Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2013 10:31

Panove, vykaslete se na nesmyslnou argumentaci "vetsinou lidi" a argumentujte pouze svymi potrebami a pozadavky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2013 14:07

PatrikChrz píše:Jenže k Červenému kontu karta není a pro běžný účet je povinný průměrný zůstatek 25 tisíc, takže ten jsem zrušil


to jsi popletl :-) https://www.erasvet.cz/fyzicke-osoby/uc ... popis.aspx
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2013 14:29

dr._lukas píše:
PatrikChrz píše:Jenže k Červenému kontu karta není a pro běžný účet je povinný průměrný zůstatek 25 tisíc, takže ten jsem zrušil


to jsi popletl :-) https://www.erasvet.cz/fyzicke-osoby/uc ... popis.aspx

Aha, tak 15. No i tak je to škoda je mít na neúročeném účtu.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2013 14:46

však to říkal vždycky..vydělá to měsíčně okolo 25-30 KČ
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 31. 1. 2013 15:27

no dej so to krat 12 a uz hnedka mas zaplacenej jeden vecer v hospode pro dva.
DNSTUFF
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2013 16:40

proto jsem ještě před změnou účet zrušil, i když pracovnice banky nebyla tenkrát nadšená :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 31. 1. 2013 22:41

Kdysi k červenému kontu karta byla a dokonce to byla nejhezčí karta kterou jsem měl. Po zpoplatnění jsem jí zrušil a časem zrušil i vše v poštovce, přestalo to být zajímavé.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2013 22:50

Jo taky jsem jí měl. Jestli si to dobře pamatuji, byla to tehdy první bezplatná (tedy nebyl poplatek ani schován v ceně účtu) embossovaná karta na trhu, aspoň moje byla první.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 31. 1. 2013 23:35

kdy se v equa pripisuji uroky ze sporaku, reknete i hodinu pls .
DNSTUFF
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 1. 2. 2013 08:46

DNSTUFF píše:kdy se v equa pripisuji uroky ze sporaku, reknete i hodinu pls .


Dnes to bylo v 1:15 v případě standardních úroků (za leden 2013). Ale u EXTRA se pak ještě s odstupem pár dnů připíše EXTRA úrok.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gotrexon 1. 2. 2013 12:28

Dnes se mi neprovádějí platby mezi účty. Ne že by mě to u nich po všech zkušenostech překvapovalo.
gotrexon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jezevec666 1. 2. 2013 13:22

Taky se mi neprovádějí převody mezi vlastními účty. Jindy to bylo v řádu minut, dnes vůbec. Vznesl jsem dotaz na klientské centrum - odpověď:
Kód: Vybrat vše
Platby v rámci banky jsou zpravidla realizovány ten samý den, který byly zadány. Ve většině případů se tak stane v rámci několika minut. Dnes jsme zaznamenali určité prodlení, které intenzivně řeší naše technické oddělení. Děkujeme Vám za pochopení.
jezevec666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2013 13:55

Mají nějakou poruchu, mě se nezobrazuje záložka Půjčky a také nejde na webu spočítat úspora na kalkulačce k RePůjčce.
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 2. 2013 14:25

Ta chyba s převody ale není žádná novinka, stejné chování jsem pozoroval už několik měsíců, pořád první den (tedy naposledy s tím měli problém i někdy v půlce prosince loňského roku). Taky do byla další věc, co mě nepřesvědčila, abych si u nich účet nechal.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 2. 2. 2013 16:35

Někde jsem četl,že se při výběru v zahraničí u karet Equa přičítá pak zpětně nějaký dodatečný poplatek,je to pravda. Psal to tu Patrik ne?,nemůžu to dohledat. :shock:
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků