Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod y2key 13. 4. 2020 16:36

Prosím o potvrzení, případně vyvrácení.
Pokud teď pošlu do Equa na spořící účet HIT peníze a až v průběhu dubna uskutečním z běžného účtu Equa 3 platby kartou, tak dostanu v květnu i bonusový úrok za duben z poslaných peněz? A nebo se bonusovým úrokem začne úročit až od května?
Děkuji
y2key
Diskutér

Odeslat příspěvekod chosta 13. 4. 2020 17:11

Ještě za duben jak uskutečníš v tom měsíci 3 platby.
chosta
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 4. 2020 17:48

y2key:
Ty minimálně 3 platby kartou musí být ale v dubnu i zaúčtované aby jsi dostal bonusový úrok za duben.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod netuptul 13. 4. 2020 22:05

Tak nevím, ale já jsem volal do banky a ptal jsem se jak je to s bonusovým úrokem za duben, když 3x zaplatím kartou a přepošlu si na HIT peníze a řekli mi, že platby se počítají vždy o měsíc zpětně!
Tzn. když udělám 3x platbu kartou v dubnu (a ta se přičte), tak mám nárok na bonus za květen, nikoli za duben...
netuptul
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 13. 4. 2020 22:27

A není to jenom nedorozumění v tom, že ten úrok za duben se připisuje až v květnu? Co si pamatuju, tak to vždycky bylo tak, že byl bonus, když byly v měsíci ty platby a ne že jako u Airbank se to aktivuje na další měsíc.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 13. 4. 2020 23:54

A sakra. Já už tam poslal peníze. Tak, jestli to je tak jak píše "netuptul", tak jsem v ...
y2key
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 14. 4. 2020 00:28

a co si přečíst podmínky spořícího účtu Hit? Já je pochopil tak, že jsem si teď zřídil SU, poslal tam prachy, udělal 3 platby kartou a během příštího měsíce čekám bonus za duben.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 4. 2020 01:33

netuptul píše:Tak nevím, ale já jsem volal do banky a ptal jsem se jak je to s bonusovým úrokem za duben, když 3x zaplatím kartou a přepošlu si na HIT peníze a řekli mi, že platby se počítají vždy o měsíc zpětně!
Tzn. když udělám 3x platbu kartou v dubnu (a ta se přičte), tak mám nárok na bonus za květen, nikoli za duben...
Tak to jsi to asi špatně pochopil a nebo jsi v bance natrefil na někoho kdo to sám neví a podal ti nesprávnou informaci. Že by se změnily podmínky pro ten bonusový úrok tak o tom nic nevím. Mne se bonusové úroky na SÚ HIT připisujou vždy za 3 zaúčtované platby kartou v daném měsíci tzn., že nyní v dubnu mám 3 zaúčtované platby kartou a proto příští měsíc (v květnu) mohu očekávat, že mi bude za dubnové vklady připsaný bonusový úrok.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod octaviampi 14. 4. 2020 06:47

Podminku je mozne splnit v prubehu mesice. Bonusovy urok se pripisuje dalsi mesic cca osmy den.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 4. 2020 07:35

Co si pamatuju, bylo to tak, jak tu píše většina - podmínku bylo nutno splnit v daném měsíci (duben), vyhodnocovala se logicky až v měsíci následujícím (květen) a na základě toho vyhodnocení byl připsán bonusový úrok (v květnu za duben). Pamatuji si, že to bylo jinak než v Airbank, takže y2key může být klidný.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 4. 2020 08:07

https://m.equabank.cz/dulezite-dokumenty/urokove-sazby
Bonusovou sazbu získáte za 3 platby kartou v kamenném obchodě nebo online v daném měsíci nebo pokud aktuální hodnota investice k poslednímu dni v daném měsíci je alespoň 50 000 Kč. Příklad: Pokud je na účtu uloženo 350 000 Kč a klient splní podmínky pro získání bonusové sazby, tak částku 300 000 Kč úročíme sazbou 1,6 % p.a. a zbylých 50 000 Kč úročíme sazbou 0,2 % p.a.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 14. 4. 2020 11:30

v tom případě pokud to naplníš do plna, tak není potřeba dělat nějaké nákupy, protože tu druhou podmínku 50t na konci měsíce splňovat budeš, nebo ne?
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 14. 4. 2020 11:33

"hodnota investice k poslednímu dni" bude něco jiného než ZŮSTATEK účtu. Tedy nejspíš nějaké fondy a pod.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 14. 4. 2020 11:46

tak to bude asi toto :
https://www.equabank.cz/investice
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 14. 4. 2020 13:22

vlazy, octaviampi
Přípis úroků tak probíhá u EQUA Bank dvakrát v měsíci ? Na začátku měsíce 0,2% a později bonus sazba ?
Fox21
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka