Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 21. 2. 2014 23:13

Otázky na šéfa depozitních produků Equa bank ohledně běžného účtu

zdroj:
http://www.finparada.cz/1847-Otazky-na-sefa-depozitnich-produktu-Equa-bank-ohledne-Bezneho-uctu.aspx
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 22. 2. 2014 12:13

www.equabanking.cz
Omlouváme se,
internetové bankovnictví je v tuto chvíli nedostupné.
Bude Vám opět k dispozici v nejbližší možné době.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod vit.spinka 22. 2. 2014 13:47

To je plánovaná odstávka, http://www.equabank.cz/o-nas/dulezita-o ... ictvi-235/ .
Vážení klienti,
dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu plánované aktualizace a úpravy systémů za účelem zlepšení služeb bude od pátku 21.2. 2014 23.00 hod. do soboty 22.2. 2014 14:00 hod. internetové bankovnictví nedostupné. Zároveň může dojít k omezení zakládání nových produktů přes webovou žádost či funkčnosti ostatních dotazníků na webových stránkách.
Toto omezení nemá dopad na transakce platební kartou u obchodníků a výběry z bankomatů.
V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naše klientské centrum
na tel. č. 222 010 222.
Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.
vit.spinka
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 2. 2014 00:10

Equa bank uvádí název protiúčtu (resp. majitele protiúčtu), na který platím. Není to porušení osobních údajů? Dřív to dělalo Fio, ale zrušili to.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 27. 2. 2014 09:38

Tak to utikej za tepla bonznout, hádám ze jen v rámci Equa ...
Stejně ti, když někam zaplatíš, omylem, musejí sdělit udaje majitele úctu...

Tady zase uvádí v mobilní aplikaci v novinkách jiny headline, tak to vypadá když nějakou zprávu ne odborne smazou
:
http://img812.imageshack.us/img812/8451/jrus.jpg
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 2. 2014 12:15

To je otázka. IB Equi těch chyb má samozřejmě víc, ale toto mě zarazilo, dívím se, že si dovolí spustit neotestovanou beta verzi.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 2. 2014 12:26

Proč betaverzi, zobrazení názvu protiúčtu u vnitrobankovní platby je běžné u více bank, to že to FIO zrušila nic neznamená.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 27. 2. 2014 12:38

No jisty člověk tu kdysi řešil ze chce anonymně kamsi přispívat, nebyla to ty strapo? Když vidím účet plátce, proč bych nemohl vidět účet příjemce ? Muzu ho pak vykrást?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 2. 2014 12:51

Se zobrazováním názvu účtu příjemce u Equa bank to není žádná novinka, v tomto threadu to už diskutující zmiňovali před půl rokem: viewtopic.php?f=316&t=1198023&st=0&sk=t&sd=a&start=15 a je to naprosto běžná vlastnost u některých bank, mimo Equa bank to takto má i ČSOB, KB, UCB, RB, Wüstenrot a Air Bank.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 27. 2. 2014 18:59

Tak jsem si taky založila účet, jsem zvědavá jak budu spokojená :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 27. 2. 2014 20:08

Drejkaa:
Doufám, že sis někomu řekla o doporučení ;-)
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 27. 2. 2014 20:23

Drejkaa píše:Tak jsem si taky založila účet, jsem zvědavá jak budu spokojená :)

tak budeš v celku spokojená jen je potřeba si nechat na běžáku pár drobnejch,spolehat se na převod ze spořáku někdy nejde. 8-P :D
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 27. 2. 2014 20:31

nnnokiaE52 píše:Drejkaa:
Doufám, že sis někomu řekla o doporučení ;-)

No právěže ne :( To mi došlo až dnes když mi to kolegyně předávala a to už bylo pozdě :(
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 27. 2. 2014 20:57

Myslím, že budeš vcelku spokojená. Já jsem zakládal rok a čtvrt zpět a také jsem si uvědomil bohužel pozdě, že v Kotvě dávali za založení 300 Kč. Velké plus u Equa jsou výběry z bankomatů v ČR grátis a v zahraničí za 9 Kč a dobrá úroková sazba na spořicím účtu.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 4. 3. 2014 16:18

Neví někdo (nejlépe z vlastní zkušenosti), zda EQUA opakuje trvalý příkaz, který neprošel kvůli nedostatku prostředků na účtu?
__Pavel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka