vymazu krizkem - prekryva pulku obr., ale jednicka u pujcek zustane.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 22. 12. 2015 23:52

Mám v záložce Přehled barevný banner o půjčce na kliknutí, s křížkem pro zavření, a v záložce Půjčky je předschválená nabídka (v tabulce řádky s tituly Předschváleno X Kč / Repůjčka / Konsolidace), v záločce Zprávy nic o půjčkách. Jednička je na záločce Půjčky.

Pravda je, že ta předschválená nabídka v Půjčkách nijak jako zpráva nevypadá.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 23. 12. 2015 12:37

Tak dnes konecne to matoucí číslo 1 u pujcek zmizelo :)
Ale vroubek uz tahle banka má - takhle klienty plašit s nežádoucí pujckou v IB - to je trestuhodne !
elfin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka