Equa bank (včetně převzetí Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dala67 25. 3. 2016 17:59

Zatím jsem nepřišel na to, jak aktivovat v menu půjčky mimořádnou splátku, asi něco dělám blbě. To se jim musí volat aby to odblokovali ? Už to někdo má za sebou ?

Obrázek
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod muf2muf 25. 3. 2016 18:52

Měl jsem od Equa půjčku asi před dvěma roky a mimořádná splátka mi šla v pohodě, dokonce mi takto prošlo úplné doplacení. Nevím, jak to funguje teď; jsem rád, že jsem se zbavil závazku :-)

Možná mě napadá - jak dlouho ten úvěr běží? Jestli třeba není moc brzy a banka tuhle možnost neodemyká až třeba po 3 splátkách. Jen úvaha...
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 25. 3. 2016 19:16

jsem už u konce a rád bych se jí takto zbavil rychleji taky, běží již delší dobu, ale asi to bude na osobní návštěvu :

Produktové obchodní podmínky Equa bank a.s. pro půjčky

4.12. Klient je oprávněn kdykoliv zcela nebo zčásti splatit poskytnutou Půjčku před termínem splatnosti sjednaným ve Smlouvě
(dále jen „mimořádná splátka“), a to na základě žádosti o provedení mimořádné splátky podané na pobočce Banky nebo prostřednictvím přímého bankovnictví

add: a tu mimořádku jsi dělal přes IB ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 28. 3. 2016 14:01

Přes IB to ještě nejde, je to jen připravené tlačítko ;-)
A mělo by stačit zavolat na linku a o mimořádnou splátku zažádat telefonicky. To je totiž taky přímé bankovnictví. Dej pak vědět.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dala67 28. 3. 2016 15:31

to tlačítko je tam připraveno už minimálně 1,5 roku - nu což, je to přeci jen ještě banka v plenkách :-)
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 30. 3. 2016 16:37

No, to je pravda, ze je to tam uz delsi dobu ... tak az tam budes volat, tak se zeptej :)
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dave67 5. 4. 2016 21:40

Lze založit spořící účet HIT, když už mám aktivní účet EXTRA? V ebankingu mi to tuto volbu nenabízí.
dave67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 4. 2016 21:49

S.Hit lze založit pouze na pobočce...

...a už se to tady řešilo nespočetněkrát.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 4. 2016 13:37

A pak, že to nejde zadarmo, jak v minulosti mňaštěli poláci, že musí zavést poplatky :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 18. 4. 2016 17:51

Stejne se mi to zda divny, ze v dobe rustu a rozjetych kampani jsou v plusu..
Zrejme dobre ucetnictvi.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 18. 4. 2016 17:58

To nemusí být kreativní účetnictví. To je prostě o dosažení určitého počtu klientů. Řada nákladů je fixních, kdežto výše příjmů roste s počtem klientů. Tento bod zlomu již dříve dosáhla mBank či Airbank.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 18. 4. 2016 18:51

nnnokiaE52:
Oni mají opravdu hodně rozpůjčováno. Co by některé jiné banky daly za to, aby se jim na úvěrovém trhu podařilo umístit více než 3/4 vkladů.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod librab 18. 4. 2016 20:58

Moc dobře si pomatuji, když Equa před lety začala nabízet "neomezené" výběry ze všech ATM zdarma, jak se hned začaly objevovat a opakovat v diskuzích silná prohlášení několika diskutujících "odborníků", že to je dlouhodobě neudržitelný stav a další moudra. A hle, ono to jde ...
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 4. 2016 21:21

Ono jde nejedná věc když je dobře promyslená a když nejde hlavně o to vydělat na všem za každou cenu co nejvíce.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka