Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 11. 2011 16:38

Tak karta dnes ráno aktivována. Odpoledne v bankomatu ČSOB dotaz na zůstatek (je zdarma na rozdíl od výběru), hned po několika minutách platba v Bauhausu, prošla na první pokus. Doma kontrola a vše hned v IB (na první stránce snížen disponibilní zůstatek, v oddílu karty "částka, datum, obchodník".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod librab 15. 11. 2011 16:59

Patrik: Dík za info! Já očekávám kartu začátkem příštího týdne a také nechci kvůli aktivaci hned zpoplatněně vybírat :-)
librab
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nod32 16. 11. 2011 11:41

Vcera 12:20 jsem z GE posilal penize na ucet v Equabank.Nevim presne,kdy dosli na ucet,ale ted v 11:30 uz tam jsou.Prijde mi to velice rychle. :tleskani
Mam zkusenost s GE a CS pripisujou az po 13:30.
Naposledy upravil nod32 dne 16. 11. 2011 11:45, celkově upraveno 1
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 11. 2011 11:44

nod32 : to je standardní rychlost, kterou získáš u každé banky.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2011 22:12

tak co umí Equa hotovostní transakce? Nebo je to další banka s buřtstánkem?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 11. 2011 04:46

No má klasickou pobočku, ale jestli umí hotovostní transakce, nevím. Ale zkusím se zeptat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 11. 2011 12:47

Zatím hotovostní transakce neumí.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 17. 11. 2011 13:41

Popravdě já bych hodně rozmach bank, které vůbec neposkytují hotovostní operace uvítal. Aspoň by to vyvinulo tlak na banky, které poskytují objektivně nákladné hotovostní operace zdarma a křížově to financují z jiných zdrojů jako například z předražených bezhotovostních transakcí.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 11. 2011 18:17

Ono vklad na účet není úplně k zahození.. Stačí si pročíst fórum mBanky, kde se co chvilku někdo ptá, jak na účet vložit peníze... Výběry na přepážce to už je jiná věc..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamča 17. 11. 2011 18:33

Podařilo se někomu zaplatit kartou přes internet?
Kamča
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 11. 2011 22:34

dr._lukas píše:Ono vklad na účet není úplně k zahození.. Stačí si pročíst fórum mBanky, kde se co chvilku někdo ptá, jak na účet vložit peníze... Výběry na přepážce to už je jiná věc..

Tak na vklady je tu Červené konto s možností za 8 Kč vložit na každé poště a pak spořicí účet u GE s vklady zdarma :)

-- 17. 11. 2011 22:34 --

Kamča píše:Podařilo se někomu zaplatit kartou přes internet?

Zatím jsem nezkoušel, ale příští týden se chystám si koupit roční lítačku na metro, tak dám vědět.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamča 18. 11. 2011 08:55

Roční lítačka na metro je to stejné jako v Brně šalinkarta? :-)
Kamča
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 11. 2011 09:01

Ano, pro starsi je to "sitovka" :). A plati i na tramvaj a autobus (kamarad ze Slaneho jim rika mandelinka).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Modrooky Miki 18. 11. 2011 11:29

Mr.Z píše:
Modrooky Miki píše:ani vypis na mail me neprisel.

Výpis je ke stažení v IB. Kde se nastavuje jeho zasílání na mail?


Tak jsem se spletl, na mail, to poslat nejde... je pouze ke stazeni. Nicmene, mam oficialni info, ze zakaznickeho centra, ze maji problemy s notifikacema na e-mail o veskerych (odchozich, prichozich) platbach :( ... takze kdyz shrnu sve pocity po mesicnim pobytu u teto banky, tak jsem spis rozcarovany... a to jeste fakt uvidim, jak dopadne preneseni uctu, coz by melo byt v pondeli...
Jo a jeste jedno info z call centra... notifikace o karetnich blokacich budou az v prubehu roku 2012 :(
Modrooky Miki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 11. 2011 11:58

Tak mi prave prisla z Equa zprava, ze me dorazila platba zadana ve Fio dnes tesne pred 9. rano.
Platba zadana v Axe vcera vecer jeste nedorazila
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků