Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 7. 2. 2013 17:48

Dnes placeno Equa kartou v měně USD. Opět se potvrdil velmi dobrý kurz. Účtováno 18,921 za 1 USD. Dnes kurz AlfaPrague směnárny 18,95. Takže se nebojte platit s Equabank. Už se mě to 2x docela vyplatilo.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 2. 2013 18:30

Pokud jsi kartou platil dnes, tak ta platba ještě zaúčtována nebyla. Equa pro blokaci používá středový kurz, ale zaúčtovává deviza-prodej.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 7. 2. 2013 22:04

miropiro píše:V úterý mne Fio a Equa příjemně překvapily :) V pondělí jsem si z účty Equa poslal prachy na Fio, druhý den ráno peníze přišly na Fio a hned jsem je posílal zpět na účet Equa. A světe, div se, peníze mi tam přišly ještě téhož dne odpoledne :)!

radsi zplat 99kc at tohle nemusis delat, co to je ? wtf umelej rating ?
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 7. 2. 2013 22:26

Zaplatit peníze navíc umí každý :idea:
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod miropiro 8. 2. 2013 00:25

DNSTUFF: Pouze jsem napsal svou zkušenost. Co se týká toho, že se otravuji s převody, tak je to můj problém, ale rozhodně mi to nevadí, že to tak dělám.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 8. 2. 2013 02:37

pardon koho jsem urazil, to byl muj vysmech na equa ze nas nuti delat fake cashflow abychom nemuseli platit 99kc nechtel jsem se nikoho dotkout ani tebe miropiro.

Jinak uz nekomu taky volali ohledne toho ze od tedka ma jen 10 vyberu zdarma ?

PS: bonus za zalozeni 300kc mi byl pripsan za cca 50 dni. Kotva Praha.
PS2: tedka jsem koukal a mezi 14.1 - 5.2 jsem udelal 15 vyberu a 6.2 equa zavolala ze mi to snizuje na 10 free, coz se citim ze fakt je to velke omezeni.
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 8. 2. 2013 07:02

Hmm, 15 vyberu behem 20 dni..
Tomu se uz da rikat obsese. Mohu vedet, co z toho mas?
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod miropiro 8. 2. 2013 08:54

DNSTUFF píše:to byl muj vysmech na equa ze nas nuti delat fake cashflow abychom nemuseli platit 99kc

Ohledně omezení na výběry z bankomatu mi zatím nikdo nevolal, ale asi to bude tím, že těch výběrů dělám minimum.
Pokud jde o význam fake cashflow, myslím, že hlavní důvod je, aby lidi ty účty skutečně používali a banka tak neměla hromady spících kont.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 8. 2. 2013 09:04

nnnokiaE52 píše:Hmm, 15 vyberu behem 20 dni..
Tomu se uz da rikat obsese. Mohu vedet, co z toho mas?

Ne, to je typicky pozustatek pacienta z Ceske Sporitelny, ktery si obden vybira na lahvace a cigara.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 8. 2. 2013 09:11

ne to je kurz reklamstiny na NEOMEZENE
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 8. 2. 2013 13:27

DNSTUFF:
Ale jo, tak jako test dobrý :hm
Otázkou je, jestli v tom budeš pokračovat, protože pak bych to moc nepobral. Ale uznávám, že lidé jsou ruzní ;-]
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod kitrab 11. 2. 2013 21:00

někdo hraje hry na PC jiný na konzole a zbytek na bankomatu :)
při představě klikat 2x denně na bankomatu i je zle :).
kitrab
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 12. 2. 2013 00:22

fremantle píše:Pokud jsi kartou platil dnes, tak ta platba ještě zaúčtována nebyla. Equa pro blokaci používá středový kurz, ale zaúčtovává deviza-prodej.

Tak opravdu potvrzuji, že to tak je. Což je u mě nepříjemné zjištění. Blokace byla provedena na odlišnou částku (nižší) než si ve skutečnosti Equa banka strhla, ale nebyl zase tak velký rozdíl.

Za mě byla ale vyzkoušena v měně USD a PLN a kurzy OK!
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 12. 2. 2013 08:48

Tak tohle je asi stejné ve více bankách.
Minimálně v mBank jsem na to celkem zvyklý, že zaúčtovaná částka je nakonec vyšší než původně blokovaná..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 12. 2. 2013 09:49

S474N píše:Ne, to je typicky pozustatek pacienta z Ceske Sporitelny, ktery si obden vybira na lahvace a cigara.

Kdyby obden... 15 výběrů za 20 dní je pomalu každý den (patrně vynechal So+Ne, kdy maj v místním bufáči zavřeno).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka