Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 25. 9. 2013 15:34

Doktor si pos... hodně věcí sám. Zakládal účet, zrovna když banka převáděla standardní embosky na bezkontaktní. Kdyby byl trpělivější a nevolal a nebuzeroval furt lidi v bance, tak mohl mít vše v pořádku a nemusel vidět fůru karet v IB, jak tady psal. Od toho se nejspíše odvíjí i ostatní problémy v IB.

Jinak k notifikacím pomocí sms. Ty má banka zpoplatněné (krom přihlašovacích a autorizačních sms). Obejít to lze nastavením notifikací na e-mail. Ty chodí zdarma.

-- 25. 9. 2013 16:37 --

Také u Equa bank lze jako u jedné z mála bank změnit přihlašovací číslo do IB.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 9. 2013 15:38

luboal: takové pičky miluju co hledají za vším své mystické teorie :-D Ano ***** jsem maximálně to, že jsem si u nich založil účet.. A mám nějakou Equa v <I>, pokud nabídne něco, čímž se mě za věčné komplikace omluví, proč toho nevyužít? A hnůj nekydám, pouze jsem zde uváděl veškerou svou posloupnost, která mě u těchto vyhozených býv. pracovníků mBanky potkala

-- 25. 9. 2013 16:39 --

davsopl píše:Doktor si pos... hodně věcí sám. Zakládal účet, zrovna když banka převáděla standardní embosky na bezkontaktní. Kdyby byl trpělivější a nevolal a nebuzeroval furt lidi v bance, tak mohl mít vše v pořádku a nemusel vidět fůru karet v IB, jak tady psal.

To, že mění systémy nikde neoznámili! To, že vyměnili karty za bezkontaktní, taky nikde min. 14 dní neřekli! A já ty ****** nebuzeroval, já chtěl, ať mě fungují standartní služby
Naposledy upravil dr._lukas dne 25. 9. 2013 17:56, celkově upraveno 1
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod luboal 25. 9. 2013 16:44

I kdyz nick "dr_lukas",intelektu moc nepobral,soude podle urovne jeho odpovedi. ;-)
No nic,i ti mene inteligentni a slusne vychovani se mohou ledacos jeste priucit! :lol:
luboal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 9. 2013 17:55

a jak odpověď blbečkovi, co tady vědomě lže?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 9. 2013 18:44

Na obranu Doktora musím napsat, že u Equa všechno nestandardní hrozně dlouho trvá. Proto se to také v jeho případě všechno tak zamotalo. A určitě to nebyla jen a pouze jeho chyba..

Jako příklad "rychlosti" uvádím mojí reklamaci ohledně notifikace:
Začaly mi najednou chodit notifikační emaily duplicitně (dva stejné emaily na jednu autorizaci karty). Hned po reklamaci mi přišly místo dosavadních dvou hned čtyři stejné emaily po zaplacení kartou :D
Prostě opak toho, co jsem chtěl.
Po cca 2 týdnech to začaly chodit emaily normálně a dnes (po dalším týdnu) se mi ozvali z Equa, že je vše vyřešené a zda jsem spokojen..

Prostě vítejte v Equa. Všechno výhodné, reakce rychlá, řešení pomalé, nakonec spokojenost.
Zatím.. :potichu
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 9. 2013 18:56

Takovouhle drobnost jsem neřešil a opravilo se to samo.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 9. 2013 19:34

Na tyhle drobnosti se musí upozorňovat (a reklamovat), jinak se nic samo neopraví.
I díky takovým otravům ti to funguje tak, jak má.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boss_bo 28. 9. 2013 18:49

Dobry den, mate nekdo kod pro doporuceni,,, chci zalozit ucet u equabank..
Boss_bo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 9. 2013 18:57

odeslan kod pres SZ
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod action.ov 28. 9. 2013 20:53

Pokud vím,tak promo kód pro doporučení je tel. Číslo stávajícího klienta,který doporučuje. Moje platí už rok a může jej použít kdokoli. 602752226 bude platit ještě hodně dlouho. Jsem s touto bankou opravdu spokojen
action.ov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsopl 28. 9. 2013 21:01

Já mám Equa bank taky rád. Nově změněna karta za bezkontaktní. Nejdříve jsem se bál výměny karty za novou, ale funguje v zahraničí stejně jako předchozí, ještě se paní pokladní v Německu divila, co je to za pěknou stříbrnou kartu. Kdo si vyměníte kartu nezapomeňte ji poslat zpět nebo odevzdat na pobočce banky (ne v kioscích). Cca do 5 dnů dorazila poštou. Dávají za každou kartu 10 Kč na Jedličkův ústav. :-) Více najdete na stránkách banky.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 9. 2013 21:54

Kdyz me poslou zpatecni obalku,tak jim mile rad sve dve karty zaslu zpet
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 28. 9. 2013 22:16

Můžeš je přestřihlé i osobně odevzdat na kterékoliv pobočce banky (kromě kiosků). :-)
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 9. 2013 22:20

Az pojedu do Ostravy,tak je vezmu..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 29. 9. 2013 08:34

když jsme u těch karet. Mam doma již neplatné přestříhlé karty ,můžu je zahodit?,nebo jsou stále majetkem banky.Zatím jsem s nima nic raději nedělal.
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka