Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 11. 2018 12:37

Jednu dobu určitě nešel zrušit u ČSOB/Poštovky a někdy právě u Equa (v čekárně nebyl, provedený nebyl …).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 11. 2018 15:39

Jen tak pro info - Byl jsem podroben "výslechu" kvůli každoměsíčnímu vkladu ve výši 50k na poště. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod powery 13. 11. 2018 15:46

Kdo vyslýchal?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod losalamos 13. 11. 2018 15:50

Vracím se k problému s odhlašováním z Chrome/Iron/...(strana 417)

ještě jsme si chvíli dopisovali s podporou:

Já:
testoval jsem to na více počítačích s Chrome. Všechno aktuální verze, žádné specifické nastavení, pouze standardní instalace.
Opět se ptám, zda byste neměli nějakou konkrétní technickou radu, jak problém odstranit. Zatím jste mi poslali pouze všeobecné rady.

Banka:
z technického oddělení jsme dostali odpověď na problém při odhlašování z Vašeho Internetového bankovnictví. Doporučujeme využívat Internetové bankovnictví na Internet Explorer nebo Mozilla Firefox. Další možností je aktualizovat prohlížeč Google Chrome.

Já:
nezlobte se, ale vase odpovedi me stale neuspokojuji.
Google Chrome mam v aktualni verzi. Vic aktualizovat nejde. Na vice pocitacich, stejny problem. Poptaval jsem se vice klientu Equa. Nekteri reportuji stejny problem. Prijde mi, ze problem je na strane Equa.

Banka:
pokud by se jednalo o nastavení z naší strany, zobrazoval by se dotaz všem klientům a ve všech prohlížečích. Vzhledem k tomu, že se stav projevuje jen v prohlížeči Google Chrome, způsobuje to nějaké nastavení tohoto konkrétního prohlížeče.
===================================================================
Co dodat? Tady se asi žádné pomoci nedočkáme. Žádný pokus o konkrétní radu, jen univerzální bláboly. Mám na to svůj názor, který je v rozporu s odborníky z Equa. Já bych je tedy zaměstnávat nechtěl.

Projdu nastavení Chrome. Pokud něco najdu, dám vědět a nasypu si popel na vlastní hlávku.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chrudimi 13. 11. 2018 16:14

Obdivuji velmi asertivní přístup O:-)

Odpovědi infolinky snad ani nelze slušně komentovat.

Evidentně se jedná o vyvolání notifikace ze strany Equa, problém je, že pokud jste přihlášení, notifikace má smysl, ale po odhlášení by se již neměla vyvolávat.

Pokud si chcete notifikace vypnout, zde jsem našel popis:
https://support.google.com/chrome/answer/3220216?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=cs

Ale rozhodně to není správné řešení, někdy se ta notifikace může hodit, pokud se překliknete.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 11. 2018 18:47

powery píše:Kdo vyslýchal?


Pracovnice infolinky Equa. Nevím, vypadá to, že tam mají jen jednu. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 13. 11. 2018 20:48

Já mám úplně stejný problém v Opeře. Nejotravnější to je v době, kdy zadávám příkaz k platbě a když kliknu na vygenerování sms, tak mi vyjede obrazovka s možností odejít..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 13. 11. 2018 22:49

drkarel píše:
powery píše:Kdo vyslýchal?


Pracovnice infolinky Equa. Nevím, vypadá to, že tam mají jen jednu. :-)

Co jsi odpověděl?
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 11. 2018 06:51

Pravdu: platba dobírky kreditkou na poště - Equa - můj účet jinde
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 11. 2018 17:34

A dnes následovala výpověď rámcové smlouvy e-mailem. (V zásadě je to super, aspoň tam nemusím chodit.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod TnT2 14. 11. 2018 21:05

Tak to je radost. Mně do Equa taky chodí 50k měsíčně z pošty, ale je to můj hlavní účet, využívám ho pro většinu plateb, chodí mi tam mzda a těch 50k nepřeposílám pryč, tak snad nebudou volat. :hm
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 14. 11. 2018 21:47

Pochopil bych, kdyby to vadilo bance s kreditkou. Proc to vadilo transakcni bance, pres kterou pouze pretekly penize mne neni jasne.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 14. 11. 2018 22:11

Asi kvůli poplatku 41 Kč za poštovní poukázku, který vracejí každý měsíc, je to pro ně náklad.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 11. 2018 22:14

Máj mít vkladomaty, nebo na pobočkách aspoň pokladny.
Takhle to zavedli na mýtině a dívej se že jim tam chodej lidí ( peníze z pošty)
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 14. 11. 2018 22:21

Tak to je super, do Equa si muzes vlozit penize pres postu, je to legit a v podninkach, ale nesmis to delat "moc casto", rozumej kazdy mesic .... :)
treborit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků