Equa bank (včetně převzetí Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 13. 3. 2021 09:50

Právě že největší rozdíl mezi Equa a RB je v tom, že Equa nastavila více méně nějaké podmínky a podle těch stabilně jela (samozřejmě s drobnými změnami - a to ještě většinou opravdu vylepšeními, víc změn bylo u spořicích účtů). Zato u RB se podmínky mění několikrát ročně i dost výrazně a to, co jste si původně sjednali, se vám mění pod rukama. Stačí si vzpomenout, kolikrát se za tu dobu, co mám u Equa účet, stačily naprosto změnit názvy účtů, jejich obsah a systémy zpoplatnění.

Nemá cenu asi psát, čemu dávám přednost.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 22. 3. 2021 18:04

xls: vyzkousis a uvidis ja to odsouhlasil i tu toho ING ale nikdo nic, takze mam stale porad Equa a nic rusit nemusim a funguje :)
a ING take funguje a nikdo nic :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 23. 3. 2021 22:18

Co se to poslední dny děje ? Partnerka se do SB nemůže přihlásit (dle recenzí na google play má s tím problém více lidí), IB je katastrofálně pomalý...Asi už na to zaměstnanci kašlou, když se dozvěděli, že skončí pod křídly RB...Hrůza

Edit: tak u SB e opravdu chyba na straně google..Blbne takto více aplikací..
Naposledy upravil hannys85 dne 23. 3. 2021 22:58, celkově upraveno 1
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 3. 2021 22:35

Taky mívám posledních pár dní velké problémy s přihlášením a občas s okamžitými platbami.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod andre7 23. 3. 2021 23:18

hannys85 píše:Co se to poslední dny děje ? Partnerka se do SB nemůže přihlásit (dle recenzí na google play má s tím problém více lidí), IB je katastrofálně pomalý...Asi už na to zaměstnanci kašlou, když se dozvěděli, že skončí pod křídly RB...Hrůza

Edit: tak u SB e opravdu chyba na straně google..Blbne takto více aplikací..

to jen zaměstnanci začínají zavádět standarty RB do praxe....
andre7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod y2key 26. 3. 2021 00:02

na běžňáku stále 1% dle appky. Už to tak mají asi 3 týdny. Přemýšlím, že si o ten úrok asi na konci měsíce řeknu..
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 26. 3. 2021 09:44

Jak? Se screenshotem obrazovky?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 26. 3. 2021 22:38

Je mi jasný, že to asi bude těžký, ale nechápu, co je na tom tak složitého přepsat jedno číslo. Upozorňoval jsem je na to mailem již asi před 3 týdny. Napsali, že to co nejrychleji opraví.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 3. 2021 09:35

Že by to byla nějaká příprava na převod pod RB? :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 3. 2021 14:45

Já jsem asi 2 roky tuto banku opakovaně upozorňoval na problém s potvrzením k platbám na základě svolení k inkasu kde chybělo datum kdy tato platba byla zrealizovaná (odešla z banky) a tím takové potvrzení nebylo použitelné. Vždy mi napsali, že to postoupili dál s požadavkem k opravě, ale k opravě nedocházelo. Teprve až jsem se na to postěžoval na vyšším místě tak do necelých dvou týdnů došlo loni k nápravě tohoto nedostatku. V současné době kdy je zřejmé, že Equa bank se asi změní na Raiffeisenbank už asi nemá příliš smysl požadovat aby cokoliv opravili, protože této bance se už asi neoplatí tím zabývat když ví, že asi za nedlouho už to nebude třeba.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod y2key 1. 4. 2021 13:16

Tak dnes opět Equa čaruje. Nesynchronizují se platby v IB se SB.
Ale pozor - opravili úrokovou sazbu v appce.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 5. 4. 2021 09:38

Od dubna mi to hlásí 0,4% na HITu s bonusem
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 4. 2021 18:48

Taky když se na to nyní dívám v mobilní aplikaci tak tam mám na HITu úrok 0,4% s bonusem.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fc70 5. 4. 2021 19:15

To přece byla oznámená změna k 1. 4.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 4. 2021 19:39

E-mailem avizovali již 28. 1. 2021.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka