Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 11. 2020 13:55

kdyby je RB koupila, bude zajimave co se mnou udelaji jako s klientem Equa, protoze jsem na tom nejhorsim blacklistu ever, ze mi nechteji otevrit zadny ucet... :hm
ale asi mne budou muset protrpet protoze jsem si z EB pujcil par stotisic :D
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 22. 11. 2020 15:47

Třeba by mohli ten úvěr zesplatnit... :D Ale spíše zvítězí filozofie RB: Účel světí prostředky.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 23. 11. 2020 14:02

@pedrysek - myslel jsem to tak, že mám smůlu - kam vlezu, tam to skončí v RB. Zatím nevím, kam polezu dál :)
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 12. 2020 09:16

Tak je prvního ... a opět se nám tu rozmáhá takový nešvar :D ... už přes hodinu čekám, než se mě převedou peníze ze spořicího účtu na běžný účet. Musím si konečně dát do kalendáře každého prvního dne v měsíci poznámku ... vole, dnes v equa nehákují, tak tam nelez, nebo zasejc budeš mít náběh na pepku :-D 8-P 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 12. 2020 10:21

Naopak, hákují, kdo myslíš, že píše výpisy, počítá a připisuje úroky ... :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 12. 2020 11:05

Tak už čekám tři hodiny 8-P ... tomu neříkám hákování, ale flákání se :D ... to už snad hákují rychleji i pakistánští programátoři v mBance :mrgreen:
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 1. 12. 2020 11:16

vydrž , já čekal na odeslání okamžité platby do Air půl dne :-(
add: oprava - platba byla z Air do Equa
Naposledy upravil dala67 dne 1. 12. 2020 15:36, celkově upraveno 1
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 12. 2020 11:20

Alfréd z hor:
V této bance to není pouze prvního v měsíci. Stává se to i jiné dny. Obvykle tehdy kdy to člověk zrovna potřebuje aby se převod provedl rychle. Záleží to asi na štěstí jestli se někdo trefí do chvíle kdy jim to funguje dobře nebo štěstí nemá, protože bance to příliš dobře nefunguje nebo to možná z nějakých nekalých důvodů blokují.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 12. 2020 11:29

Fakt je někdo tak hloupý a myslí si, že to banka dělá schválně? Co by z toho měla a jaké "nekalé důvody" by ji k tomu vedly?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 12. 2020 11:39

Fakt je někdo tak hloupý a myslí si, že kdyby bance záleželo na tom aby tato služba fungovala dobře tak jak obvykle v jiných bankách tak by to už dávno opravili pokud je to nějakou chybou v jejích bankovním systému. Pokud někoho zajímá jaké důvody pro to zdržování banka má tak ať se na to zeptá přímo v bance, ale pochybuji, že by mu to řekli.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Smurfik 1. 12. 2020 11:49

Proč se nezeptáš ty? Třeba bys tu pak nemusel šířit ty svoje domněnky a jiné přiblblé teorie...
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 12. 2020 11:52

Proč bych se měl na to ptát když stejně by se tím nic na tom nezměnilo a pravdu by mi asi neřekli pokud by mi vůbec byli ochotní ohledně toho něco sdělit? Od toho je diskuze aby se diskutovalo o všem na dané téma bez ohledu jestli se to někomu líbí nebo ne.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 12. 2020 12:00

Banka pro to prostě žádné důvody nemá a nedělá to schválně, to jen ty máš vždy pocit, že se někdo snaží ti uškodit. Tím bych tuto "diskuzi" uzavřel.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dala67 1. 12. 2020 12:08

Před cca 6-ti lety jsem potřeboval zřídit disponenta a v Equa mi řekli že na tom právě pracují a mám prý chvíli počkat. Jelikož jsem na to dost spěchal, tak jak jsem vyšel z Equa Bank hned zašel vedle do Air Bank a od té doby už nečekám ;-)
Jestli takto informují klienty schválně nebo ne, nechám na každém
V každém případě jako hlavní banku Equa nevyužívám, chci se dostat ke svým penězům kdy potřebuji já, ne banka
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 12. 2020 12:19

To už nejsou ani nekalé důvody, to už úmyslné ignorování chyby, je to setrvalý stav v podstatě od počátku věků ... a nikoho to v bance netrápí. Protože jsem sklerotik, tak občas zapomenu a nabíjím vatu prvního dne v měsíci ze spořáku v Equa a to bývá výživné ... mimochodem, teď už je to 4 hodiny, co je stav platby ze spořáku na běžný účet ve zpracování 8-) ... jindy to občas funguje i okamžitě, nebo bylo mé dosavadní maximum doby převodu asi dvě a půl hodiny ... tak ještě uvidíme, převede-li se, zda půjde odlifrovat okamžitou platbou tam, odkud jsem musel nakonec platbu provést, když k vatě v Equa de facto nemám přístup ...
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků