Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod librab 23. 12. 2015 13:19

elfin: To snad ne, ta druhá věta je myšlena zcela vážně?
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elfin 23. 12. 2015 14:13

Librab - že by ti nevadilo ve svem IB videt prideleni pujcky, kterou jsi nezadal ? Ani jako reklamni fór to neberu !
Žádná reklama v tomto zabezpecenem prostredi nema co delat, je to nešvar a doufam, ze se to vsem bankam brzo zakáže.
Tady se to dokonce tvářilo, ze je pujcka už přidelena - fuj to je na infarkt! :grr:
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 12. 2015 14:35

librab: Když se tak podíváš, jak se tu elfin prezentuje, asi pochopíš, že závada je jinde než u Equa. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod librab 23. 12. 2015 14:42

elfin: Klid, i mě tam samozřejmě u záložky "Půjčky" svítí bílá malá 1 v zeleném kolečku, ale vzhledem k tomu, že žádnou půjčku nemám a ani nechci, tak to vůbec neřeším. At si tam svítí to mini upozornění vesele dál, vůbec mě to nevzrušuje, nerozčiluje, nevadí mi to a beru to jen jako malou decentní "upoutávku". Pro ty, kteří neví a netuší, tak po rozkliknutí záložky ihned jasně vidí, že se jedná o možnost požádat o půjčku s nějakou předschválenou částkou či refinanc - nic víc, nic míň. To, že toto dokáže někoho tak rozpumpovat, mi přijde jako celkem nepochopitelné, až komické (sorry) ...
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elfin 23. 12. 2015 15:15

Librab: ..az takovy "komik" snad nejsi, abys obhajoval reklamni opruz v IB, ale proti gustu.. Komu to nevadi, ať si to uzije, já protestuji. :-P
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 23. 12. 2015 15:29

To budeš za měsíc zase takhle vyděšenej, až ti tam přistane opět nabídka předschváleného úvěru?
Nebo prostě jen zavřeš ten banner v IB tak, aby ti tam ta "nebezpečná" jednička na záložce zmizela?
Pak si můžeš odpustit tohle trollování a věnovat se jiným činnostem.
PS. Ber to jako návod napříště, ne jako urážku, i když u tebe pochybuju,
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 23. 12. 2015 15:36

elfin:
Nejde ani tak o obhajování toho reklamního triku (nabídky půjčky), ale o to, že to není nic kvůli čemu by bylo třeba dělat až tolik křiku. Reklama nás obklopuje téměř všude a tak se nediv, že je i v IB.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 12. 2015 16:23

elfin: A co na Tvé protesty Equa? :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod elfin 23. 12. 2015 16:40

Equa se omlouva, reklamu mi stopne :)
Pro info - nejsem vydesen, ale znechucen ! Za navod dik, ale nebyl potreba, ten infarkt byl myslen jako nebezpeci pro zacatecniky.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod outlier 23. 12. 2015 18:37

Já tenhle způsob reklamy považuju taky za velmi nepříjemný, stejným falešným upozorněním mě irituje třeba i Linkedin. Banka to ale dělat opravdu neměla.
outlier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod muf2muf 24. 12. 2015 13:55

Mám pocit, že hodně podobně to klientům cpe i mBank. Tam také v náhledu na účet neustále bliká supernabídka superúvěru za pouhých 9,9% :-)
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 12. 2015 10:11

Ano je to docela dost blbě řešené. Běžná reklama už asi není tolik účinná a tak se vymýšlí různé reklamní triky. Bohužel se už asi příliš nepřemýšlí nad tím, že tím lidí často pouze iritují nebo i naštvou.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 12. 2015 11:07

1 z 1000 se naštve, že zruší u té banky účet a 10 z 1000 si díky tomu tu inzerovanou službu pořídí.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 25. 12. 2015 11:18

Mě ale nejvíc iritují tím, že si nejde přeposlat peníze ze spořicího účtu na běžný mimo pracovní den. To je teď přes Vánoce na zabití - chcete to udělat 24. a ono vám to nabídne převod 28.12. Podobně hloupě to má myslím i Sberbank.
outlier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 12. 2015 11:34

Mě to normálně jde. (HIT ---> Bežný).
Neděláš něco špatně?
nnnokiaE52
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka