Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod y2key 13. 4. 2020 15:36

Prosím o potvrzení, případně vyvrácení.
Pokud teď pošlu do Equa na spořící účet HIT peníze a až v průběhu dubna uskutečním z běžného účtu Equa 3 platby kartou, tak dostanu v květnu i bonusový úrok za duben z poslaných peněz? A nebo se bonusovým úrokem začne úročit až od května?
Děkuji
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chosta 13. 4. 2020 16:11

Ještě za duben jak uskutečníš v tom měsíci 3 platby.
chosta
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 4. 2020 16:48

y2key:
Ty minimálně 3 platby kartou musí být ale v dubnu i zaúčtované aby jsi dostal bonusový úrok za duben.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod netuptul 13. 4. 2020 21:05

Tak nevím, ale já jsem volal do banky a ptal jsem se jak je to s bonusovým úrokem za duben, když 3x zaplatím kartou a přepošlu si na HIT peníze a řekli mi, že platby se počítají vždy o měsíc zpětně!
Tzn. když udělám 3x platbu kartou v dubnu (a ta se přičte), tak mám nárok na bonus za květen, nikoli za duben...
netuptul
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 4. 2020 21:27

A není to jenom nedorozumění v tom, že ten úrok za duben se připisuje až v květnu? Co si pamatuju, tak to vždycky bylo tak, že byl bonus, když byly v měsíci ty platby a ne že jako u Airbank se to aktivuje na další měsíc.
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod y2key 13. 4. 2020 22:54

A sakra. Já už tam poslal peníze. Tak, jestli to je tak jak píše "netuptul", tak jsem v ...
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 4. 2020 23:28

a co si přečíst podmínky spořícího účtu Hit? Já je pochopil tak, že jsem si teď zřídil SU, poslal tam prachy, udělal 3 platby kartou a během příštího měsíce čekám bonus za duben.
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 4. 2020 00:33

netuptul píše:Tak nevím, ale já jsem volal do banky a ptal jsem se jak je to s bonusovým úrokem za duben, když 3x zaplatím kartou a přepošlu si na HIT peníze a řekli mi, že platby se počítají vždy o měsíc zpětně!
Tzn. když udělám 3x platbu kartou v dubnu (a ta se přičte), tak mám nárok na bonus za květen, nikoli za duben...
Tak to jsi to asi špatně pochopil a nebo jsi v bance natrefil na někoho kdo to sám neví a podal ti nesprávnou informaci. Že by se změnily podmínky pro ten bonusový úrok tak o tom nic nevím. Mne se bonusové úroky na SÚ HIT připisujou vždy za 3 zaúčtované platby kartou v daném měsíci tzn., že nyní v dubnu mám 3 zaúčtované platby kartou a proto příští měsíc (v květnu) mohu očekávat, že mi bude za dubnové vklady připsaný bonusový úrok.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod octaviampi 14. 4. 2020 05:47

Podminku je mozne splnit v prubehu mesice. Bonusovy urok se pripisuje dalsi mesic cca osmy den.
octaviampi
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 4. 2020 06:35

Co si pamatuju, bylo to tak, jak tu píše většina - podmínku bylo nutno splnit v daném měsíci (duben), vyhodnocovala se logicky až v měsíci následujícím (květen) a na základě toho vyhodnocení byl připsán bonusový úrok (v květnu za duben). Pamatuji si, že to bylo jinak než v Airbank, takže y2key může být klidný.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 4. 2020 07:07

https://m.equabank.cz/dulezite-dokumenty/urokove-sazby
Bonusovou sazbu získáte za 3 platby kartou v kamenném obchodě nebo online v daném měsíci nebo pokud aktuální hodnota investice k poslednímu dni v daném měsíci je alespoň 50 000 Kč. Příklad: Pokud je na účtu uloženo 350 000 Kč a klient splní podmínky pro získání bonusové sazby, tak částku 300 000 Kč úročíme sazbou 1,6 % p.a. a zbylých 50 000 Kč úročíme sazbou 0,2 % p.a.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 14. 4. 2020 10:30

v tom případě pokud to naplníš do plna, tak není potřeba dělat nějaké nákupy, protože tu druhou podmínku 50t na konci měsíce splňovat budeš, nebo ne?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 14. 4. 2020 10:33

"hodnota investice k poslednímu dni" bude něco jiného než ZŮSTATEK účtu. Tedy nejspíš nějaké fondy a pod.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dala67 14. 4. 2020 10:46

tak to bude asi toto :
https://www.equabank.cz/investice
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fox21 14. 4. 2020 12:22

vlazy, octaviampi
Přípis úroků tak probíhá u EQUA Bank dvakrát v měsíci ? Na začátku měsíce 0,2% a později bonus sazba ?
Fox21
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka