Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod soleass 11. 4. 2019 09:01

nutné to není, je to jako alternativní podmínka.. taky mi více vyhovovala podmínka obratu na BÚ.. no co nadělám.. hold koupím 3x rohlík :D nebo malému lízatko :D

PS: bonusový úrok dnes dorazil
soleass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 4. 2019 10:32

Já jsem podmínku obratu nepoužíval. Více mi vyhovuje podmínka minimálně 3 plateb kartou, protože tu obvykle plním i bez nějaké podmínky. Kdyby ale bylo podmínkou pouze to investování tak by tím ten bonusový úrok asi pro mnohé klienty pohřbili. Asi o to jejích investování není příliš velký zájem a tak chtějí na to nějak lidí nalákat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod cz01 11. 4. 2019 17:19

drkarel píše:Ale to zdůvodnění jsi jim nevěřil, že ne? :)

Jistě, že nevěřil, jen je to teď vtipné počtení.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 4. 2019 18:11

Hlavně to od nich nechtěj vysvětlit, to by si se posmál. :) Njn, lež má krátké nohy.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Mojda27 16. 4. 2019 13:23

alfas123 píše:Mojda, a uz si od nich nieco potrebovala?


Ano máte pravdu, řešila jsem u Equa bank jen cestovní pojištění a nic víc. Ale předtím jsem měla KB a musela jsem pryč - ať už podmínky při výběru v jiném bankomatu, tak v dobách mých studijních pokaždé dokládát, že jsem student, a i přes to, že to mělo být bez poplatků, mi poplatky strhávali.

Každý má hold prioritu někde jinde a myslím, že každá banka má něco, s čím někdo nebude spokojen. Přeci jen náš národ není nikdy s ničím spokojen.
Proč si tedy nenajít alespoň to málo.
¨Za mě je prostě Equa bank super banka...
Mojda27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod francikas 16. 4. 2019 23:47

za me taky.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jirik74 17. 4. 2019 07:29

Lepší spořák, ale Apple Pay prý jen tak nebude... https://twitter.com/Mezernik/status/1118399262138695680
Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 4. 2019 07:34

Mojda27 píše:
Ano máte pravdu, řešila jsem u Equa bank jen cestovní pojištění a nic víc. Ale předtím jsem měla KB a musela jsem pryč - ať už podmínky při výběru v jiném bankomatu, tak v dobách mých studijních pokaždé dokládát, že jsem student, a i přes to, že to mělo být bez poplatků, mi poplatky strhávali.



I KB "umí", když se vybere správný produkt. Mám TOP nabídku a tedy účet + kartu + tuzemské převody zdarma a výběry v tuzemsku i zahraničí. To vše jen za obrat. Pravda, u jiných bank mám za stejnou námahu více muziky, ale vyloženě špatné to není. A když nám v Japonsku zrušili let, tak mi z pojistky ke kartě vyplatili 4 tisíce, kdy ostatní banky se (až na jednu výjimku) k tomuto stavěly vyloženě negativně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Jan 18. 4. 2019 08:33

Tady ještě pár detailů k letošním plánům: https://www.penize.cz/osobni-ucty/40578 ... hysta-equa
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mojda27 29. 4. 2019 13:42

Novinky, které Equa bank chystá jsou myslím super. Já osobně se těším na Apple pay, škoda, jen že to nemají nastavené jako hlavní prioritu.
Mojda27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HankaDu 4. 6. 2019 16:31

HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 4. 6. 2019 21:19

Jo, na nějakém 5. nebo dalším místě a ještě s opičkama. O ničem.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 6. 2019 23:24

Na současnou dobu je i to dobré. Jsou banky kde je to s úročením mnohém horší.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 6. 2019 11:30

Všímám si, že v poslední době mi chodí e-mailové notifikace s informaci o změně limitů na kartě vždy 2x. Obvykle to přijde ve stejný čas a někdy ten druhý e-mail se zpožděním několik málo minut. To je nějaká novinka u této banky? Nevidím žáden smysl v tom aby to zasílali 2x.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 6. 2019 11:50

To chodí 2x asi všem, nám taky :). My používáme hlavně email notifikace o provedené autorizaci kartou (ATM/obchodník/net). První notifikace je vždy bez údaje o času / částce v těle emailu, až druhá hned následující tyto údaje má. Asi nějaká interní chyba systému.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků