Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 25. 1. 2013 09:37

Na vklady peněz v hotovosti na pobočce a následné převody jinam se mi osvědčil spořící účet Genius od GE Money Bank.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 25. 1. 2013 10:28

Včera v noci odeslány peníze z Equa bank do GE a ráno již byly peníze připsané v 9 ráno na účet. Chválím rychlost. Takhle rychle nefungovala ani FIO!
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 25. 1. 2013 10:37

Ale no tak, pokud vecer z FIO odesles penize (tedy PRED pulnoci), tak je to uz pouze o druhe bance, kdy ti je pripise.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 25. 1. 2013 10:59

no vidis u zuna to je ten samej den do 10:30, nemusim jak u fia checkovat ´´pred pulnoci´´
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 25. 1. 2013 11:03

U Fia není potřeba ani ponocovat .... stačí zadat ráno, cca do 08.30-09.00 hodin.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 25. 1. 2013 11:34

al.kompine píše:Normální účet mám u Zuno a přes ně to tahat nebudu, pak mám u FIO podnikatelskej a tam to taky nechci tahat. V tomhle je právě problém. Normálně hotovost u sebe nemám, ale teď se to nějak sešlo po těch Vánocích a já vlastně řeším, kam s tím... :lol:

Zuno hlavně hotovostní operace stejně jako Equa neumí, že to nechceš tahat přes podnikatelský účet se dá pochopit, takže jedině ta pošta nebo si založit ještě osobní účet někde, kde je to zdarma a dá se vkládat, třeba ta FIO.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 1. 2013 11:35

Ano, potvrzuji, párkrát jsem takhle ráno posílal platbu a došla ten samý den. Ovšem bez příplatku (1,50 za zrychleno platbu) to je bez záruky a je to jen dobrá vůle banky. Zaručeno je do 23:50 předešlého dne.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Strnisko 25. 1. 2013 13:30

Další z nových bank, jejíž spořicí účet patřil v porovnání s konkurencí k nejlepším na trhu, snižuje úrokovou sazbu. Equa bank ji na začátku února sníží na 2,1 % z dosavadních 2,3 %, změna se dotkne istávajících klientů.

http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... ?id=769573
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 1. 2013 14:07

Strnisko píše:Další z nových bank, jejíž spořicí účet patřil v porovnání s konkurencí k nejlepším na trhu, snižuje úrokovou sazbu. Equa bank ji na začátku února sníží na 2,1 % z dosavadních 2,3 %, změna se dotkne istávajících klientů.

http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... ?id=769573

To už tu bylo:
viewtopic.php?f=316&t=1108515&p=9303878&sid=a3e4bf18637b0ddc7bdf6ace3506d09f#p9303878
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod al.kompine 25. 1. 2013 15:22

xtonda píše:Zuno hlavně hotovostní operace stejně jako Equa neumí, že to nechceš tahat přes podnikatelský účet se dá pochopit, takže jedině ta pošta nebo si založit ještě osobní účet někde, kde je to zdarma a dá se vkládat, třeba ta FIO.

Právě Zuno mám víceméně, aby mě měly kam chodit peníze nebo na internetový platby. Tak mě jedině napadá založit si u Air osobní účet k tomu spořák a pak vkládat tam. To že Equa má pobočky, ale s hotovostí si neškrtnu, jsem nevěděl. A že bych chtěl chodit na poštu a vyplňovat složenku a posílat to tam, to radši zajedu do Air, abych ty peníze pak vůbec měl jak vybrat.
al.kompine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filip893 25. 1. 2013 15:36

A nebylo by lepší na vklady využít GE? Buď si založit jejich SÚ Genius 3, který má vklady na pobočkách zdarma a 36 převodů za rok na účty v jiných bankách, nebo založit jejich běžný účet Genius Gratis, který má vše zdarma (viz vlákno GE), dokonce vklady a výběry hotovosti na pobočce. Ke kódu se tu vždy dostaneš.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 25. 1. 2013 15:40

Za sebe bych doporučil asi také GE Genius Gratis (jeden z nejlepších účtů na trhu) a takto to přetáhnout do Equa. Navíc GE Genius Gratis se vždy hodí do zálohy, když by Equa zrušila ty výběry z bankomatu zdarma. GE také možno zdarma vybírat i vkládat přes jejich vkladomaty-bankomaty zdarma.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod al.kompine 25. 1. 2013 15:43

To by taky šlo, dokonce to mám blíž jak do Air Bank :D mrknu do vlákna i na to jaký mají podmínky. Díky za info.
al.kompine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 1. 2013 20:58

Na vklady je ještě levné Červené konto od Poštovky. Sice vklad stojí 8 Kč, ale zase lze vkládat na každé poště. Peníze se připíší následující pracovní den a zdarma je lze pak převést na jeden ze dvou "registrovaných" účtů.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod TnT2 25. 1. 2013 22:37

vklad stojí 8 Kč

Zatím, od 1. března 12 Kč.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka