Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 9. 2012 16:58

Však finanční skupina, která ovládá Equa bank se nikdy netajila tím, že banku v budoucnu prodají :-) A musí být už hodně zoufalá, když poskytuje několika desítkám tisíců odborářů účty zdarma :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 14. 9. 2012 18:17

Ke kolegům do velike firmy (900 os.) jednou prisla nabidka od Citi vedeni uctu zdarma +karta na temer 2 roky, ostatni poplatky byly std. a jedinou podminkou bylo nechat si tam posilat vyplatu. K dispozici byl jeste TVO (nejkratsi 14D) uroceni prumerne. Taky potrebovali nabrat lidi a $. Ale to bylo jeste pred mBank. V te dobe to byla vcelku dobra nabidky tedy pro toho, kdo nemel mnoho plateb. Takze dost lidi toho vyuzilo. A banka mela pristup k levnym financim.

-vsimne za platbu kartou, cim mensi obchodnik tim horsi podm., zmama ma obchudek (kiosek) v jednom OC, kde jeste dostali akcni nabidku na terminaly i pro vsechny mensi pri zahajeni, ale ani o tom neuvazovala...
Naposledy upravil DrumSession dne 15. 9. 2012 11:42, celkově upraveno 1
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 15. 9. 2012 00:07

Tak jsem zvednul zadnici a navštívil jsem pobočku na Senovážnym náměstí v Praze a než jsem dojel domů přístupový hesla v mejlu a vše aktivní. Mam to kompletně všechno, už jen čekám na kartu. Proč to neprubnout. :-) .příjemný jednání a lidé. ;-) tak že ,za mě díky. 8-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 17. 9. 2012 15:33

Tak dnes mi na účet dorazil letní bonus 300Kč za prvni platbu kartou. Nezbohatnu, ale potěšilo to... :-)
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 9. 2012 22:26

http://m.aktualne.centrum.cz/article.ph ... 7391&s=465

nabidka vkladu prostrednictvim ceske posty zabije celou nabidku Zuno banky
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 19. 9. 2012 08:21

Tak v Equa mě vyslyšeli (asi čtou mé příspěvky zde na fóru 8-D :D ) a vyrukovali s TV spotem. Včera jsem ho poprvé zahlédl.... "ze všech bankomatů zadarmo!" o<:)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod qsubt 19. 9. 2012 10:53

maji registraci komplet po internetu jako AB? Pripadne jako ZUNO s podpisem kuryrovi, nebo jde jen o takovou "pred-registraci" a je potreba se trmacet na pobocku jako FIO?
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 19. 9. 2012 11:54

Tak jako v AirBank (vše z počítače a bez kurýra) to neumí. Buď zajdeš na pobočku a nebo si zažádáš přes web a počkáš na kurýra (jako v Zuno).
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 19. 9. 2012 13:44

kalamancharo píše:Tak v Equa mě vyslyšeli (asi čtou mé příspěvky zde na fóru 8-D :D ) a vyrukovali s TV spotem. Včera jsem ho poprvé zahlédl.... "ze všech bankomatů zadarmo!" o<:)

Já sem jim řekl, že o nich nejni slyšet přímo 14týho na pobočce a řekli mi , že budou mít novej spot..Bál jsem se to ventilovat, buhví jestli to bylo v tu dobu ofikl a mohli to říct ;-) :oops:

-- 19. 9. 2012 13:45 --

dr._lukas píše:http://m.aktualne.centrum.cz/article.phtml?id=757391&s=465

nabidka vkladu prostrednictvim ceske posty zabije celou nabidku Zuno banky

fandim jim..-)) 8-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 9. 2012 15:13

Taky jim fandím, jen bych v rozumné době omezil ty veškeré výběry z ATM zdarma na určitý počet.. 3 za měsíc je ideální... Výběr za 9,- v zahraničí je taky velice solidní nabídka a karta je multiměnová.. Vklady na pobočkách pošt se mě taky líbí a když zůstane 1x zdarma nějaký ten rok a více, tak bude ideální bankou a jedinou pořádně rádoby nízkonákladovou.. Rozumný člověk si založí účet u nich, zruší Fio (nesmyslně nastavená minimální částka pro výběry z ATM, prostě 5 stovku každý vybírat nechce.. další věc, která, ač se mě osobně nedotýká, je ta, že starou kartou od čobky si zjistíte zdarma zůstatek pouze v jejich bankomatech a pokud chcete účet vést opravdu zadarmo, tak letíte poté hledat bankomat Fio banky.. No totální pitomost, Fio by se mělo chytnou za nos a veškeré staré karty vyměnit..).. Zruší Zuno, které neumí vklady.. A co se bude dít s GE za rok, dva to si raději ani nepřestavuji, už poštovka nás minulý rok mohla přesvědčit, že všechno netrvá dlouho a Air bank je nepoužitelná pro běžný jeden hlavní účet -lichvářské poplatky za odchozí platby a bankomaty mají pouze v největších městech a na každém rohu v Praze :-\
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 19. 9. 2012 15:46

V podstatě souhlasím 8-) ale... Praha je obrovská a že je bankomat Airbank na každym rohu neni pravda :D
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 19. 9. 2012 16:55

tak mne se libi ta jejich... cituju: "Unikátní multiměnová karta"

jestli je v tom nejaky hacek, ktery neni na prvni pohled zrejmy.. nezlobil bych se kdyby tu nekdo k tomu par radku napsal :)
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 19. 9. 2012 17:16

Hm tak mě ten hype s Equa Bank nějak nebere. Neomezené výběry z bankomatů jsou fajn pro toho, kdo to potřebuje, což ale já nejsem. Banku to bude dost stát a jiné banky si jen oddechnou, pokud vybírači dvoustovek od nich utečou k Eque. Ta to moc dlouho dotovat nebude, až jim to dojde.

Vklad přes poštu je šikovný, ale narozdíl od vkladu na pokladně Fia nepředpokládám, že bude online.

Nicméně trh potřebuje konkurenci jak koza drbání a pokud k tomu Equa přidá pořádnou TV masáž tak se snad rozhoupou k přestupu jinam další klienti bankovní velké pětky.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 9. 2012 19:35

Tak i kdyby byl vklad zaúčtován jako v případě poštovky druhý den, tak je to pořád lepší, vzhledem k úředním hodinám jednotlivých pošt, než úředním hodinám pokladem ve Fio bance.. Celkem jsem nepochopil, proč se nedá vkládat po celou dobu otevření, když žádné pauzy na oběd a zavření poboček se nekoná.. Uvidíme kam bude Equa směřovat dál, ale má dobře našlápnuto...jen to nezkur*it, jako poláci v mBance
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 19. 9. 2012 21:25

qsubt píše:tak mne se libi ta jejich... cituju: "Unikátní multiměnová karta"

jestli je v tom nejaky hacek, ktery neni na prvni pohled zrejmy.. nezlobil bych se kdyby tu nekdo k tomu par radku napsal :)
Trochu hledej: http://www.equabank.cz/o-nas/tiskove-zp ... ranici-29/ ]:-<
kalamancharo

Předchozí stránkaDalší stránka