Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vacek11 25. 9. 2013 09:15

Tak včera jsem poprve otestoval bezkontaktni debetní kartu od Equabank. Podminkou je nejprve novou ještě nepouzitou kartu "nastartovat" tím,ze se v jakémkoliv bankomatu zeptám na zůstatek. Což jsem neprovedl a v McDonalds jsem dvakrát zadaval pin u částky 79 Kč. ;-) raději jsem tedy zaplatil v hotovosti. Po dotazu na zůstatek jsem platil v tescu asi 130Kč a vše již bylo ok. Napoprve,rychle, a bez pinu ;-)
Vacek11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 9. 2013 09:58

Vacek11:
Je transakce vidět v blokacích? Dík
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 25. 9. 2013 10:02

filas81 píše:
bufalobil píše:Jsem už asi půl roku klientem Equabanky. Teď jsem začal řešit možnost založení spořáku extra a všimnul jsem si položky promo kod. Nemůžu ale nikde najít jakou výhodu by mi to mohlo přinést?

výhoda je asi těch 150,- Kč za doporučení, ale je to při založení BÚ, to už tě zpětně nedaji...

Škoda.Tři kila za založení jsem už dostal. Tak jsem myslel jestli by něco nekáplo i ze založení toho spořáku extra.
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 9. 2013 10:12

nnnokiaE52 píše:Vacek11:
Je transakce vidět v blokacích? Dík

ano
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 9. 2013 10:12

Co Ti brání to vyzkoušet a nějaký promo kód tam napsat?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Vacek11 25. 9. 2013 10:18

nnnokiaE52:

No já mám v internetovém bankovnictví u záložky karta/karetní blokace uvedeno "Aktuálně nemáte žádné karetní blokace". Nemám tam ani uvedenou poslední karetní transakci. Je možné, že se to tam objeví pozdeji. Kartu jsem používal včera.
Vacek11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kostaa 25. 9. 2013 10:24

Zdravim,

momentálně si vybírám u koho si založím osobní účet, zatím co to tak zkoumám, tak se mi nejvíc líbí účet právě u Equa Bank. Jen mám ještě pár dotazů:

1, Pokud s platební kartou budu platit v zahraničí (i mimo EU), budu platit nějaký poplatek?
2, Pokud budu chtít, aby mi při každé příchozí/odchozí platbě přišla sms, jaký si účtují poplatek?
3, Pokud si účet založím nyní online, kdy (cca) ho budu moci začít používat? (+ kdy mi přijde platební karta s PINem?)
4, Na studenty se asi u Equa běžného účtu nevážou nějaké další výhody že? :)
5, Byl by někdo tak hodný a poslal mi Doporučovací kód?

Děkuji moc
Kostaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vacek11 25. 9. 2013 10:34

napsal jsem ti sz, nevím zda přišla :)

pro jistotu i zde odpovím na dotazy, které vím:

1, Pokud s platební kartou budu platit v zahraničí (i mimo EU), budu platit nějaký poplatek? zdarma
3, Pokud si účet založím nyní online, kdy (cca) ho budu moci začít používat? (+ kdy mi přijde platební karta s PINem?) Min. středu jsem založil účet, v pondělí jsem měl ve schránce kartu, včera jsem ji použil

4, Na studenty se asi u Equa běžného účtu nevážou nějaké další výhody že? Nevím o tom...

-- 25. 9. 2013 11:42 --

Dotaz č. 2 Notifikační služby, ceník:

http://www.equabank.cz/files/doc/291-sa ... 432-102971
Naposledy upravil Vacek11 dne 25. 9. 2013 11:54, celkově upraveno 1
Vacek11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kostaa 25. 9. 2013 10:47

Díky moc, zpráva přišla, kód využiji :)
Kostaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vacek11 25. 9. 2013 10:48

Díkes :-)
Vacek11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Peťo6 25. 9. 2013 10:58

Vacek11 píše:pro jistotu i zde odpovím na dotazy, které vím:

1, Pokud s platební kartou budu platit v zahraničí (i mimo EU), budu platit nějaký poplatek? 9kč

Platba kartou v zahraničí mimo EU je bez poplatku. 9 Kč je za výber z bankomatu.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 25. 9. 2013 11:07

Platby kartou v zahraničí jsou snad vždy a všude zdarma, jediné co je třeba si pohlídat použitý směnný kurs, ale i ten je snad u všech karet krom mBank a měn mimo € přijatelný.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vacek11 25. 9. 2013 11:54

Jasně, byl to z mojí strany omyl. Omluva...
Vacek11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod juggle 25. 9. 2013 12:52

Tak asi založím další účet. :roll: Kdyby mě chtěl někdo doporučit, tak se samozřejmě nebráním (do SZ) :-D .

To byla rychlost, děkuji, kód už mám! :-)
juggle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luboal 25. 9. 2013 15:17

[quote="dr._lukas"]Jelikož se opět hýbe už tak s nízkou sazbou na spoř. u Airbank, mám pár dotazů.. U Equabank jsem neměl žádný spořící účet, ten Extra lze v rámci narozeninové párty založit i tak? Pokud ano, veškeré peníze, které převedu budou úročeny právě 1,8% p.a.? Nemá někdo někde mejl či odkaz na ty přesné pravidla? Pro rýpavé, výpověď lze v průběhu stále odvolat, karta zablokovaná díky opětovným chybám banky stále není :-) Nedošlo ani na zaktivování oné druhé karty.. A poslední dotaz, kolik těch extra účtů mohu mít? Systém obálek, které využívám v AB se mě líbí a nehodlám měnit :-)[/quo
[size=85]-- 25. 9. 2013 16:18 --[/size

No vidis,hlavne,ze tady 3-4 mesice na banku kydas hnuj!
Takove klienty ma kazda banka nejradej.Zalozit konto-vypovedet-stahnout vypoved-vypovedet....!Ty ses tedy povedl!
A ze z vlastni viny ti nebyla zaktivovana zadna karta,to nepriznas.Nepujdes do politiky? :D
luboal
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka