Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 8. 1. 2017 21:55

V podstatě s tím souhlasím, jedna z nejlepších bank a poslední dobou všechno funguje. Jen se trochu diskvalifikuje s těmi zahraničními kurzy.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 8. 1. 2017 22:17

Já ji přestal jako hlavní banku využívat již před časem, no možná šli do sebe. Vadil mi dlouhý čas mezi SÚ->BÚ hlavně na konci a na začátku měsíce, kdy se převod natáhnul i na několik hodin. Dále mi vadil kurz, který se o dost lišil mezi uváděnými kurzy banky a konečného zúčtování USD->CZ. Ale jak říkám, možná už to napravili, ale já za tu dobu si vybral jinde kde mi kurz sedí a převody jsou ihned.
Pokud bych od banky nepotřeboval SÚ a zahraniční platby a často vybíral z bankomatů, tak EB by pro mne byla stále určitě vhodným řešením.
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod dargen 9. 1. 2017 05:24

Mně uz v IB pri aktivnejsim pouzivani vadilo tolik veci ze odchazim jinam.
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 1. 2017 05:49

O nic nepřicházíš. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 9. 1. 2017 11:30

luboal1 píše:Po dlouhe dobe mohu rict jen jedno:
prijem,odeslani,pohyb mezi vlastnimy ucty,
Proste mi ukazte banku s lepsimi kondicemi!

Zkus provest transakci v exponovanych casech a pak pis :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ency 9. 1. 2017 19:06

Povsiml jsem si, ze v sekci "Pujcky" equa bank umoznila zadat o kontokorent.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 1. 2017 11:09

Kolik % je u toho kontokorentu úrok? Na stránkách banky jsem to nikde nenašel.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 10. 1. 2017 11:35

16,9%
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod XLADI 13. 1. 2017 17:47

Mám asi problém, nebo nechápu. Přišla mi nová EQUA karta. Aktivoval jsem podle návodu. Podepsal, nastavil pin, pak v bankomatu podal dotaz na zlstatek, kde mi vyjel papírek a když jsem platil 1 útratu, tak prej chybný pin a to jsem zadával ten samý co na bankomatu a šlo to. Asi aktivace chvíli trvá.
XLADI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dala67 13. 1. 2017 18:23

ten novej pin tam bude druhej den po dni změny
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod XLADI 13. 1. 2017 19:00

Dík za info, taky to mohli napsat do toho doposu s aktivací. Jen že to jde na bankomatu a na platebním terminálu ne.
XLADI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dala67 14. 1. 2017 10:45

ono by se to dalo urychlit i tím, že v ten den, kdy změním pin, tak zaplatím v obchodě s on-line terminálem se zadáním nového pinu - terminál to vyhodnotí jako chybu - celý proces pak zopakovat cca 3-5 x

systém plateb by měl být nastaven tak, že po několika pokusech se zadáním chybného pinu by se měl on-line terminál spojit s centrem a pak by se ten nový pin aktivoval ještě ten den

tento způsob jsem ale nezkoušel, už jen kvůli tomu, co by to dělalo s pokladní, nebo s tou řadou lidí za mnou :-D
Naposledy upravil dala67 dne 14. 1. 2017 23:16, celkově upraveno 3
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod XLADI 14. 1. 2017 11:37

Nová karta první PIN asi neměla, nebo nějakej základní 1234. Aktivoval jsem ji ve čtvrtek večer, bankomat jsem projel před polednem a platit jsem chtěl odpoledne. No v pondělí to už snad bude cajk. Když jsem aktivoval ZUNO kartu, tak to zlobilo asi 4 dny.
XLADI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dala67 14. 1. 2017 13:17

podle jejich návodu bych předpokládal že karty nyní posílají bez pinu :

https://www.equabank.cz/pece-a-podpora/aktivace-karty
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 1. 2017 20:22

Banka, která nerespektuje odmítnutí nových OP a ruší úçet standartně 30 dní je tragická..
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka