Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikulka87 28. 5. 2020 10:16

Co psali, tak je to otázka pár dní, zatím Equa jen přijímá a o odesílání bude informovat.
mikulka87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dala67 28. 5. 2020 11:20

pokud psali že je otázka pár dní, tak do půl roku bude
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 28. 5. 2020 12:35

Ten mezistav je vlastně pro banku ohromně výhodný. Přijímat peníze v režimu D+0, ale vydávat v D+1, tím se přece bance bezpracně zlepšuje cash flow. Až na to manažeři přijdou, vydají rozkaz držet to tak co nejdéle.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 28. 5. 2020 14:16

Equa umí D+0 i bez okamžitých plateb, do 10.30 je to dokonce garantováno v podmínkách.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 28. 5. 2020 20:31

D+0 je ti naprd, když potřebuješ udělat převod o víkendu nebo ve svátek.
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod philmencz 2. 6. 2020 21:22

Pokud se nic u této banky zase nepo****, budou oficiálně spuštěny okamžité platby příchozí i odchozí tento čtvrtek.
philmencz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 3. 6. 2020 12:51

Uuuuž? Tak kdo mimo UCB a mBanky, jeste zbyva? Sporici ucty nepocitam...
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dandík 4. 6. 2020 11:27

Equa překvapivě odepsala většinu klientů nad 40 let. Tohle se nepovedlo. https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... enom-napul
Dandík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 4. 6. 2020 11:43

Vzhledem k tomu, že i normální převody mezi vlastními účty někdy (třeba po půlnoci) trvají i několik hodin, tak se nelze divit, že se jim to nepodařilo implementovat a raději se o to nebudou ani pokoušet. Oni jsou rádi, že jim to celé alespoň nějak funguje... :mrgreen: :-P :potichu
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 6. 2020 11:48

Právě vyzkoušeno Equa do PS a funguje. Dobré je i to, že účty (kontakty) v appce uložené, na které lze OP zaslat, mají v ikoně nový symbol blesku :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikulka87 4. 6. 2020 12:06

Taky jsem už u Equa využil a funguje to! Hurá :)
mikulka87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 4. 6. 2020 20:27

Dandík píše:Equa překvapivě odepsala většinu klientů nad 40 let. Tohle se nepovedlo. https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... enom-napul

To je teda vývod :-) Jakoze klient nad 40 let nema smartphone nebo co :-)

Jojo holt nechteli asi hrabat do jaks taks fungujiciho IB, to by stalo 10 mega :-))

-- 4. 6. 2020 20:35 --

Tak jsem si to zkusil a problem aplikace je v tom, ze pri pokusu pridat kartu do apple pay je tam nejaka chyba, nevim
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod richtrj 4. 6. 2020 20:38

Já teda nevím, ale já do banky na aktivní operace taky lezu raději přes komp než přes mobil. Mobil na kontrolu zůstatku, plateb a tak, to jo. Ale na zadání příkazu, trvaláku, inkasa, to raději větší obrazovku. A ano, každému se po 40.- 45. roku horší zrak, potřebuje větší písmena (nebo hledat brýle na blízko), a přehlednost na malé obrazovce jde ještě více do kopru. Však v tom věku každý pochopí. Všeho do času ;-). Tenhle trend upřednostňovat funkce v mobilu na úkor funkcí ve webovém rozhraní mi jde taky dost proto srsti.
richtrj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 4. 6. 2020 20:43

Slysel jsi slovo iPad, tablet? To pouzivaji i duchodci :-) A prosimte o velikosti pismenek, s ohledem na pozorovaci vzdalenost, to myslis vazne? A to co jsi napsal, tak kde tam potrebujes OP?

Na mobilu je lepsi aplikace a na ipadu v pohode webova stranka... jinak equa neumoznuje poslat malou platbu, pise to “nedostatek prostredku” :-))

Otazka: kdo uspesne pridal pres smart appku equa do apple pay kartu ?

Sikovna je vec, ze takto mohu “ztracene” karty nahodit do mobilu.
Nevyhoda je, ze pres wireless nejde platit na Benzina samoobsluznych, spustit vkladomat Moneta...
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 4. 6. 2020 23:40

mikulka87 píše:Taky jsem už u Equa využil a funguje to! Hurá :)

Taky jsem už zkusil a nefunguje :-(
Spojení Equa - - - - > Air

Add: už ano
dala67
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka