Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod losalamos 13. 3. 2019 13:49

Vlazy - nastavování limitu po tisícovkách je až to poslední, co mě na Equa app se.e :)
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 3. 2019 21:28

To nastavování limitů u karet je především kvůli bezpečnosti a tak by to mělo jít nastavovat podle toho jak kdo zrovna potřebuje. Pokud už to neumí udělat tak aby to šlo nastavit přesně na koruny tak jak kdo potřebuje tak to mohli udělat třeba po 10 nebo 100 Kč, ale pouze po 1000 Kč to mi přijde už trochu moc, protože tím to do jisté míry ztrácí bezpečnostní význam. Nastavení přes IB se dá překousnout, ale dovedu si představit situace kdy někdo zrovna není doma kde má počítač a má k dispozici pouze mobil kde se s IB pracuje ne příliš dobře. Kdo si limity u karet nastaví jednou a nechá je tak, tak ten asi na nějakou bezpečnost příliš nehledí. Stačí se podívat na tuto aplikaci na play.google kolik je tam negativních recenzi uživatelů a co tam někteří o ní píšou, ale to banku asi vůbec nezajímá, že udělali téměř zmetek místo té staré která i přes některé nedostatky byla docela dobrá. Takový je bohužel trend, že to co je dobré a lidem to vyhovuje se musí změnit na něco horšího.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod losalamos 13. 3. 2019 22:25

Posunu tam, posunu zpět, když tak dbáš na bezpečnost. V čem je problém? Moc to řešíš, na tisícovce život nestojí.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 3. 2019 23:05

I kdyby ta aplikace byla zcela nefunkční tak by to možná některým nevadilo a možná by ji ještě vychvalovali jak je dobrá. Každý se na to díváme z trochu jiného pohledu a tak každý to vidí trochu jinak.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod losalamos 15. 3. 2019 09:55

Možná si nerozumíme. Aplikaci nepovažuji za povedenou. Ale zrovna nastavování limitů na kartě není to, kde bych byl puntičkář a potřeboval takové detailní nastavení...
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 3. 2019 11:45

Kdyby se jednalo pouze o to nastavování limitů na kartě tak by to ještě šlo, ale je tam i spousta dalších nedostatků. Stačí se podívat na play.google co tam o této aplikaci někteří píšou a kolik je tam u toho negativních hodnocení.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod frantax240 17. 3. 2019 14:19

Ahoj, chtěl bych se zeptat co vse se da u equa udelat pres internet , treba u creditas vidim na webu ze s zapomenutym heslem mi pomuzou na pobocce, prave se rozhoduju mezi creditas nebo equa, co je lepsi ?
frantax240
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 17. 3. 2019 15:29

Momentálně mne nenapadá jediný důvod proč Equa - s Creditas dostaneš lepší kurzy, lepší manipulaci s hotovosti, lepší spořák a jinak to bude vlej-vylej
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod frantax240 17. 3. 2019 16:35

hoj, chtel bych to vyuzivat jako ucet pro placeni na internetu a vytahovani penez z atm. Ctu tady celkem desive veci , ze sms prijde za 2 hodiny apod.
frantax240
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czaki 17. 3. 2019 16:57

Equa používám jako hlavní účet a žádné výrazné problémy jsem nezaznamenal, krom dvou situací, kdy se mi nepodařilo přihlásit do mobilní aplikace...
czaki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 3. 2019 17:20

Pokud by šlo o placení kartou v zahraničí a to i přes internet tak rozhodně Creditas kvůli docela dobrým kurzům. Jinak pro základní bankovní služby je to asi jedno. S Equa bank a Creditas nemám žádné zásadní problémy. Pouze u Equa bank nedávno vydali novou mobilní aplikaci a ta je katastrofální, ale o tom jsem už tu psal.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfas123 17. 3. 2019 18:23

Creditas ma problém s Curve. Teda Creditas nejako mení zahraničné platby v CZK...písalo sa tu o tom. Z tohoto výberu by som bral Equa a zariadil si k tomu Curve alebo Revolut
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 18. 3. 2019 08:40

frantax240: nezaznamenal jsem žádný takový problém. Za mě je to pro tvé účely v pohodě.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 7. 4. 2019 18:06

dostali jste už připsaný bonusový úrok na HIT spořícím účtu?
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 7. 4. 2019 21:03

ee, ani manželka
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků