Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 29. 1. 2014 15:19

pokud někdo chce odmenu, necht mi posle do pul hodiny přes SZ promo kod :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 29. 1. 2014 15:27

Odesláno
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 30. 1. 2014 09:37

Vážená klientko, vážený kliente,

děkujeme za váš zájem o naše produkty a služby.Dovolte, abychom vás informovali, že na základě vašich požadavků jsme se rozhodli ke dni 1. 2. 2014 zrušit nutnost vkládání autorizačního SMS kódu pro přihlášení do internetového a mobilního bankovnictví. Tato úprava přispěje k vyššímu uživatelskému pohodlí, a to bez dopadu na bezpečnost vašich finančních prostředků. Pro zajištění bezpečnosti vašich platebních transakcí a ostatních příkazů bude i nadále autorizace SMS kódem vyžadována. V případě požadavku pro nastavení tohoto autorizačního SMS kódu pro přihlášení je možné si tuto službu opět jednoduše nastavit ve svém internetovém bankovnictví dle návodu. Věříme, že vám tato změna ulehčí a zjednoduší přístup k informacím o vašich produktech. Vaše Equa bank
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 30. 1. 2014 09:50

Jo, to sme všichni dostali, proč to sem opisuješ?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 30. 1. 2014 09:52

Nechápu. Nikdy jsem SMS pro přihlášení nezadával... :hm
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 1. 2014 10:43

alebac píše:Nechápu. Nikdy jsem SMS pro přihlášení nezadával... :hm

Já ze začátku jo, ale pak jsem přišel na to, že se to dá v nastavení zrušit, takže to mám zrušeno ... takže v zásadě žádná novinka, jen pokud to dobře chápu bude to primárně nastaveno na přihlášení bez SMS a opak se bude muset nastavit aktivně.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 30. 1. 2014 10:48

Tak tak. Teď ještě zrušit autorizaci pomoci sms při převodu mezi vlastními účty . Taky pěkná pruda.
bufalobil
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 30. 1. 2014 11:25

K tomu se připojuju,zrušit autorizaci mezi vlastními účty. :-) :-) :tleskani
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr. Galen 31. 1. 2014 14:19

Zakládám si nový účet u EB, kdo chce odměnu za doporučení, nechť mi napíše přes SZ. Pokud možno někdo, kdo neodpovídá na každý dotaz tohoto typu zde na fóru, ať jim to není nápadné. :twisted:
Dr. Galen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 31. 1. 2014 14:22

Posláno, konečně rychlejší než alebac :-)
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 31. 1. 2014 14:54

Jednou člověk trochu zaspí... :-l
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 3. 2. 2014 22:37

Equa bank ovládla soutěž „Finparáda - Finanční produkt roku 2013“ a získala dvě první a jedno třetí místo

http://www.equabank.cz/o-nas/tiskove-zpravy/equa-bank-ovladla-soutez-finparada-financni-produkt-roku-2013-a-ziskala-dve-prvni-a-jedno-treti-misto-230/
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 3. 2. 2014 23:04

:tleskani :tleskani :tleskani
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod upbraider 4. 2. 2014 10:56

Škoda jen, že mi u banky, co ovládla soutěž dvěma prvními místy, zase ze včerejška visí dvě platby a provedeny budou bůh ví kdy..pravděpodobně ani ten bůh to v konečném důsledku neví.

Equa je ideální banka pro toho, komu nevadí si každý měsíc přepočítat úroky, nevadí mu, že převod peněz ze spořáku na běžný účet trvá tři až třicet hodin, převod na cizí účet den dva jak kdy a na info lince sedí vystresovaní studentíci, klepající se, kdo zase s jakým dotazem zavolá..

...jak jim rozumím. U ČSA to bylo naprosto stejné. Den školení, tady máš telefon a hup do vody, plav se nauč sám.
upbraider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xtonda 4. 2. 2014 11:10

Nefunguje tam vše úplně ideálně, V Sobotu 18.1. sem zadával dvě platby, do cíle dorazily tak, jak měly - v Úterý 21.1., ale v čekárně plateb mi visí doteď. Čili jenom upozornění, to že platba visí v čekárně nemusí znamenat, že se neprovedla.
xtonda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka