Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 3. 2015 20:11

marvy píše:taky me to system napsal,zasel sem do kotvy a ucet zalozen na pockani.tak uvidis.-)

Akce o pulnoci skoncila, nejblizsi pobocku mam v Ostrave, takze pase..maj to idioti taky napsat nekde na web..Pritom moc nerozumim o co jde..KK od Citibank jsem zarizoval 3x pres kuryra a banka nikdy nevidela z me penezenky ani korunu..mBank to stejne..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 3. 2015 20:59

Kolovrátek vlazy, tvl to se fakt nedá číst..
Vykasli se na Equa banku a trolluj zase chvíli v jiném vlakne.

PS: Tvoji reakci si umím představit, tak se nenamahej.. ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod libol 23. 3. 2015 21:05

refedr: byl to jejich formulář, ale kde jsem ho vzal už fakt nevím (bylo to v listopadu) - podle mne byl ke stažení, možná ho pro velký úspěch stáhli ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 23. 3. 2015 22:39

refedr píše:Jak jsi prosím tě řešil rušení účtu u EQUA přes email? Já jen abych nemusel na pobočku až připíšou 300,- Kč.
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=9749137#p9749137

nnnokiaE52:
Pokud se něco nedá číst tak proč to čteš? Vykašli se na to naivní trollování. Zbytečně se s tím namáháš, protože mne nevytrolluješ. ;-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pan Y. 23. 3. 2015 23:10

refedr, libol: PDF žádost o zrušení účtu zasílají na vyžádání e-mailem. Našel jsem ji v mailu ze srpna 2013, máte ji tu: http://uloz.to/xqFEtcDi/zadost-o-zruseni-uctu-pdf
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luboal1 24. 3. 2015 06:13

vlazy,je mi te tak trosku lito....tolik problemu,tak malo porozumeni.....
luboal1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 24. 3. 2015 09:46

vlazy: Pokud vím, tak tyto "systémové" sms jsou bezplatné, stejně jako sms s autorizačním kódem nebo sms o změně PIN. Placené jsou pouze informativní sms o příchozích/odchozích platbách, změně na účtu apod, ale ty lze nahradit emailem, který chodí naštěstí okamžitě, nikoliv se zpožděním nebo shrnující o den později (jako mBaňka)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 3. 2015 12:36

luboal1:
Problémy ve větší či menší míře bývají asi všude. To ale neznamená, že bychom je nesměli zveřejňovat a o nich diskutovat abychom tím neiritovali ty kteří si myslí, že všechno je naprosto ideální a v pořádku. Někteří nedokážou pochopit, že ne každý téměř všechny nedostatky dokáže jen tak přehlížet a vychvalovat i to co ve skutečnosti si chválu vůbec nezaslouží.
Já i přes ty všechny počáteční dost velké nedostatky se zakládáním účtů v Equa bank jsem prozatím s touto bankou spokojený. Jejích IB v porovnání s jinými bankami mi připadá jako jedno z nejlepších. Jsou to ale pouze moje počáteční dojmy z této banky a na nějaké bližší hodnoceni je prozatím brzo.

Gandalf007:
Děkují za informace ohledně těch poplatků za ty SMSky.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Slawall 24. 3. 2015 15:56

Kolega mi tvrdi, ze kdyz bude clovek u Equy vybirat casto po malych castkach z bankomatu, ze to muzou zpetne nauctovat. Nic takoveho jsem v VOP ani v ceniku nenasel. Podle me je to nesmysl, je tak?
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 24. 3. 2015 16:03

Uplatnuji tzv. FUP politiku na 10 vyberu zdarma.
Oficialne se ale chlubi neomezenym poctem a tohle realne omezeni nikde nezminuji.
Pokud bude mit nekdo > 10 vyberu, tak mu to bud zpoplatni nebo i mohou vypovedet ucet.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 3. 2015 16:19

Pokud to není v sazebníku nebo VOP tak by ty výběry nad 10/měsíc snad zpoplatňovat neměli. Bylo by to asi neoprávněné zpoplatněni. Vypovědět účet by ale asi mohli, ale asi ne kvůli tomu, ale to by už asi nebyl pro nich problém si nějaký důvod najít. Já bych s tím ale problémy neměl mít, protože peníze vybírám z bankomatů asi 1 - 3x měsíčně a mám i karty jiných bank.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MarkyM. 24. 3. 2015 19:13

Jednou se mi podarilo vybrat vickrat jak 10x za mesic a nic se nedelo. Myslim, ze to asi resi individualne, kdyz se to pravidelne opakuje a clovek vybira nesmyslne male castky kazdy den. Mne nepokutovali.,,...
MarkyM.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 3. 2015 19:33

...to bylo za záslužnou činnost psaní pochvylných komentářů :-D
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 3. 2015 19:35

Psalo se o tom tady na fóru i třeba tady.
anonymni

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 3. 2015 20:42

Klidně by ty výběry mohli omezit třeba na 10 nebo i 5 měsíčně a do sazebníku dát položku, že každý výběr nad tento limit je třeba za 100 Kč. Mne by to vůbec nevadilo a každému rozumnému člověkovi tolik výběrů za měsíc musí stačit. Mnozí lidi v Česku ale když něco vidí, že je to zdarma a neomezeně tak se to snaží využít (nebo spíše zneužít) na 100% bez ohledu na to jestli toho tolik potřebují nebo ne.

V sazebníku nevidím položku zjištění zůstatku na účtu prostřednictvím bankomatu. Je tato služba nějak zpoplatněná a nebo ji Equa bank nenabízí? Zkoušel jste už to někdo?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků