Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Havers 18. 8. 2013 16:07

kamarad.michal píše:Tím moc neroste objem vkladů.

Já si zase myslím, že objem vkladů u Equa bank roste docela solidně. Banka rozhodně nouzí netrpí. ;-)
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 19. 8. 2013 15:53

Omezení dostupnosti internetového bankovnictví

Vážení klienti,
dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu rozšíření produktové nabídky, vylepšení funkcionalit a plánované aktualizace systémů bude od pátku 23. 8. od 20.00 hod. do neděle 25. 8. do 00.00 hod. internetové bankovnictví nedostupné.

Toto omezení nemá dopad na transakce platební kartou u obchodníků a výběry z bankomatů.
V případě jakýchkoliv dotazů či pomoci, prosím, kontaktujte naše klientské centrum na tel. 222 010 222 denně od 8.00 do 21.00 hodin. Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 8. 2013 16:43

No to jsem zvedavy co mysli tim rozsirenim produktove nabidky :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 20. 8. 2013 05:14

...
Toto omezení nemá dopad na transakce platební kartou u obchodníků a výběry z bankomatů.
...

Při minulé aktualizaci mi nešlo zaplatit ani vybrat z bankomatu.. Berte si raději během víkendu i druhou kartu sebou :-D
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 20. 8. 2013 06:43

Jen se chci zeptat, ta banka uz funguje v ostrem provozu nebo je to stale pouze nejaky betatest?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 20. 8. 2013 09:28

.. spíš Equatest :D
Ale jinak je v poho...
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 20. 8. 2013 12:41

Všichni sme betatesteři...Tak sem zvědavej, jestli mi po update IB zase vypadne nastavení pro Smartbanking :D :oops:
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 20. 8. 2013 14:50

Což o to, že jsme betatesteři. :-) Alespoň se odladí chybky. Na začáku si pamatuju, jaké byly problémy, když jsem byl u UniCredit bank... V pátek jsem objednal bezkontaktní kartu a dnes ji už vidím v internetbankingu. :-) To je rychlost blesku :-)
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 20. 8. 2013 16:38

A to je nejaka uchylka nebo proc ma clovek tendence lozit do takovych ustavu, kdyz tech bezpoplatkovych je tu spousta jinych a zavedenych?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 8. 2013 22:07

Takze nikdo nema info co noveho za produkt nabidnou? Idealni by byla KK za stejnych podminek,jako je citilife..samozrejme i bez poplatku :-D .. Tim bych zmenil nazor na zruseni Equabank a s radosti navstivil slecnu za prepazkou v RB a s usmevem na rtu ji i celou banku poslal doperdele,tedy kam se svymi sluzbami patri
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 8. 2013 06:42

Slibovali, že v budoucnu bude možné mít k účtu disponenta, tak třeba?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 21. 8. 2013 07:38

myšpulín píše:Slibovali, že v budoucnu bude možné mít k účtu disponenta, tak třeba?

Na disponenta jsem se jich ptal před cca měsícem a bude umožněn nejdříve až někdy v příštím roce, takže asi tak ....
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bufalobil 21. 8. 2013 13:20

dr._lukas píše:Takze nikdo nema info co noveho za produkt nabidnou? Idealni by byla KK za stejnych podminek,jako je citilife..samozrejme i bez poplatku :-D .. Tim bych zmenil nazor na zruseni Equabank a s radosti navstivil slecnu za prepazkou v RB a s usmevem na rtu ji i celou banku poslal doperdele,tedy kam se svymi sluzbami patri

přesně tak všechny bezpoplatkáče mbakou pačínaje a zunem konče je třeba poslat doperdele. Ještěže u nás na trhu působí kvalitní svatá bankovní trojice spořka,čobka komerčka :-*
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vasatko 23. 8. 2013 14:01

Tak nevím jestli tady přispívají zaměstnanci jiných bank. Ale já jsem s Equa naprosto spokojen. Nemám problémy s výběrem v zahraničí (jen platba je déle v blokacích, ale to je mi jedno). Karta je také bez problémů v celé EU (výběry i platby vždy proběhly). Převody mezi SÚ a BÚ rychlé (do 10 min, většinou do 1 min). Poplatky žádné a naopak ještě úroky z plusu na účtu.

Nechápu jak někdo může vychvalovat ČS, CŠOB,... Všechny lidi co znám (tzn mají příjmy od 7.000 do 100.000 měsíčně) si stěžují právě na ty tři dominantní banky (ti méně movití by šli pryč nebýt kontokorentu a ti movitější zase nemají čas a tak si tam nechávají účet - ale maji v plánu jej zrušit).

Já se svým průměrným platem jsem nadmíru spokojen s Equa (např. novou kartu jsem si objednal v pondělí a ve středu byla ve schránce i v takové ***** - malé vesničce- kde žiju).
vasatko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 8. 2013 16:33

Tak v takove ***** male vesnici ti ani nic jineho nez vest ucet u Equa nezbyva :-D .. Pak je max. alternativa sporka,ktera ma banjomaty v kazde vetsi dire nebo mBanka,ktera chce za vybery z jakehokoliv ATM maly poplatek ;-) Jeste by se slusila dodat AB a vybery u baby v trafice ci RB s poplatkem z rad lichvaru :-)
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka