Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 7. 2017 14:10

wit.cz píše:Chtěl bych zde otevřít účet - není nějaká možnost získat něco za otevření pro doporučitele i mě? Našel jsem jen jakési duofinance, co údajně pošlou 200.

Zatím v každé akci OnaDnes šlo získat 300 Kč za založení účtu, ale ty akce se pořádají jen párkrát do roka a trvají jen týden, nejblíže to bude až v říjnu: http://ona.idnes.cz/nakupy.aspx, každopádně více, než těch 300 Kč za účet získat nepůjde, takže pokud ti bude stačit 200 Kč, i to bude nejspíš dobrá nabídka.

Jinak by měla ještě platit "akce Starbucks", kdy za sjednání účtu zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům (takže je třeba říct, že ve Starbucks pracuje třeba prababička) banka po otevření účtu vyplatí 200 Kč, nebo se prostě necháš doporučit a pak to je jen 100 Kč + 100 Kč (doporučitel i doporučený). Jinak těch kampaní probíhá více, zveřejňovány jsou v centru dokumentů: https://www.equabank.cz/dulezite-dokumenty, aktuálně lze třeba získat 8 GB USB klíč (fakt aktuální pro rok 2017), když spolu s účtem načerpáš úvěr...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 5. 7. 2017 18:34

Včera byla na Nově v Televizních novinách Markéta Dvořáčková z Equa bank. Super reportáž. :-) Viděli jste to?
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 7. 2017 19:39

davsopl:
Schválně jsem se na to podíval a nevím co jsi na tom viděl až tolik super. Vždyť ji tam ukázali tak možná asi 5 sekund a při tom nic super neřekla.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod davsopl 5. 7. 2017 22:31

@vlazy: Tak sorry,pokud jsem tě tím "okradl" o 5 minut času. A když nic, tak jsi viděl pěknou babu. :-) Hlavně ten tlučhuba Plocek. To je teda dílo.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod DuoFinance.cz 6. 7. 2017 23:12

wit.cz píše:Chtěl bych zde otevřít účet - není nějaká možnost získat něco za otevření pro doporučitele i mě? Našel jsem jen jakési duofinance, co údajně pošlou 200.

Dobrý den, jen bych rád za náš web zmínil, že akce stále platí. Bonus jsme odeslali už 60+ klientům. Stačí se řídit instrukcemi v článku na našem webu. (Nechci zde spamovat odkazy). S pozdravem Tomáš Korábečný, DuoFinance.cz
DuoFinance.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 7. 7. 2017 14:37

U sporiciho uctu hit se bonusovy urok vztahuje uz na ten mesic v kterem byly splněny podminky, ne az na ten nasledujici (jak to ma airbank). Je to tak? Obchodni podminky jsem cetl, ale chci se ujistit ze to tak skutecne je.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 7. 2017 17:22

Ano, vyhodnocuje se to (a bonusový úrok je připisován) až následující měsíc.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 7. 7. 2017 19:06

Moment, bonusovy urok je pripsan nasledujici mesic za nasledujici nebo ten soucasny?
Asi jsem nejasne definoval otazku, tak tedy: pripisuje se urok uz za mesic v kterem jsou splneny podminky nebo az za nasledujici (tedy jako u airbank).
Z obchodnich podminek to chapu na tu prvni moznost.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 7. 2017 20:15

Nebo jsem nejasně formuloval odpověď? :-) Bonusový úrok za červen bude připsán až v červenci, a ke splnění podmínek muselo dojít v červnu (a vyhodnosuje se v červenci).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod XLADI 7. 7. 2017 22:32

A bonus se počítá od 1 v měsíci, nebo od okamžiku splnění podmínky? U Airbank je to tedy lepší, že se 5x zaplatí a bonus platí na následující měsíc. U Equa mi jednou přišel bonus až 14 den v měsíci. Jinak do 5dnů max.
XLADI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 7. 7. 2017 22:41

Dekuju, tentokrat je to jednoznacny ;-)
XLADI: to v podminkach nezminuji, ale predpokladam ze za cely mesic.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 7. 2017 05:52

Nechápu to jinak - za celý měsíc.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod miropiro 10. 7. 2017 07:18

Od včerejšího odpoledne se potýkám se zvláštním problémem při snaze změnit limity na kartě. Jsem sám, komu to blbne? Zkusil jsem nezávisle dva prohlížeče, ale u obou je problém.
Přílohy
chyba v IB.PNG
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 10. 7. 2017 09:46

ráno bylo dokonce celý bankovnictví nedostupné, takže asi nějaký problém byl;
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 10. 7. 2017 10:19

Teď jsem cvičně zkusil změnit limit karty - proběhlo OK. Asi to už opravili.
jisy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka