Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Peťo6 20. 9. 2013 17:46

Bonus za doporučenie je 150 korún.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod upbraider 20. 9. 2013 18:06

Equa nakonec potěšila. Měl jsem trochu obavy, že když má v managementu lidi z ČSA, přijde mi po třech měsících odpověď, ať se obrátím na Air.

Nicméně nestalo se. Platba dnes připsána. Omluvný a informační email poslán.

OK, čert vem dva dny. Kouzelnou kartu, co umí deset zdarmavýběrů z bankomatů mám rád stejně jako Vacek11. Moc příjemná záležitost.
upbraider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 9. 2013 18:15

gekkon píše:Co vlastně dává Equa za bonus při doporučení? Na jejich webu jsem nic nenašel...

http://www.equa.cz/pece-a-podpora/doporuceni/
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod davsopl 20. 9. 2013 18:58

Mě zase potěšily už několikrát výběry z bankomatů v zahraničí za 9 Kč. :-) :-)
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 9. 2013 07:16

fremantle: 150 Kč (doporučiteli i doporučenému)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xtonda 21. 9. 2013 08:18

Za chvíli vyrážím na pobočku zakládat, kdo chce 150 ať mi hodí kód do mailu
--- email odstraněn, již splnil svůj účet ---
Naposledy upravil xtonda dne 21. 9. 2013 11:13, celkově upraveno 2
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 21. 9. 2013 08:37

Poslano
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 21. 9. 2013 09:52

Právě teď založeno, kód využit, díky.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 21. 9. 2013 10:52

Taky děkuju
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 21. 9. 2013 11:45

Byl jsem v nákupním centru v Praze na Harfě, nejdřív sem to nemohl najít, hledal sem klasickou provozovnu - místnost a při prvním průchodu jsem přehlédl stánek uprostřed chodby :-) Přitom na webu mají Harfu mezi pobočkami a ne mezi kiosky.

Když jsem byl poblíž měl jsem čtvrthodinový telefon a během té doby tam nikdo nebyl - ani se třeba jenom zeptat, by mě zajímalo kolik lidí jim tam přijde za celý den.

Založení proběhlo hladce, vzal sem to komplet, běžný, spořicí i spořicí extra, login do IB přišel na mail během chvilky, IB funguje, ale v záhlaví svítí červeně Čekání na podpis smlouvy a u některých akcí to píše jen Tuto službu budete moci využívat po podpisu své smlouvy. Je to cca dvě hodiny po založení účtu normální?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 21. 9. 2013 12:43

Ano, je to normalni.
Smlouva se musi dostat do centraly, tipuju to az na pondeli.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 21. 9. 2013 13:14

Já zakládal zrovna minulý rok v Harfě a čekal jsem tam cca 1 hodinu. Přede mnou cca 4 lidi. Ale velmi ochotný pan bankéř vše vysvětlil. Během podpisu smlouvy došel aktivační email. Konto jsem měl aktivní ihned. Žádné omezení nebo nápis, že se čeká na podpis nebyl.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xtonda 21. 9. 2013 13:44

Tak sem volal na klientské centrum a při založení na pobočce by mělo být vše ihned funkční, tak to pořád nějak nemají úplně vychytaný.

-- 21. 9. 2013 14:55 --

Tak už to prošťouchli a volali zpátky.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 21. 9. 2013 18:14

Když jsem na jaře měnil číslo OP v kiosku OD Kotva, tak jsem musel čekat až do pondělí, než podepsaný souhlas se změnou doručí na centrálu a zaeviduje. Byl jsem na to upozorněn a nakonec to tak bylo.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 21. 9. 2013 18:14

U Equa bank se mě líbí, že se Vám snaží vyjít klientské centrum vždy vztříc a vojají zpět. A obzvlášt na Harfě v Praze se mě zdá velmi profesionální přístup všech bankéřů. Občas se tam ale čeká.
davsopl
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka