Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 10. 2013 13:09

S velkou radostí oznamuji, že do IB už mám zamezen přístup a to s největší pravděpodobností značí, že byl účet u Equabank úspěšně uzavřen :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 12. 10. 2013 17:00

dr._lukas píše:S velkou radostí oznamuji, že do IB už mám zamezen přístup a to s největší pravděpodobností značí, že byl účet u Equabank úspěšně uzavřen :-D

Tak to jsi ještě nebyl nejspíše u UniCredit bank. Doporučuji...A budeš tady šílet...Stačí si přečíst jejich facebook. Rok jsem se s nima hádal po telefonech, emailech o přiblblých 89 Kč, které si neoprávněně naúčtovali a ještě si po roce a půl vzali zpět bez jediného telefonátu a upozornění úroky. Prý je špatně účtovali...Zabral až finanční arbitr.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 10. 2013 18:45

Zkusenost s touto bankou mit ani nehodlam,protoze platit za pristup do IB muze jen blazen :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 12. 10. 2013 19:38

Už se mi párkrát stalo,že mi bankomat vyplivnul tu jejich kartu zpátky.Stal ose mi to již u dvou banomatů a to spořky a KB.Přitom jiná karta fungovala normálně. Čím to?.Na ty debetky Equa se nedá spolehnout. :hm
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 10. 2013 21:02

To slysim poprve,ze nefunguje ani u nas..v CR jsem vybiral u sporky jedenkrat a slo to...
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 12. 10. 2013 21:07

dr._lukas píše:Zkusenost s touto bankou mit ani nehodlam,protoze platit za pristup do IB muze jen blazen :-)

V ceně konta již bylo 200 přihlašovacích sms.

-- 12. 10. 2013 22:09 --

marvy píše:Už se mi párkrát stalo,že mi bankomat vyplivnul tu jejich kartu zpátky.Stal ose mi to již u dvou banomatů a to spořky a KB.Přitom jiná karta fungovala normálně. Čím to?.Na ty debetky Equa se nedá spolehnout. :hm

Mám tu novou debetku a zatím se mě nic podobného nestalo. Jen jednou a to s Equa kartou s malým čipem v bankomatu UniCredit.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 13. 10. 2013 11:48

Mam debetku po výměně jak nefungovala v některejch terminálech.Tu Paypass nemam.Ještě to vyzkoušim.Zatím díky.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 13. 10. 2013 12:02

marvy píše:Mam debetku po výměně jak nefungovala v některejch terminálech.Tu Paypass nemam.Ještě to vyzkoušim.Zatím díky.

Zažádej si o novou. Vydávají teď ale s Paypass a všechny mají velký čip. Ten by měl být v pohodě. Alespoň jsem zatím na žádný problém nenarazil. Ani v zahraničí.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 13. 10. 2013 15:11

davsopl: Já mam právě už tu s tim velkym čipem.... ^^ :-] hmm uvidim stalo se mi to na Hradčanský na metru u KB i u Spořky. :--
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod karBoss 13. 10. 2013 17:11

Zakladam si ucet, da mi nekdo kod na doporuceni? Prvni soukroma zprava vyhrava.

-- 13. 10. 2013 18:32 --

Prvni byl davsopl 18:15, uz mi nepiste..
karBoss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davsopl 13. 10. 2013 17:42

marvy píše:davsopl: Já mam právě už tu s tim velkym čipem.... ^^ :-] hmm uvidim stalo se mi to na Hradčanský na metru u KB i u Spořky. :--

Všechny transakce můžou i vyhledat na zákaznickém centru i s případným problémem. Stačí nahlásit datum, čas, popř kód transakce. Měli by ti říct, co s tím bylo.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 10. 2013 10:01

Tak sem právě zadal platbu a v IB ji nevidím ani v transakční historii ani v nezrealizovaných platbách, to se mi tedy nelíbí, ty systémy jim fakt fungují poněkud divně.

-- 15. 10. 2013 11:06 --

Tak už to prošlo - dostal sem notifikaci mailem a platba je v historii transakcí, ale cca deset minut prostě nikde nebyla vidět, to se jinde nestává.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Peťo6 15. 10. 2013 12:08

To je tu normálka.
U mňa dnes zase super prevod zo spořícího na bežný - prebiehal tak, že cca minútu po zadaní peniaze zmizli zo spořícího, potom asi dve hodiny neboli nikde a následne sa pripísali po 2 hodinách na bežný...
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 10. 2013 13:39

Vcera jsem dostal mejl,kde potvrzuji uspesne uzavreny muj cervencovy omyl a zavadeni o sluzby equabank
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 15. 10. 2013 13:40

dr._lukas píše:Vcera jsem dostal mejl

Bych se tak moc neradoval. To, že ti přišel mail jen ukazuje, že tam stále figuruješ :-) Nezkoušel jsi použít kartu ? :D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka